Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

PS. Wy się oburzacie ale znając Was jak by to było na PS3 to śmiechu było by po pas prawda? :|

straszne, chyba się popłaczę :sad: :sad: :sad:

 

-----------------

 

XBL to Get Exclusive HD South Park Episode

 

W skrócie, rozpoczyna się nowy 11 sezon tego kultowego serialu, w związku z tym przez dwa tygodnie na XBL jako exclusive będzie dostępny odcinek pod tytułem "Good Times With Weapons." w jakości HD - 720p, właśnie leci do mnie, waga 1013MB B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa z Tobą jest na poziomie 15latka. :D Oby więcej takich komentarzy! Zaczynasz wyprzedzać PCLABa. :lol2:

Ty już jesteś daleko przed :lol:

 

2 days 2 Vegas!

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie kojak, to że raz pojechałem ci po gaciach nie znaczy, że masz cały czas w ten sposób się zachowywać ;)

 

Nierealny - co to będzie za gra, jakiś sim? więcej info proszę bo wygląda obiecująco...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% Xbox 360 Failure Rate

We now have a 100% Xbox 360 failure rate here at Tek Republik. Yes, every Xbox 360 I bought at launch is bricked with the 3 red flashing lights. Microsoft despite the widely reported policy of repairing hosed 360s for free that were manufactured in 2005 refuses to do so. That is pathetic. I have 4 hosed Xbox 360s sitting right here. I would gladly fix them if I could get an Xbox 360 motherboard from Foxconn. Believe me I would. Sorry, Microsoft wants to make even more money by forcing you to only be able to repair with them. I found out some interesting information though on the phone with the supervisor David. Apparently only 4% of Xbox 360s have been faulty. My 100% rate must just be a statistical abberation beyond the mean. I doubt it. I've had statistics, and no other computer component I have ever owned has had that failure rate. We have a zero motherboard failure rate out of 20 Asus A8N-SLI boards here and we have had them almost as long as the 360s. This is a manufacturing failure of epic proportions. Perhaps one of the worst in history. This is right up their with the Atari ET game. Anyway, I also I think at least got David to admit that the 3 red flashing lights is motherboard failure. Or at least a component on it. Supposedly they are willing unsolder the GPU or CPU to replace it. I would prefer to just be able to buy a replacement board from Foxconn. Anyway, $140 a Xbox, half the cost of a core system to replace it. What a joke.

2 days 2 Vegas!

zapowiada się interesująco :)

http://www.gry.mocny.com/602,zapowiedzi.html

Głównym bohaterem 2 Days to Vegas jest koleś i imieniu Vinny. Po odsiedzeniu trzech lat w pace wychodzi on z więzienia Rickers i ma nadzieję rozpocząć proste i spokojne życie. Niestety nie wszystko układa się tak jakby sobie tego życzył. Jego plany sielankowego bytu, oraz beztroskich chwil spędzonych z dziewczyną odchodzą w niepamięć gdy dowiaduje się, ze jego młodszy brat Tony wpadł w sporych rozmiarów bagno.

 

2 Days to Vegas jest fabularną przygodówką wzbogaconą szybką akcją. Produkt studia Steel Monkeys jest pełny emocjonujących pościgów samochodowych, wymiany ognia, oraz niespodziewanych zwrotów akcji. Wszystko to, aby zapewnić graczom mnóstwo, najwyższej jakości zabawy przesyconej ciągłą atmosferą napięcia.

 

Akcja gry potoczy się w kilku dużych miastach w Stanach Zjednoczonych, podczas wspomnianych w tytule 48 godzin. Zadaniem gracza będzie oczywiście odbicie brata głównego bohatera, i ujście przy tym z życiem. Cel nie jest prosty, lecz dzięki sprytowi, sporemu arsenałowi pukawek, oraz niezwykłym umiejętnościom za kółkiem samochodowym, z każdą chwilą wolność Toniego będzie coraz bliżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś się przekonałem że czasami warto od gry odpocząć np. na miesiąc. Ridge Racer 6 mianowicie. Stanąłem w 70% gry w styczniu i nie umiałem dalej przejść. Dziś właczam ot tak sobie i co? I wygrywam B-) (2 achievementy nowe zdobyte)

 

A tak w ogóle ma ktoś tu na forum RR6? Bo jak sobie w końcuuuuu ;) zakupie GOLDa to fajnie byłoby jakby ktos pyknął ze mną np. wygrane 50,100,200 wyścigów dla achievementów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś się przekonałem że czasami warto od gry odpocząć np. na miesiąc. Ridge Racer 6 mianowicie. Stanąłem w 70% gry w styczniu i nie umiałem dalej przejść. Dziś właczam ot tak sobie i co? I wygrywam B-) (2 achievementy nowe zdobyte)

 

A tak w ogóle ma ktoś tu na forum RR6? Bo jak sobie w końcuuuuu ;) zakupie GOLDa to fajnie byłoby jakby ktos pyknął ze mną np. wygrane 50,100,200 wyścigów dla achievementów ;)

widzę, że wciągneła cię mania achievementów :P Ja wolę zabrać się za następną grę, niż na siłę siedzieć przy 1 grze dla achievementa. Początkowe a były jeszcze ciekawe i wyważone. Teraz to przesadzają np 300 wygranuch meczy w Fifa 07, 1000 hostować grę w GRAW, 10 tys zabitych przeciwników w GOW i inne. Wg mnie trochę w złą stronę to poszło

 

RR6 nie posiadam, nie lubię tego typu wyścigów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że wciągneła cię mania achievementów :P Ja wolę zabrać się za następną grę, niż na siłę siedzieć przy 1 grze dla achievementa. Początkowe a były jeszcze ciekawe i wyważone. Teraz to przesadzają np 300 wygranuch meczy w Fifa 07, 1000 hostować grę w GRAW, 10 tys zabitych przeciwników w GOW i inne. Wg mnie trochę w złą stronę to poszło

 

RR6 nie posiadam, nie lubię tego typu wyścigów

Hmmm może nie tyle mania, co chęć sprawdzenia się. Uzyskanie 1000 GS w N3 dało mi naprawdę wiele frajdy. Gierka fajna, achievementy w miarę proste.

 

Jasne że achievementy w stylu 8h przez konsolą bez przerwy, 1000 wyścigów etc są debilne. Ale tu akurat w przypadku RR6 można ustawić krótką trasę, nitro na full aby się nie kończyło, kolega się podstawia, i 2 h i mamy 200 wyścigów a z tym łączy się już no z 500 punktów achievementów B-) Bo masz za 50 wygranych, za 100, za 200, odblokowujesz maszyny klasy 1,2,3,4,5,SP,full, messages from Reiko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SkyFox

Sacred 2: Fallen Angel także na X360

 

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów cRPG. Na kończącej się już imprezie GAmes Developer Conference zapowiedziano ukazanie się na konsolę Xbox360 gry Sacred 2: Fallen Angel.

 

Gra należy do klasycznych klonów Diablo wzbogaconych o bardziej rozbudowany system rozwoju postaci, różnorodniejszy świat gry, większą interakcję z napotkanymi postaciami oraz bardziej wymyślne i ciekawsze zadania (których, nota bene, ma się pojawić cała masa).

 

Ciekawostką jest fakt, iż pomiędzy krainami będziemy przemieszczać się na grzbiecie smoka lub gryfa a rzucając czary będzie można połączyć się w mordercze sekwencje. Wersja na Xbox360 w stosunku do wersji na PC będzie posiadała kilka niesprecyzowanych jak na razie przez autorów gry dodatków oraz oczywiście rozbudowaną możliwość gry wieloosobowej.

i jeszcze :Obydwa wielkie RPG jeszcze w tym roku

 

W końcu ujawniono datę premiery gry Blue Dragon na nie-japońskich rynkach. A konkretnie w USA.

 

Otóż według słów Hironobu Sakaguchi tytuł ten miałby pojawić się na sklepowych półkach we wrześniu, oferując amerykańskiemu graczowi dodatkowo w pełni zdubbingowaną ścieżkę dźwiękową.

 

Co chodzi o Lost Oddysey to raczej obyło się bez uściślania dat i miesięcy a jedynie doprecyzowanie roku.

 

Otóż według założeń ogólnoświatowa premiera ma nastąpić pod koniec 2007 r, najprawdopodobniej w okolicach świąt. Jednak znając realia większość obserwatorów spodziewa się opóźnienia startu wersji anglojęzycznej w stosunku do japońskiej. Wiadomo – priorytety. Gra tworzona jest w końcu przez japończyków i wszyscy im wybaczą.

troche liczb :)-Sześć milionów subskrybentów

 

John Porcaro z firmy Microsoft ogłosił, iż populacja zarejestrowanych klientów usługi Xbox Live osiągnęła status sześciu milionów. I to cztery miesiące przed planem.

Wszystkie info pochodza z xboxonline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fable 2

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

jak widać na wyżej załączonych obrazkach, gra od strony wizualnej nie zachwyca :(, ale napis Test Level - Work In Progress przekonuje mnie że się to zmieni :D

 

co do trailera, którego podrzucił nam unreal to wg mnie forza 2 wygląda przeciętnie :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie przeciętnie ale.. te zniszczenia jakieś dziwne są :) Miało być rewolucyjnie a wg. mnie jest właśnie co najmniej przeciętnie. A co do Fable2 to dla tej gry kupię x0, nawet taka grafika mnie zadowoli, byle była tak miodna jak 1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

Jak czytam niekiedy posty lukka to aż dziw bierze skąd on bierze na to czas... |

 

:D

 

Gratz lukk!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam niekiedy posty lukka to aż dziw bierze skąd on bierze na to czas... |

 

:D

 

Gratz lukk!

Hiehiehiehie ;) A no widzisz ;) A zaznaczam że mam pracę (5H dziennie + czasami praca brana do domu), 5-6 h dziennie spędzam z dziewczyną i oglądamy seriale, filmy + inne zajecia, czytam pisma, komiksy ;) no i zostaje 5-6 h dziennie na granie :) No ale minus tego że spię po 5-6 godzin dziennie. Ale jak widzisz da się tak ustawic czas aby ba wszytsko starczyło. Chociaż nie powiem, nie obraziłbym sie jakby doba trwała z 30h.

Ok koniec OT

 

EDIT-----------

Zapomniałem dodać zjazdów na uczelni co 2 tygodnie ;)

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

co do trailera, którego podrzucił nam unreal to wg mnie forza 2 wygląda przeciętnie :blink:

A jak ja napisałem, że nie zachwycają to od razu nie którym się "gorąco" zrobiło :wink: Bez komentarza...

 

@Black_war te zniszczenia wyglądają na podobne do tych w jedynce. W jedynce mnie wkurzało to, że czasem było się pół metra od przeciwnika albo bandy a się o nią zahaczało. Wygląda ładnie ale ważniejsze by wpływała na jazdę wozem ale widzę, że 220km\h to za mało by zatrzymać Enzo. Szkoda jestem fanem jedynki FM ale kilka miesięcy temu wciągnęły mnie simy i widzę, że do tej gry lepiej nie podchodzić jak do sima.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludwiczek

 

czy mi się wydaje czy Ty czasem nie próbowałeś wmówić nam, że TDU jest ładniejszy od FM2?? post cavarra chyba mówi o czym innym :]

 

nowe screeny z FM2

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SkyFox

Ludwiczek

 

czy mi się wydaje czy Ty czasem nie próbowałeś wmówić nam, że TDU jest ładniejszy od FM2?? post cavarra chyba mówi o czym innym :]

 

nowe screeny z FM2

 

http://www.xboxygen.com/upload/Gallery/forza258.jpg[/img

 

http://www.xboxygen.com/upload/Gallery/forza259.jpg[/img

 

http://www.xboxygen.com/upload/Gallery/forza260.jpg[/img

 

http://www.xboxygen.com/upload/Gallery/forza261.jpg[/img

 

Ja popieram zdanie Ludwiczka ze auta z TDU wygladaja lepiej!!-nie chodzi o jakies wielkie roznice,raczej o subiektywne doznania!!-mi osobiscie auta z FM2 wydaja sie jakies takie..sterylne??!,poprostu brakuje im tego czegos co maja auta z TDU

Ale i tak FM2 bedzie wymiatac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do realnosci gier wyścigowych to specem nie jestem bo sam w takie gry nie grywam (nie moje klimaty ot co ;) ) ale kiedyś ktoś mądry powiedział, że gdyby gry wyścigowe były tak realistyczne jak jazda w realu to tylko kierowcy rajdowi byliby w stanie w je grać (trudno mi się z tym nie zgodzić). Pewnie idealna gra wyścigowa to taka, która znalazła idealny balans pomiędzy realizmem a arcade...

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestaniecie sie spierac ktore samochody na ktorych screenach wygladaja lepiej? Bo taka dyskusja zaczyna nabierac coraz bardziej zalosnych ksztaltow - gorzej niz dzieci w piaskownicy. One przynajmniej maja sensowna wymowke swoich przepychanek slownych w wieku :|

Od kiedy to jak wyglada samochod decyduje czy gra jest lepsza? Ile gniotow wyszlo z ladnych screenow i spieprzonego sterowania a'la spychacza albo worka mlodych ziemniakow?

 

Oficialnie zglaszam sie na testera FM2 vs TDU @x0 z nowym napedem + dobre LCD :lol2:

I cos wiecej o... Jak to nazwac? Rewizja konsoli? ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Przestaniecie sie spierac ktore samochody na ktorych screenach wygladaja lepiej? Bo taka dyskusja zaczyna nabierac coraz bardziej zalosnych ksztaltow - gorzej niz dzieci w piaskownicy. One przynajmniej maja sensowna wymowke swoich przepychanek slownych w wieku :|

Od kiedy to jak wyglada samochod decyduje czy gra jest lepsza? Ile gniotow wyszlo z ladnych screenow i spieprzonego sterowania a'la spychacza albo worka mlodych ziemniakow?

 

Oficialnie zglaszam sie na testera FM2 vs TDU @x0 z nowym napedem + dobre LCD :lol2:

I cos wiecej o... Jak to nazwac? Rewizja konsoli? ^_^

Dokładnie :wink:

 

@Nierealny, Orgiusz pokazuje nam doświadczeniem, że nie ma co się kłócić. Gry jeszcze nie ma Ty widzisz kilka screenów i już mi mówisz, że w FM2 będą ładniejsze auta? Już raz Orgiusz sprzątał ten temat nie zmuszajmy go do robienia tego drugi raz. Ja mówię otwarcie to co widzę na screenach ( zwłaszcza tych http://www.xboxfront.de/screenshots-945-27...orsport_2.html)

mnie nie powala. I nie zrozum mnie źle bo nie jestem fanem Sony który przychodzi tu by robić na złość. Ja jestem fanem FM i już od jedynki czekam bardzo na 2 a powiem szczerze, że obok PGR4 jest to najważniejsza gra która ma mnie skłonić do zakupienia X36.

 

A no i co do screenów to sensu w nich nie ma. Bo można sobie zrobić o tak

http://www.xboxfront.de/daten/screenshots/...0Motorsport%202

http://img95.imageshack.us/img95/3378/gttduwallptt5.jpg

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

I co które ładniejsze? FM2 kompletny MIAZGUN :lol: Raczej każdy wskazał by na to drugie :wink: więc koniec patrzenia na obrazki trzeba poczekać i zobaczyć jak to wygląda na żywo :wink: Bo ładny obrazek koło brzydkiego każdy może wstawić :wink:

 

@TrueVanDal masz trochę racji. Najlepszy właśnie taki balans pomiędzy realizmem i zabawą miał dla mnie właśnie PGR i FM. ]Nie widzę po prostu sensu w nazywaniu tej gry Symulatorem. Powiem szczerze, że symulatory nie są dla każdego bo np ja nie lubię NFSów ostatnich po prostu za proste i nie realne za to wygranie wyścigu w takim CRC daje mi mnóstwo satysfakcji i emocji bo chyba sam przyznasz, że gdy do naszego błotnika dobija się przeciwnik my jedziemy 200km\h autem które ciężko skręca a zaraz jest zakręt i wiesz, że przy walnięciu w drzewo łatwo traci się koło to emocji jest więcej niż w NFSie gdzie jeździ się po bandzie a auta się nie niszczą :wink: Simy jednak nie są dla każdego bo nie każdy lubi się męczyć kilka godzin na torze by w końcu dobrze przejechać okrążenie by starczyło na tyle by wygrać. ]Miałem nadzieję, że w końcu to będzie dobry sim ale widoku z kokpitu brak a bez niego jazda na kierownicy jest nudna więc chyba lepiej podejść jak do arcade czyli widok zza auta i pad w ręce... i pewnie będzie dawało to mnóstwo frajdy więc się nie obrażę.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do realnosci gier wyścigowych to specem nie jestem bo sam w takie gry nie grywam (nie moje klimaty ot co ;) ) ale kiedyś ktoś mądry powiedział, że gdyby gry wyścigowe były tak realistyczne jak jazda w realu to tylko kierowcy rajdowi byliby w stanie w je grać (trudno mi się z tym nie zgodzić). Pewnie idealna gra wyścigowa to taka, która znalazła idealny balans pomiędzy realizmem a arcade...

Jak kiedyś wymyślą konsolę, która Ci zmiażdży nogi w jakimś wypadku to się z tym kimś zgodzę ;D Przed tv możesz się uczyć na błędach, w realu nie na wszystkich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok muszę sie pochwalić :D :D Właśnie skończyłem Xploration Mode (Kariera) w Ridge Racer 6 B-) B-) B-) Yeahhhhhh. Kto grał to wie jak trudno mi to przyszło ;)

Aż jestem dumny sam z siebie ;)

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 days 2 Vegas!

[fotki]

Napiszę szczerze, chcę gre z takim otoczeniem na PS3, ale...

...

2 days 2 Vegas!

(...)

2531972[/snapback]

Fable 2

...

Niektórzy projektanci gier powinni się nico dowiedzieć o prawach fizyki/tym jak się nosi broń, już mi się powoli zaczyna robić niedobrze od lewitujących na plecach kawałków stali (nawet broń "znikająca", jak w Morrowindzie nie razi aż tak).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xaon

"2 days 2 Vegas!

[fotki]

 

Napiszę szczerze, chcę gre z takim otoczeniem na PS3, ale..."

 

Nie ten topic, tu mozesz napsac ze chcesz gre z takim otoczeniem na xo

 

:))

 

pozdro 4 @ll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gears of War jednak na PC!

 

Przeczytaliście tytuł newsa. Więc jesteście o krok od zawału serca. Uspokójcie się. Oddychajcie powoli. Współzałożyciel Epic Games, na tegorocznych GDC zapowiedział wprawdzie że Gears of War ukaże się na PC. Jednak nie podał konkretnego terminu.

I tu naprzeciw wychodzi dobrze znany graczom magazyn The Inquirer, który może nie zasłynął z wielu sprawdzonych wiadomości. Ale co jakiś czas redaktorom tegoż magazynu uda się natrafić na jakąś ciekawą informację, którą przeoczymy, a finalnie okazuje się prawdą.

Tak więc do rzeczy. Wspomniany magazyn utrzymuje że dotarł do informacji jakoby Gears od War było już gotowe na PC ! Gra wymaga jedynie dopracowania kodu i poprawienia niektórych elementów, ale mogłaby zostać wydana nawet teraz.

Cóż. O Gears of War na PC napisano już tyle, że wolimy zachować dystans i przysłowiowy olimpijski spokój... A o tym co nas czeka w GoW możecie przeczytać w naszej recenzji tego tytułu na konsolę Xbox 360

A więc fakt utraty exlusiva przez x0 na rzecz pc staje sie coraz bardziej rzeczywisty. Wg mnie to już jest prawie przesądzone, za dużo tych "plotek" ujrzało już światło dzienne, nie jest to tylko jedna niesprawdzona wiadomośc z działu "pogłoski" :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gears of War jednak na PC!

A więc fakt utraty exlusiva przez x0 na rzecz pc staje sie coraz bardziej rzeczywisty.

jakiej utraty? to Halo i Halo2 tez nie jest exclusive'em na iksa? :blink:

 

imho wyrażenie "utrata exclusiva" niezbyt tu pasuje - co innego gdyby zapowiedziano GoW np. na PS3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...