Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem są paski. Ale wtedy obraz na takim np. 19'' lcd wygląda jak, hmm pocztówka?

 

Bo dłuższych przemyśleniach postawiłem na duży ekran niż "hd w 19'' lcd 4:3".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem są paski. Ale wtedy obraz na takim np. 19'' lcd wygląda jak, hmm pocztówka?

czy ja wiem... na moim 17" LCD taki obraz z pasami miałby 15.33" :) przy odległości ok. 0.5m od ekranu to nie jest tak źle ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem... na moim 17" LCD taki obraz z pasami miałby 15.33" :) przy odległości ok. 0.5m od ekranu to nie jest tak źle ^^

Bierz spokojnie kabel VGA. Ja na samym początku grałem właśnie na 17 calowym monitorze LCD 4:3. 99% gier będzisz miał w panoramie ( czyli z zczarnymi pasami), czasem się trafi tytuł który jest w 4:3 bez zniekształceń ( NFS MW)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DMC 4 confirmed for 360, PC.( :lol: )

Nothing seems to go Sony's way these days. One of the PlayStation 3's bigger exclusives, Devil May Cry 4, is also coming to Xbox 360 and PC. To pour salt into Sony's wounds, Capcom announced that the 360 version would release simultaneously with the PS3 edition.

 

"Capcom is committed to making its titles available to as wide an audience as possible, and has been building its technology base to meet that goal," said Mark Beaumont, executive vice president, officer and head of Capcom consumer software publishing in the Americas and Europe. "This announcement means that PS3, Xbox 360 and PC owners worldwide will be able to experience the latest installment of one of Capcom's pillar franchises."

 

Having sold more than seven million units on PlayStation 2, the DMC series is ready to tackle the next-generation of consoles. DMC4 introduces a brand new protagonist, Nero, who uses the mysterious "Devil Bringer" arm to unleash "non-stop combos."

 

It's unknown if Capcom will offer unique content for each platform. However, in a press release issues today, Capcom stated that "each version of the game will be maximized to take advantage of the systems' strengths."

 

No release date has been set for Devil May Cry 4, though the console version are expected to arrive sometime this year.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MacOSek: Koment lolowaty, choć widać iż nawet w Japonii bardziej zależy im na utrzymaniu firmy w dobrej kondycji niż na tradycji. Choć mogliby zrobić wersję na Wii :)

Bierz spokojnie kabel VGA. Ja na samym początku grałem właśnie na 17 calowym monitorze LCD 4:3. 99% gier będzisz miał w panoramie ( czyli z zczarnymi pasami), czasem się trafi tytuł który jest w 4:3 bez zniekształceń ( NFS MW)

Przy wejściu konsola dokłada paski :blink: ?

Jak miałem CRT to się w niektórych grach bawiłem z obcinaniem góry i dołu, ale teraz przy LCD z wejściem tylko VGA takiej możliwości nie mam. Tak więc powołując się na swoje doświadczenia i na Twój post konsola podaje obraz w pełnej rozdzielczości z czarnymi pasami.

Jak będę w Empiku i nie będzie dzieciarni to pokombinuję co-nie-co.

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Top 10 UK:

 

1. Grand Theft Auto: Vice City Stories (PS2)

2. Tom Clancy's Advanced Warfighter 2 (X360)

3. Final Fantasy XII (PS2)

4. Sonic and the Secret Rings (Wii)

5. Tiger Woods PGA Tour 07 (PC, PSP, PS2, PS3, Xbox, X360, Wii)

6. Crackdown (X360)

7. Test Drive Unlimited (PC, PSP, PS2, X360)

8. FIFA 07 (GC, PS2, Xbox, GBA, NDS, PC, PSP, X360)

9. The Sims 2: Seasons (PC)

10. Dr Kawashima's Brain Training (NDS)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tylko MGS4, Tekken 6, FF i pozamiatane :D

czy to takie tylko, to ja nie wiem.

Chociaż co do MGS'a i FF bym widział możliwość, aby wydali na pozostałe platformy (z opóźnieniem) - wkońcu już kiedyś to zrobili.

 

PS. @PawelDK - dzięki za sprostowanie, na to wychodzi, iż TDU ma zwyczajnie tryb 4:3.

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tylko MGS4, Tekken 6, FF i pozamiatane :D

Jeszcze tylko zdelegalizują sld, zanotujemy wzrost pkb o 50 %, stworzymi jednomilionową zawodową armię, podbijemy kresy wschodnie i już będziemy światową potęgą. :mur:.

 

 

Daj spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko zdelegalizują sld, zanotujemy wzrost pkb o 50 %, stworzymi jednomilionową zawodową armię, podbijemy kresy wschodnie i już będziemy światową potęgą. :mur:.

Daj spokój.

 

boli strata DMC4??

 

One down, two to go

 

http://www.dreisechzig.net/wp/archives/815

 

teraz trzeba zadać sobie pytanie co następne :D tekken 6 ?

Forza Motorsport 2

 

http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=2607

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SkyFox

Ace Combat VI na X360 !!

 

Czas na kolejną niespodziankę.

W najnowszym wydaniu Famitsu znalazła się zapowiedź gry Ace Combat VI i nie było by w tym niczego dziwnego, gdyby nie fakt, iż (jak na razie) jedyną platformą docelową projektu jest … Xbox360.

 

Ktoś spuścił z łańcucha dzikiego psa z kasą w zębach. Czekamy na zapowiedź Beautiful Katarami oraz Warhammer 40k: Mark of Chaos które ponoć czekają na odpowiedni moment.

 

a ponizej polska wersja infa o DMC 4 także na Xboxa360 !

 

Doskonała nowina dla wszystkich wielbicieli siekanek, których na Xboxa360 tak bardzo brakuje.

 

Devil May Cry 4 oficjalnie został zapowiedziany przez firmę Capcom na Xboxa360 !

 

Wspaniale! Zdecydowanie najlepsza jak dotąd wiadomość dla fanów X360 w tym roku. Dziwna rzecz, że została opublikowana na kilka dni przed startem Playstation 3 w Europie. Uch, Sony ... to musiało zaboleć.

 

PS. Acha, jeszcze jedno. Multiplatformowość DMC4 ma obejmować także stacje PC.

i jeszcze wypowiedz o wynikach sprzedazy w Europie

 

Microsoft zadowolony z popularności X360 w Europie

 

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego jak Xbox360 radzi sobie na terenie Europy. Nie dzielimy wyników sprzedaży w rozbiciu na poszczególne kraje tylko mamy globalny cel który staramy się osiągnąć. Jest nim ogólnoświatowa sprzedaż 12 milionów konsol do końca czerwca 2007 r. Jak do tej pory, do końca grudnia osiągnęła ona poziom 10.4 miliona egzemplarzy, a usługa Xbox Live przekonała do siebie ponad sześć milionów ludzi.

 

Europejscy gracze kochają Xboxa360 i widzą na horyzoncie nadchodzące hity pokroju Halo 3, Forza 2 czy też Mass Effect, które dostarczą im ekscytujące prawdziwie next-genowe przeżycia.”

 

Oto odpowiedź Microsoftu na niezbyt dyplomatyczne wypowiedzi prezesa amerykańskiego oddziału Nintendo, o których pisałem parę newsów niżej. Jak widać treść jest bardzo grzeczna i stonowana. Akurat tego rodzaju dialogu japońskie koncerny muszą się jeszcze nauczyć. Zawsze bowiem może się pojawić ktoś, kto prosto w oczy powie że Wii to ”kawałek [ciach!]a, który przypomina raczej dwie konsole GameCube sklejona ze sobą” (cytat, nie jest bezpośrednią opinią autora newsa).

Edytowane przez SkyFox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEI$T (X360, PS3, PC)

 

Codemasters just announced the upcoming release of HEI$T on PS3, Xbox 360 and PC during the fourth quarter of the year. It's an action game developed by Inxile set in San Francisco circa 1969. First screens inside.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Źródło: http://www.xboxyde.com/news_4122_en.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko zdelegalizują sld, zanotujemy wzrost pkb o 50 %, stworzymi jednomilionową zawodową armię, podbijemy kresy wschodnie i już będziemy światową potęgą. :mur:.

Daj spokój.

Aż się zapienił :lol2:

z DMC4 nikt nie wierzył, że wyjdzie na x0, a tu taka niespodzianka, tak samo może być z resztą ekskluzywnych tytułów na PS3, o których też chodziły ploty, że wyjdą na x0

 

czas pokarze co będzie nam dane :D

 

According to BlockBuster’s database we’ll see ‘Beautiful Katamari’, ‘Warhammer: Mark of Chaos’ and ‘Ace Combat 6′ on the Xbox 360 sometime in the future.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

cieszą mnie takie informacje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze odnośnie DMC4 ;) pamiętacie to?

DMC4 is a game that can only be made with the power of the Playstation 3 (blah blah blah next-gen machines rock blah blah blah). One thing that's cool about having the power of the PS3 is that instead of just doing dark night stuff or foggy stuff, we can do awesome looking blue skies and even the sea and do it with awesome graphics. We're gonna have locations in DMC4 that will make the players go "WTF!? Is this really a DMC game?" [lol, boat stage confirmed ]. We want the locations and visual and ambience to be a 'new' experience and only the power of the Playstation 3 can bring that.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zakupiłem XBOX 360 i do tego LCD Sharp LC-32SA1E.

 

Niestety, nie mam zielonego pojęcia jak podłączyć aby było w HD...

 

Normalnym sposobem działa, jak biore pod HD to mam rozwalony, czarno biały ekran..

 

Czy ktoś mógłby pomóc i wytłumaczyc dokładnie krok po kroku co mam robić?

 

kurde.. Tyle kasy i nie moge się bawić :damage_wall::damage_wall::damage_wall::damage_wall:

 

PS. Wersja Premium oczywiście.

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Game Informer confirms black and HDMI-enabled Xbox 360

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

* Uh, it's black

* HDMI port and HDMI cable (oh, you bullies!)

* 120GB hard drive (but you told us 20GB was more than enough!)

* A $479 price tag (ouch!)

* No HD-DVD integration (yup), the "format's not proven" (pssst, and it's being outsold)

* The 120GB hard drive will be available for under $200 (uh, we certainly hope so!)

* It's coming in "late April"

 

jak widzimy ta plotka również się sprawdziła :-P ?? ;)

 

Sakaguchi praises Xbox, unimpressed with PS3 Q&A: Mistwalker's Hironobu Sakaguchi

Speaking with GameSpot during GDC, Final Fantasy creator and head of Mistwalker Studio, Hironobu Sakaguchi, had some interesting things to say about his recent projects, Blue Dragon and Lost Odyssey, as well as a few choice thoughts on Sony, Nintendo, Microsoft, and game development in general. One nice bit of info: There will be a playable demo of Blue Dragon available on Marketplace before the game ships in August (Sakaguchi hopes for a June or July release for the demo).

 

Speaking about the Xbox 360 itself, Sakaguchi believes it to be an excellent development platform. Sakaguchi notes his collaboration with Artoon and Ensemble Studios, stating that it has been very beneficial to his development process. Sakaguchi says that once he saw how well the 360 handled water effects, he actually created more ponds and lakes in Blue Dragon just because they looked beautiful. Sakaguchi is also impressed by the Xbox Live network, noting the expense and difficulty that Square encountered in building networks for its games.

 

As for the 360's performance in Japan, Sakaguchi says it's all about marketing. For instance, he loves Gears of War (we already knew that), but says it was so poorly marketed that it's virtually unknown in Japan. Sakaguchi believes that Microsoft still hasn't latched onto a marketing campaign on par with "Jump In," and he says that "Do! do! do!" isn't cutting it.

 

Concerning Sony's PS3, Sakaguchi is unimpressed, stating, "Kutaragi-san's architecture ... seven DSPs and a low-powered CPU. I don't like the PS3's architecture." Sakaguchi believes that programmers want to create good software, but PS3 designer, Ken Kutaragi, has made it very difficult. The PS3 disses don't stop their either. When questioned about motion control, Kutaragi says that he finds it unnecessary for the kinds of games he develops (RPGs). Furthermore, he notes that the 360 controller is the "the best one that I've seen, especially the analog. And it's easy to operate, and it's really reactive, unlike the Sixaxis."

When questioned about Final Fantasy and how he would feel about competing with it should it ever grace the 360, Sakaguchi welcomes the challenge. Furthermore, he believes the series should be ported to the Xbox 360, as it would be very successful in North America and Europe. He also notes that the White Engine (Final Fantasy XIII's engine) is multiplatform, implying that a 360 port would be relatively easy.

 

Finally, Sakaguchi says that Gears of War impressed him so much, he's interested in developing a shooter himself. Hit the "read" link for the full interview.

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się czy opłaca się kupić oryginalny kabel vga od ms? Bo z tego co patrzyłem na allegro ceny wahają się od 40 zł do 140 ;o widać jakąś różnice?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft Interested in Buying Take-Two ?

Yesterday Take-Two revealed it was postponing the previously scheduled annual shareholders meeting to explore its options, one being a possible sale of the entire company. Today word has reached worthplaying.com through the grapevine by means of an inside source at Rockstar Vancouver, that "the buzz" in the hallways is that Microsoft might have put in a bid or expressed interest in purchasing the ailing publisher/developer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się czy opłaca się kupić oryginalny kabel vga od ms? Bo z tego co patrzyłem na allegro ceny wahają się od 40 zł do 140 ;o widać jakąś różnice?

wg mnie opłaca sie dorzucić te parędziesiąt złotych do org, gdyż masz pewność, że obraz będzie najwyższej jakości :) na kablach innych firm występują przekłamania w obrazie :mur:

http://www.gram.pl/sk8_9Ajr0_XBOX360_VGA_Cable.html

 

najlepszym, najtańszym zamiennikiem jest kabel od Bigben

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zakupiłem XBOX 360 i do tego LCD Sharp LC-32SA1E.

 

Niestety, nie mam zielonego pojęcia jak podłączyć aby było w HD...

 

Normalnym sposobem działa, jak biore pod HD to mam rozwalony, czarno biały ekran..

 

Czy ktoś mógłby pomóc i wytłumaczyc dokładnie krok po kroku co mam robić?

 

kurde.. Tyle kasy i nie moge się bawić :damage_wall::damage_wall::damage_wall::damage_wall:

 

PS. Wersja Premium oczywiście.

Bierzesz kabelek dółączony do konsoli. Na wtyku który idzie do konsoli masz mały przełącznik. Ustawiasz na HDTV. Końcówki łądnie podpinasz kolorkami do TV. W TV przełączasz się na połączenie Component. Wszystko powinno działać cacy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Forza Motorsport 2

 

Ankieta jest mocna, co za "target" :lol2:

Wynik tej ankiety jest miażdżący :lol:

 

Tutaj lista uaktualniana http://www.forzacentral.com/forum/showthread.php?t=12371

 

 

 

Jest w końcu coś na X36 jak X link ? Lub cokolwiek innego pozwalającego za darmo pograć przez sieć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie opłaca sie dorzucić te parędziesiąt złotych do org, gdyż masz pewność, że obraz będzie najwyższej jakości :) na kablach innych firm występują przekłamania w obrazie :mur:

dzisiaj kupiłem - troche szkoda wypranych kolorów, ale ogólnie na + oceniam ;) jak nawet w pgr'e nie widać aliasingu to coś w tym jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejny problem:(

 

Mianowicie, prawa gałka analogowa.. zaczeła skrzypieć...

 

Nie da sie z tym nic zrobić... Miał ktoś tak, coś poradził na to?

 

Dodałem nawet kropelke oleju ale nic z tego:(

 

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...