Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Heh za dużo jak na jeden dzień. Właśnie dzisiaj grałem u kumpla w GOW i się napatrzyłem. ;) Co do tej plomby to hmm zapamiętam sobie te rady. Z pewnością się przydadzą na przyszłość. Już dziś dodatkowe 50 PLN wpadło do skarbonki. Teraz pozostaje tylko rozejrzeć się za dobrym sklepem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nim zaczniesz zagłębiać się w sprawy plombowe...

Przemyśl to dwa, albo nawet i trzy razy. Czy nie będziesz miał większej satysfakcji po kupnie dobrej gry o której dużo czytałeś aż w końcu zdecydowałeś się na jej kupno? Mając oryginalną grę nabierasz do niej szacunku i pomyślisz wiele razy nim na nią zdecydujesz. W ten sposób będziesz grał na konsoli tylko w to co będzie godne Twojej uwagi. Bez zbędnych głupot. Do tego dojdzie spokój z gwarancją przy awarii.

 

Mam nadzieje że dokonasz słusznego wyboru. Oczywiście słusznego wg. Ciebie.

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nim zaczniesz zagłębiać się w sprawy plombowe...

Przemyśl to dwa, albo nawet i trzy razy. Czy nie będziesz miał większej satysfakcji po kupnie dobrej gry o której dużo czytałeś aż w końcu zdecydowałeś się na jej kupno? Mając oryginalną grę nabierasz do niej szacunku i pomyślisz wiele razy nim na nią zdecydujesz. W ten sposób będziesz grał na konsoli tylko w to co będzie godne Twojej uwagi. Bez zbędnych głupot. Do tego dojdzie spokój z gwarancją przy awarii.

heh, zapewne do Ciebie tez wczesniej czy pozniej dojdzie zeby jednak wyciszyc ten dvd ;)... bez bawienia sie w "sprawy plombowe" zapewne dopiero po okresie gwarancji ;)

 

Co do plytek to to bardziej zalezy od nagrywarki :| mi benq 1640 "pare" plytek zjaral, zabralem kumplowi jakiegos LG i wszystko wypalil bez najmniejszych problemow

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba w dobre plytki inwestowac, TDK i Verbatimy ze wskazaniem na te drugie. Na mojej wypalarce w lapku (czyli badz co badz raczej nie najlepszej na swiecie) wszystko wypala sie elegancko. Ale nie o tym. Dzis w koncu mialem chwilke to przysiadlem do konsoli i powalczylem...2 minuty zeby polaczyc to z lapkiem (XP+WMP11). Wszystko oczywiscie via wifi, odleglosc to 2 pietra w linii prostej. Generalnie: jestem bardzo zadowolony. Na poczatku sprawdzilem muzyke i zdjecia, zero problemow. Oczywiscie wszystko musi byc dodane w bibliotece WMP, tylko te pliki widzi konsola. Jednak to co mnie najbardziej interesowalo (i o co nie powiem, mialem dosc spore obawy) to stream filmow HD. No i...mile sie zaskoczylem. Star Wars HD (720p, WMV) leci bez najmniejszych klopotow. Film odpala sie w momencie nacisniecia zielonego przycisku na padzie czyli od razu. Myslalem ze bitrate spowoduje chaczenie filmu. Nic z tych rzeczy. 7,5Mbit nie stanowi problemu. Nie sprawdzalem 1080p (bo projektor mi nie wyrobi), ale postaram sie dorwac jakies zrodlo 1080i i wtedy zdam relacje. Mowiac wprost: pelen sukces. A "sparowanie" konsoli i pc trwa doslownie moment, w opcjach programu zaznaczamy tylko konsole jako sprzet ktoremu chcemu udostepniac pliki. W X wszystko posegregowane jak w WMP. Na prawde, bardzo mi sie to spodobalo. A pokaz zdjec to cos pieknego, to co mi na monitorze srednio mi sie podobalo, na projektorze wyglada zupelnie inaczej, sam nie wiem dlaczego. Jedyny feler (jeszcze a propo filmow) to przewijanie niestety nie dziala do konca tak jak powinno. Film przewija sie wprawdzie tak jak kazemy (x2, x4 itd) ale na ekranie tego nie widac, a dokladniej motyw jest taki ze w momencie wcisniecia ponownie play film przeskakuje jeszcze do przodu, w stosunku do klatki ktora widzimy aktualnie. Nie wiem jak inaczej to opisac. Ale to drobiazg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, zapewne do Ciebie tez wczesniej czy pozniej dojdzie zeby jednak wyciszyc ten dvd ;)... bez bawienia sie w "sprawy plombowe" zapewne dopiero po okresie gwarancji ;)

Ślepo wierze że wyjdzie update do tego ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślepo wierze że wyjdzie update do tego ;]

ta tylko pytanie czy update moze zmienic firmware dvd ;) gdyby sie dalo to zapewne przerabianie konsoli z plytki tez nie stanowilo by wiekszego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT:

Jakim cudem to stoi?

Mniejsza o to, EOT.

A co PG4, to nie obraziłbym się, gdyby obie konsolki potrafiły wyrenderować to w czasie rzeczywistym :)

Lecz jak faktycznie coś takiego będzie to biję pokłony trzem rdzeniom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prosbe poci zrobilem foty konsoli podlaczonej pod 19" wide (samsung 931BW), ale pomyslalem ze i reszta moze skorzysta. Podlaczenie oczywiscie via VGA. Rozdzielczosci natywnej ustawic sie nie da (1440x900), najblizsza to 1360x768, ale jest z nia problem a mianowicie obraz dziwnie ma czarny pasek po lewej stronie. Ustawienie 1280x720 jest bez zadnych paskow, wszystko elegancko na calej powierzchnii. I musze powiedziec, ze mimo nei natywnej rozdzialki, gry prezentuja sie bardzo dobrze. GoW az mnie zadziwil, na projektorze jest "efekt kinowy" no i sama wielkosc robi swoje, ale na LCD wyglada to conajmniej bardzo dobrze.

P1030821.JPGP1030825.JPG

 

Sory za jakosc fot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie, czy GOW ma blokadę regionalną ? (szukałem w wyszukiwarce na forum i nie znalazłem odp.) pytam ponieważ mam konsolę z USA (NTSC), a chciałbym zagrać w GOW i nie wiem czy kupować na allegro w systemie PAL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prosbe poci zrobilem foty konsoli podlaczonej pod 19" wide (samsung 931BW), ale pomyslalem ze i reszta moze skorzysta. Podlaczenie oczywiscie via VGA. Rozdzielczosci natywnej ustawic sie nie da (1440x900), najblizsza to 1360x768, ale jest z nia problem a mianowicie obraz dziwnie ma czarny pasek po lewej stronie. Ustawienie 1280x720 jest bez zadnych paskow, wszystko elegancko na calej powierzchnii. I musze powiedziec, ze mimo nei natywnej rozdzialki, gry prezentuja sie bardzo dobrze. GoW az mnie zadziwil, na projektorze jest "efekt kinowy" no i sama wielkosc robi swoje, ale na LCD wyglada to conajmniej bardzo dobrze.

 

Sory za jakosc fot.

Wielkie dzięki za te fotki!!!

 

Sam mam Samsunga 206BW, ciut większy i większa rozdziałka.

 

Podłączałeś pod VGA nie pod DVI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze :) Tez tak bede robil, jak w koncu zakupie sobie konsolke (najpierw jednak monitorek panoramiczny :) ).

 

@MacOSek: wszystko fajnie, ale to jest odpowiedz bez sensu w kontekscie pytania o juz posiadana konsole. No chyba, ze maSTHa212 ma jakies powazne wtyki w M$, ktorymi sie nie chwali :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma Microsoft po nałożonych obowiązkach przez sąd została zmuszona do przedłużenia każdemu nabywcy konsoli XBOX360 okresu gwarancyjnego z roku czasu do aż (uwaga!) ośmiu lat. Dodatkowo jeśli użytkownik konsoli, który zgłosi na infolinii dla swojego kraju iż napotkał się z popularną usterką "trzech diód śmierci" ma ona zostać usunięta w ciągu 48 godzin od zgłoszenia.

 

Wydaje mi się iż wyrok, który wydano na firmę Microsoft jest mocno przesadzony i firma może po prostu nie dać sobie rady z usuwaniem usterek i supportem "door to door" przez 8 lat.

 

Sam osobiście zastanawiam się czy podczas dzisiejszej weekendowej sesji w Pro Evolution Soccer 6 nie przyłożyć na 15min do XBOXa suszarki ;-)

post-4065-1175427953_thumb.jpg

Edytowane przez Soker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze :) Tez tak bede robil, jak w koncu zakupie sobie konsolke (najpierw jednak monitorek panoramiczny :) ).

Lenistwo uszami wychodzi hehe.

 

Kwestia jest taka, słyszałem, że x`y są okropnie głośne.

Jest możliwość zmiany chłodzenia na inne? (tak wiem, gwara out)

Ma ktoś może zdjęcia płyty głównej konsoli aby sobie zobaczyć gdzie i jak ew można by takie chłodzenie zamontować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg coraz głupsze te prima aprilisowe "dżołki" ;)

 

 

Lenistwo uszami wychodzi hehe.

 

Kwestia jest taka, słyszałem, że x`y są okropnie głośne.

Jest możliwość zmiany chłodzenia na inne? (tak wiem, gwara out)

Ma ktoś może zdjęcia płyty głównej konsoli aby sobie zobaczyć gdzie i jak ew można by takie chłodzenie zamontować...

chłodzenie to pół biedy, napęd jest głośny...

 

co do chłodzenia to wymiana tych 2 wentylatorów może pomóc: http://www.xbox360-hacks.com/images/xbox360_inside2.jpg

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenistwo uszami wychodzi hehe.

 

Kwestia jest taka, słyszałem, że x`y są okropnie głośne.

Jest możliwość zmiany chłodzenia na inne? (tak wiem, gwara out)

Ma ktoś może zdjęcia płyty głównej konsoli aby sobie zobaczyć gdzie i jak ew można by takie chłodzenie zamontować...

Czemu lenistwo? :huh:

 

Kiedys byl tu podawany link do bloku wodnego do X360 ;) A glosny tak naprawde jest glownie naped, a nie chlodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu lenistwo? :huh:

Mówię w pozytywnym zabarwieniu :)

Jak miałem ps2 wkurzało mnie, że musiałem isć od kompa kawałek do fotela i się rozsiadać, a potem chciałem coś szybko na kompie zobaczyć i musiałem wstać i iść do kompa :P

 

Kiedys byl tu podawany link do bloku wodnego do X360 ;) A glosny tak naprawde jest glownie naped, a nie chlodzenie.

yhm

A napęd da się jakoś wyciszyć?

Bo o iso z dysku chyba puki co nie ma mowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A glosny tak naprawde jest glownie naped, a nie chlodzenie.

System wiatrakow powoduje straszny halas. Jest duzo glosniejsze niz moj pecet.

Naped az tak nie przeszkadza jak szum powietrza od wentylatorow. Jest naprawde glosno.

Nie da sie uzywac jak to niektorzy przekonuja, trzymajac konsole kolo monitora pecetowego. Trzeba byc gluchym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem. Napalony na forze (nie wiem ale chyba za długo czekam na 2 cześć) Pojechałem i kupiłem w mm gierke. Sciągnołem update do gry jak konsola zawołała ale nie moge jej odpalić bo pisze że musze mieć 50hz wft?. Konsole mam podłączona przez VGA Bigbena do LCD 17' i za cholere nie moge jej odpalić. Zawsze gram na rozdziałce 1280x1024 próbowałem przestawić na 640x480 ale nic to nie dało. Czy da się coś z tym fantem zrobić ?? Tak abym mogł grać na moim LCD (Nie mam możliwości gry na TV bo nie stoi u mnie w pokoju) Probowałem odpalić na zwykłym TV przez kabel od micro$ i działa szukałem ustawień w grze aby zmienić na PAL 60 ale niestety w grze nie ma żadnych ustawieć dot. ekranu i dalej nie mogę odpalić gry ! Swap kabli też nie pomoga czyli odpalam gre z kablem microsoftu gra się wczytuje przekładam kabel na VGA a ta cfana bestia się sama resetuje. Pomożcie mi bo inaczej 60zł idzie do piachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena za ten blok to lekkie przegiecie :-)

wyjdzie na to ze blok + pompka + zbiornik + chlodnica = cena drugiej konsoli LOL !!!!!!!!!!

 

pozdro 4@ll

Od kiedy pompka + zbiornik + chlodnica = 1000zl? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System wiatrakow powoduje straszny halas. Jest duzo glosniejsze niz moj pecet.

Naped az tak nie przeszkadza jak szum powietrza od wentylatorow. Jest naprawde glosno.

Nie da sie uzywac jak to niektorzy przekonuja, trzymajac konsole kolo monitora pecetowego. Trzeba byc gluchym.

 

Nie nie trzeba byc :D Ja mam xa 50-70cm od siebie na biorku i kiedy zaloze sluchawki to w ogole go nie slysze (jak leci dzwiek w sluchawkach :P).

Za to jak chce w miare cicho pograc na gloskinach to nie da sie to fakt :D

 

Glosny jest tylko naped, nie widze kompletnie sensu zmieniac chlodzenia. Do tego trzeba byc przewrazliwionym :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

costi skoro blok 399 to pompka zbiornik i dobra (ladna nieszpecąca chlodnica) moga smialo kosztowac 600 :-).

Apropo halasu wydawanego przez konsole.............

Wiecie jaka cisza...................od kiedy odpiolem i wywalilem NYKO intercoolera :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...