Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

nie pisz głópot :mur:  :mur:, bo ja jestem pewny ze wyjdzie

 

To że jesteś pewny to o niczym nie świadczy. Jestem administratorem oficjalnego centrum nfs - www.nfs.com.pl i wszystkie informacje mam wprost od EA Polska. :D

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczalnie konsolka w całej swej okazałości

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

ale to pewnie fake

 

 

NeuroPL

A nie słyszałeś takiego info, że nfs:u3 wychodzi na nowe konsolki??? dziwne

 

 

ZATOICHI

 

fotka nie działa

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki ze nieco zmieniam watek ale pojawiły sie informacje na temat zabawki od nintendo:

- dwu rdzeniowy układ graficzny RN520

- 512 Mb pamieci

- GPU bedzie posiadac doadatkowo 16 Mb pamieci eDRAM na podreczne obliczenia

- CPU oparty na architekturze G5, 4 jadra taktowane z predkoscia 2,5 GHz

- pamieci CPU: L1 128 kb, L2 512 kb

- osobny procesor dźwieku

- osoby PPU z 32 Mb pamieci - procesor fizyki

 

--info z frazpc.p---

zapewne cos wiecej bedzie wiadomo po E3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki ze nieco zmieniam watek ale pojawiły sie informacje na temat zabawki od nintendo:

- dwu rdzeniowy układ graficzny RN520

- 512 Mb pamieci

- GPU bedzie posiadac doadatkowo 16 Mb pamieci eDRAM na podreczne obliczenia

- CPU oparty na architekturze G5, 4 jadra taktowane z predkoscia 2,5 GHz

- pamieci CPU: L1 128 kb, L2 512 kb

- osobny procesor dźwieku

- osoby PPU z 32 Mb pamieci - procesor fizyki

 

--info z frazpc.p---

zapewne cos wiecej bedzie wiadomo po E3

1422259[/snapback]

maszynka będzie miała kopa :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. ja poczekam na E3 i koniec roku bo wówczas bedzie weryfikacja wszystkich dotychczasowych informacji na temat next-genow. Ciekawe jaki typ napedu zastosuje nintendo. Osobiscie lubie konsolki sony, a reszta tez jest przyjemna. jedyny problem jest z tym, w jaki sprzet zainwestowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej martwi ten blueray czy cos takiego w PS3 bo moze to zablokowac na jakis (duzy) czas mozliwosc robienia sobie kopi zapasowych:P:((

a X360 jak wiadomo bedzie mial DVD wiec problem jak na razie mamy przynajmniej cześciowo z glowy:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy prawdziwe fotki XBOXA 360

 

cytat z dzisiaj (niedziela) z gry.wp.pl

 

----------------------------------------

 

Mamy prawdziwe fotki Xbox'a 360!!

Snake; niedziela, 8 maja 2005

 

Dość publikowania fałszywych obrazków konsoli Xbox 360. Do prezentacji na kanale MTV zostało jeszcze kilka dni, tymczasem nam udało się zdobyć zdjęcia prawdziwej konsoli. Potwierdzają one wygląd nowego Xbox'a jaki prezentowaliśmy wcześniej, choć wtedy fotki nie były oficjalne.

 

Prezentują one konsolę, pada, oraz kamerę, jak również pilota zdalnego sterowania i zostały wykonane pzry pomocy telefonu komórkowego, na imprezie prezentującej urządzenie jaka odbyła się ubiegłej nocy w Los Angeles.

 

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=nowinki,10,19774

 

---------koniec cytatu---------

 

Czyli wczesniejsze fotki to nie "fejki" :wink:

dla mnie osobiscie ten wygląd to porażka :? :-| jak to ktoś trafnie napisał w komentarzach pod artykułem "szare pudelko wygladajace jak konsole z przed kilkunastu lat po tuningu" :lol:

 

Liczyłem na coś eleganckiego coś z dobrym designem stylowego ale i odrobinę futurystycznego a to co widzę to...to.. :mad: normalnie kojarzy mi się z jakąś tajwańską podróbką pegasusa sprzedawaną na rynku <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Właściwie nie jest to bezpośredni temat o komputerach, ale news ten można uznać za ciekawostkę. W sieci pojawiło się kilka szczegółów na temat najnowszej konsoli XBox oznaczonej symbolem "360". We wnętrzu pudełka znajdzie się procesor składający się 3 symetrycznych rdzeni pracujących z częstotliwością 3.2GHz i wykonujących 2 wątki jednocześnie. Każdy rdzeń wyposażony zostanie także w jednostkę wektorową VMX-128 a dla całego procesora przypadnie 1MB pamięci L2 cache. Układ graficzny, stworzony przez firmę ATI będzie pracował z częstotliwością 500MHz obsługując przy tym 48 potoków renderujących. Pamięć układu graficznego to 512MB GDDR3 taktowane zegarem 700MHz (przypuszczam, że trzeba to pomnożyć przez 2). Czy ktoś ma jeszcze ochotę grać na swoim komputerze?" zapowiada sie fenomenalnie!! Oby nie tylko na papierze!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już coś napisłą o tym ale cush. Jak dla mnie to nazwa XBOX 360 jest najbardziej zje***ym pomysłem na jaki mogą wpaść kolesie od marketingu! Jeszcze nie wiadomo jak się będzie nazywało ale lepiej już jakoś inaczej. Już piszę czemu. Otóż kiedy widzę liczbę 360 zaraz przychodzi mi na myśl koło, obrót wokół własnej osi. Co Microsoft ma na myśli? Że zmienią sposób rozgrywki o 360 stopni??? Ciekawe czy wpadli na to że jak ktoś się obróci o 360 stopni to gdy patrzył na punkt A to...dalej będzie patrzył na punkt A :? :blink: :huh: :unsure: . Jak dla mnie LOL. Jeżeli to od czegoś innego to sory ale narazie ja to tak widzę. Inna sprawa że może się nazywać "Najgorsza konsola do gier jak kiedykolwiek powstała" a ludzie i tak to kupią. A abstraciach!ąc od nazwy co cała reszta zapowiada się wypaśnie. Już czekam na relacje w MTV B) . Pozdrówka dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super sprzet . juzzbieram kase.

Procesorek dzwieku super. Tylko dlaczego ma takie slabe przetworniki dzwieku ???? :( oczekiwalem czegos wiecej.

Ale i tak kupuje

Edytowane przez luki_pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie lapsy :P

 

Have Fun!

 

Tutaj program cały (torrent)

http://www.torrentspy.com/search.asp?query...=15&submit.y=11

 

Tutaj prezentacja z ourcolony x'a 360

http://msxb.vo.llnwd.net/o2/ourcolony/TheColony_v2_750k.zip

 

Tutaj Ghost Recon 3

http://media.xbox360.ign.com/media/736/736206/vids_1.html

 

A tutaj Gears of War

http://media.xbox360.ign.com/media/747/747891/vids_1.html

 

Teraz portcja screenów (tych z UT2007 przedstawiac nie bedę bo są identyczne co w topicu o tej właśnie grze)

 

Ninety- Nine - Nights

Dołączona grafika

 

Nowy Test Drive

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Full Auto

Dołączona grafika

 

Perfect Dark Zero (to nic nadzwyczajnego, ale i tak ładna gra)

Dołączona grafika

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...