Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gram.pl/upl/artykul/120051225162405.jpg

 

Jak patrze na obrazki jak ten wyzej to mi galy wypadaja.....czego sie tu czepiac...konsola jest kozak!

Fajne sa te wyscigi na konsole...niestety grajac na PC musze lizac lapy pykajac w mocno sredni Most Wanted.

Edytowane przez Patrick Bateman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to durna Polska .... w Stanach Wszyscy sie omal zabijaja o xboxa360 ... tutaj bieda ... :(

Nie musze sie osmieszac ..... Wszyscy inni jakos moga mowic o PS3 ze bedzie to super konsola a ja nie moge stwoierdzic mojej opini bo ty masz cos z rozumem :( .... no coz .... jestesm tylko dlatego tak agrsywny bo chce uswiadomic jacy idioci sa na tym forum ktozy gadaja cokolwiek o ps3 ze bedzie lepsze od 360 ..... mam was wszystkich i tak w d*** .... czekajcie sobie na wasze 1080p i ps3 z 7 bumerangami i hiper duper piper procesorem cell ... ja sie bawie 360 juz dzisiaj ..... moze zazdrosc ???/ sam nie wiem albo tylko durna mentalnosc Polakow!!!! Raczej oba!!!!! ..... mowicei sobie o mnie co chcecie dla mnie jestescie nizej niz Lepper i jego wymysly!!!!

Pozdr. madrych ludzi na tym forum ..... <<< to nie jest ironiczne .... :)

Wiesz duzo osob ma 360-tke i sie nie wypowiada w ten sposob co ty. Swiadczy to tym, ze chyba przezyles jakies przykrosci zwiazane z ta konsola albo siejesz propagande. Naprawde jestes zalosny. Ech ty to jestes nizej od kazdego czlowieka ba! poziomu to ty zadnego nie reprezentujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to durna Polska .... w Stanach Wszyscy sie omal zabijaja o xboxa360 ... tutaj bieda ... :(

0_o

Masz mnie za debila, który w Polsce kupował PS2 za 3000 zł? Lol

 

Kupowałem w niemczech za 1500 zł miesiac po premierze i niemcy to nie "durna Polska" (a raczej powinno się napisać durne SONY POLAND -.-) i rynek konsolowy tam jest jeden z najwiekszych w UE. Poprostu SONY zapchało rynek konsolami. MS robi niedobór, bo to jest wbrew pozorom zagrywka marketingowa (konsole nawet po 2-3 tys dolarów na ebay itd)

 

Ogolnie Masta Killlaa i jego elo wypowiedzi - dziecko firewall'a? :blink:

 

Co do X-Boxa, to co mówiłem. Dla mnie to narazie nextgen nie jest. Jako pierwszy przedstawiciel kolejnej GENERACJI! konsol nic sobą nadzwyczajnego nie pokazała. Nawet nie wywoływała miny jaką swego czasu robił TTT na PS2.

 

Dla mnie tak konsola na dzień dzisiejszy przynajmniej to false-start. Juz mi nawet o sam sprzet nie chodzi, ale o te gry. Mogliby poczekać 2-3 miecha z premierą i wydać naprawdę NEXT-Genowe gry pełną gębą, jeśli tak się mówi, że ten sprzęt takowe pociągnie. Gdzie startowy tytuł ESIV: O ? No ale bill chciał mieć "chłyt martetingowy" to ma to właśnie, że większość serwisów i prasa nowego X'a nazywa middle-gen.

 

A najeżdzanie na M$ nie jest trendy, bo jak juz mowilem, pierwszy X to naprawde porządna konstrukcja, najmocniejszy z currentgen'ow i w ogole. Tutaj był imo false-start taki jak miał DC do PS2 i nic mojej opini nie zmieni, chyba ze jakies wyczesane nowe gry lub rewolucyjne rozwiazania jakie M$ trzyma w rękawie.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Masta_KKIILLAA!!

Solid snake - ale bede sie z ciebie smial ja ps3 tez zabraknie na USA, i na jaki kolwiek inny rynek jaki tylko sobie zazyczysz :D .... moze zle to ujalem - powinno byc mi smutno za tych wszystkich ktozy tak czekaj na 7 bumerangow i PRAWDZIWE NEXT GEN I HIGH DEF. .... hahahahahha..... pomodle sie za was w kosciele - Bog nie kazdego obdazyl rozumem ale dla niego nie ma ludzi gorszych tak wiec i nawet bez rozumni fani ps3 beda ludzi i moimi przyjaciolmi :D ..... szkoda tylko ze straca tyle pieniedzy :( ..... ale gdyby tak wszyscy kupowali dobra produkty to nie bylo by konkurencji i ludzie ktorzy pracuja w fabrykach sony i wdychaj swinstwa pewnie by umarli :( .... no coz .... szkoda tylko ze zgina za ludzi takich jak - FANI PS3 :( - Wierze w WAS .... udowodnijcie mi ze jestescie madrzy!!!!!

 

P.S.

Sry za ortografie ale nie bylem w Polsce juz dosc dlugo :( .... moze i dobrze !!!????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden z plusow z serwisu gram.pl

grafika - przeogromny skok w jakości i szczegółowości grafiki High Definition w grach tworzonych na Xboksa 360. PC zostaje daleko w tyle i przez najbliższe kilkanaście miesięcy nie ma szans na dogonienie konsoli. A to dopiero pierwsze gry!

jak ktos skokiem w jakosci nazywa zwiekszenie rozdzielczosci:P

na PS2 sa gry z progressive scanem a jakos nikt nie mowil przeogromnym skoku

 

PGR3 ktore jest prawie ze dwojka a w dodatku nie chodzi w pelnym HD ino w 1280x720, 30fps i AAx2

 

tak jak to w PE napisali - " to pierwszy xbox by pociagnol"

 

a ten obrazek co podal ktos na gorze to nie wiem co w nim takiego fajnego

ladne autko i reszta zablurowana - IMHO PS2 bez problemu by temu sprostala

Edytowane przez Fidel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem czy niektórzy na tym forum są aż tak ................

Fidel co ty za brednie piszesz!!! ta jasne napisz od razu ze psx by to pociągnął

normalnie lol

ludzie zdejmijcie te klapki z oczu bo az przykro się robi jak się czyta takie głupoty.

 

Żeby było na temat, scany z Lost Odyssey

 

Dołączona grafika

 

 

 

wg. serwisu ign te zdjęcia pochodzą z gry. jak dla mnie rewelka, ale za bardzo mi to przypomina arty (szczególnie 2 zdjecie po lewej), a nie real geme.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden z plusow z serwisu gram.pl

jak ktos skokiem w jakosci nazywa zwiekszenie rozdzielczosci:P

na PS2 sa gry z progressive scanem a jakos nikt nie mowil przeogromnym skoku

 

PGR3 ktore jest prawie ze dwojka a w dodatku nie chodzi w pelnym HD ino w 1280x720, 30fps i AAx2

 

tak jak to w PE napisali - " to pierwszy xbox by pociagnol"

 

a ten obrazek co podal ktos na gorze to nie wiem co w nim takiego fajnego

ladne autko i reszta zablurowana - IMHO PS2 bez problemu by temu sprostala

@fidel czy ta szara skrzynka obok to druga konsola czy zasilacz :blink: . Ludzie to jest wielkie wieksze od mojego zasilacza w kompie :blink: :blink: A ta recke pewnie pisali tacy ynteligenci jak masta_killaa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierealny -> to ty zdejmij klapki z oczu:]

 

ja ty uwazasz gierke w 1280x720, 30fps i AAx2 wygladajaca jak PGR2 z paroma nowymi efektami za nowa jakosc w grafice i grach wideo to ja nie mam pytan

 

 

ps. ja nie podwazam mocy x360 ino chce pokazac ulomnsc sartowych tytulow i predwczesne wydanie konsoli. Popieram w wiekszosci opinie redaktorow z PE.

Edytowane przez Fidel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknijcie na ten trailer GoW Rozdziałka 1280 x 720!!!! Obraz żyleta!

 

Miejscami grafa zwalnia i to bardzo. :cry: Modlę się, żeby to poprawili. Ale to na zwykłym TV 29'' 100Hz wygląda przepięknie! :) Zawiodę się na tej konsolce jeśli ta gra nie będzie płynna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masta_KKIILLAA!! - przestan trollowac, bo odpoczniesz sobie od forum na jakis czas.

 

Co do next-genowosci X360 - moim zdaniem jest to next-gen pelna geba. Polecam obejrzenie Kameo na zywo. Po tej grze widac, ze konsola duzo moze.

 

Poza tym decyduja o tym IMHO nie tylko gry, ale tez takie rzeczy jak automatyczne wykrywanie podlaczonego Ipoda (z dostepem do zapisanych na nim playlist) czy pendrive's (mozliwosc przegladania zdjec, sluchania muzy), lacznosc z PC itp.

 

Filmikiem bym sie nie sugerowal, bo rownie dobrze moze byc zle zakodowany (czyli zwalnia sam filmik, a nie gra w nim pokazywana) i wywolywac mylne wrazenie. Zreszta, ocenimy jak juz gra bedzie.

 

Zgodze sie z jednym co do X360: brak fajnych tytulow startowych. A, przynajmniej dla mnie, szczegolnie boli brak Obliviona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masta_KKIILLAA!! - przestan trollowac, bo odpoczniesz sobie od forum na jakis czas.

 

Poza tym decyduja o tym IMHO nie tylko gry, ale tez takie rzeczy jak automatyczne wykrywanie podlaczonego Ipoda (z dostepem do zapisanych na nim playlist) czy pendrive's (mozliwosc przegladania zdjec, sluchania muzy), lacznosc z PC itp.

 

Filmikiem bym sie nie sugerowal, bo rownie dobrze moze byc zle zakodowany (czyli zwalnia sam filmik, a nie gra w nim pokazywana) i wywolywac mylne wrazenie. Zreszta, ocenimy jak juz gra bedzie.

 

Zgodze sie z jednym co do X360: brak fajnych tytulow startowych. A, przynajmniej dla mnie, szczegolnie boli brak Obliviona :)

Jak nie jak 2strony wcześniej jest z gameplaya i też tnie więc to nie wina kodowania. Pozatym nie widziałem jeszcze filmu HD, który był źle zakodowany. :wink:

 

Co do decydowania, że nie tylko gry to ok. Ale mi nie podoba się konieczność używania peceta do streamingu, żeby np. film czy muze na Xboksie słuchać! Można to przecież robić na PC i będzie to znacznie wygodniejsze więc nie widzę sensu działania dwóch suszarek jednoczesnie i płacenia za prąd! Na X można oglądać filmy wypalone tylko na DVD. Z dysku nie odpalisz ani niczego nie posłuchasz. Muzy też nie zgrasz więc gdzie ta multimedialność głoszona przez bila? Jak zainstaluje nowego MediaCenter i puszczę streaming? Dzięki ale nie. Wole powierzyć to pecetowi i mieć święty spokój!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszce co do grafiki ps2 to archaizm a pisanie przez extreme bzdur, ze ps2 by nie ktore gry pociagnal z 360-tki to wierutna bzdur. Ba! nawet klocek 1 by nie pociagnal wiec zg(redy)y przeginaja potem to jkais gosc przeczyta co ma powiedzmy tylko ps2 i bedzie takie bzdury innym opowiadal. A co do samej rewolucji jak niesie 360-tka to to gowno prawda ta konsola to porazka. na kazdym kroku macie dowody i co poniektorzy wlasnie sa zaslepieni inie chca widziec, ze klocek 2 to niedorobiony sprzet ktory multimedialnoscia nie wyprzedza w niczym swojego poprzednika. Najlepsze jest to, ze dopiero teraz sie dowiedzialem, ze nie mozna odtwarzac filmkow z dysku :blink: :blink: no i jak zobaczylem wielkosc zasilacza to kopara mi opadla. Swoja droga dlaczego prawie na zadnym zdjeciu nie ma pokazanej tej zasilki chyba dlatego, ze mozna by ja pomylic z druga konsola :lol2: (jakie to wielkie!) Ech i znowu sie coraz bardziej przekonuje, ze wypuszcenie w tej chwili na rynku ixa 2 to jakas pomylka technologiczna bo przeciez ludzie mam 21 wiek!! Dla mnie toakie cos nie zalsuguje na miano next-gena i nie ma prawa sie nazywac sprzetem multimedialnym koniec kropka!

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luki2 znowu zaczynasz pisac w temacie o ktorym nie masz pojecia? Widziales x360 z bliska, grales w jakies gry? Konsola wyglada bardzo ladnie a gry pokazane wraz z premiera sa bardzo dobre. Na ktorym kroku dowody widziesz? Wiesz chociaz jak wyglada nowy xbox live? i czy wiesz ze nowy xbox to pierwsza konsola na ktora mozna sciagac dema gier i sprawdzic przed zakupem? Jest to tez pierwsza konsola w ktorej kazda gra dziala w hdtv. Mi sie podoba i to jest zdecydowanie nowa generacja rozrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luki2 znowu zaczynasz pisac w temacie o ktorym nie masz pojecia? Widziales x360 z bliska, grales w jakies gry? Konsola wyglada bardzo ladnie a gry pokazane wraz z premiera sa bardzo dobre. Na ktorym kroku dowody widziesz? Wiesz chociaz jak wyglada nowy xbox live? i czy wiesz ze nowy xbox to pierwsza konsola na ktora mozna sciagac dema gier i sprawdzic przed zakupem? Jest to tez pierwsza konsola w ktorej kazda gra dziala w hdtv. Mi sie podoba i to jest zdecydowanie nowa generacja rozrywki.

Wyglad to rzecz dyskusyjna jedni lubia to inni tamto i wiesz nie chce tu wstrzynac zadnych klotni. Poprostu w czasie premiery ps2 czy xboxa nie moglem sobie wyobrazic co to bedzie next next-gen myslalem, ze naprawde jakas rewolucja a tu nic tylko lepsza grafa i wiecej funkcji wiec wierz mi, ze gdybym to wtedy wiedzial to bym sie tylko ironicznie usmiechnal. A co do sciagania dem no wiadomo dobra sprawa ale do tego trza miec tez dosc szybkie lacze ale wiadomo, ze w stanach to nie problem. Stwierdziles, ze nie mam pojecia hmm wiadomo, ze ty wiesz o niej wiecej bo masz 360-tke na stanie ale zauwaz, ze jak kupuje sie jakis nowy sprzet powiedzmy konsole to sie z reguly kieruje opiniam recenzjami itd. Rzadko sie zdaza, ze jest mozliwsc dokladniejszego sprawdzenia sprzetu przed zakupem czy to nowa grafika, czy TV itp. wiec opinie innych i recenzje sa kluczowe w wyborze tego odpowiedniego. Mnie po przeczytaniu tego wszytko, konsola skutecznie odstraszyla a musisz wiedzec, ze bylem do niej pozytywnie nastawiony duzo bardziej niz do ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam jeszcze x360 bo nie mozna kupic premium w normalnej cenie nigdzie;/

A to troche zmienia postac rzeczy ale moje zdanie juz znasz.

 

Edit>>tak zgadza sie 5-7 tys. zlotych a 360-tke to przegiecie.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszce co do grafiki ps2 to archaizm a pisanie przez extreme bzdur, ze ps2 by nie ktore gry pociagnal z 360-tki to wierutna bzdur. Ba! nawet klocek 1 by nie pociagnal wiec zg(redy)y przeginaja potem to jkais gosc przeczyta co ma powiedzmy tylko ps2 i bedzie takie bzdury innym opowiadal.

Ej, niech mi ktoś kufa powie, gdzie to pisze, bo ja znaleźć takiej bzdury nie potrafię. Pisali ze poprzednia generacja konsol by to pociągneła ale w trochę mniejszej ilości detali i jakości tekstur. I co najwazniejsze porównanie miało miejsce do obrazu wyświetlanego na ZWYKŁYM TV (dla przykładu PGR3) i trudno tu się z tym nie zgodzić patrząc np na Resident Evil 4 z Gacka.

 

Solid snake - ale bede sie z ciebie smial ja ps3 tez zabraknie na USA, i na jaki kolwiek inny rynek jaki tylko sobie zazyczysz :D .... moze zle to ujalem - powinno byc mi smutno za tych wszystkich ktozy tak czekaj na 7 bumerangow i PRAWDZIWE NEXT GEN I HIGH DEF. .... hahahahahha..... pomodle sie za was w kosciele - Bog nie kazdego obdazyl rozumem ale dla niego nie ma ludzi gorszych tak wiec i nawet bez rozumni fani ps3 beda ludzi i moimi przyjaciolmi :D ..... szkoda tylko ze straca tyle pieniedzy :( ..... ale gdyby tak wszyscy kupowali dobra produkty to nie bylo by konkurencji i ludzie ktorzy pracuja w fabrykach sony i wdychaj swinstwa pewnie by umarli :( .... no coz .... szkoda tylko ze zgina za ludzi takich jak - FANI PS3 :( - Wierze w WAS .... udowodnijcie mi ze jestescie madrzy!!!!!

 

P.S.

Sry za ortografie ale nie bylem w Polsce juz dosc dlugo :( .... moze i dobrze !!!????

Żal mi du.pe ściska jak widze jakich debili kreuje internet i fora dyskusyjne. I tak, nazywam debilem, bo tylko tak można okreslić człowieka krzyczącego na lewo i prawo nazywając ludźmi bez rozumu osoby, które mając mniejszy budżet pienieżny niż w innych krajach starają się poczekać, przeanalizować wszystkie za i przeciw o danych platformach a potem wybrać swoją przyszłą zabawkę. Tak można nazwać człowieka, który kupił sobie konsole na ślepo i teraz wyzywa wszystkich innych, którzy nie podzielili jego losu, gdyż być może czekają na coś lepszego. Tak można nazwać człowieka śmiejącego się z bumerangów, nie trzymając takowych w ręce i nie patrząc czy jako pad są wygodne i w sumie nawet do końca nie wiedząc czy tak ten pad bedzie wygladać, ale jednak z tego powodu wyzywa innych ze jednak wolą poczekać.

Tak można nazwać człowieka, który pisze taki bełkot bez ŻADNEJ argumentacji i do tego zamiast przecinkow stosuje 4, 5 lub 6 kropek :F I jeszcze śmie w swoim żałosnym poscie wzywać Boga i zarzucać Jemu, że osoby, które czekają za PS3/Revo nie zostały przez NIEGO obdarowane rozumem.

 

Pathetic.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@solid_snake No to musze ci sie przyznac, ze nie czytam extreme od ponad roku ale wspomnialem o tym bo cholernie czesto to sie tu pojawia. Pozatym z doswiadczenia wiem, ze w psx lubia pisac bzdury a te gadanie, ze pociaglo by ale bez tak szcegolowych tekstur to jest jak gadanie, ze polonez to to samo co powiedzmy lexus tylko jest troche wolniejszy nie ma skory no i jezdzi na gorszym paliwie(to odnosnie TV) :wink:

 

Edit>> solid ten czlowiek jet chory a takim trzeba wybaczac wiesz zaden choc troche myslacy czlowiek nie pzrzyzna mu racji bo on sobie poprostu sam zaprzecza. Juz mu chcialem odpowiedziec ale stwierdzilem, ze nie warto bo masta_killaaa ma balagan w glowie przezyl cos traumatycznego co nie pozwala mu teraz na normalna egzystanecje. Przyczynilo sie do tego tez to, ze pewnie wyjechal to stanow i mysli, ze jest panem ale skonczmy juz ta dywagacje na jego temat.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@solid_snake No to musze ci sie przyznac, ze nie czytam extreme od ponad roku ale wspomnialem o tym bo cholernie czesto to sie tu pojawia. Pozatym z doswiadczenia wiem, ze w psx lubia pisac bzdury a te gadanie, ze pociaglo by ale bez tak szcegolowych tekstur to jest jak gadanie, ze polonez to to samo co powiedzmy lexus tylko jest troche wolniejszy nie ma skory no i jezdzi na gorszym paliwie(to odnosnie TV) :wink:

W widziałem RE z GC? Grafika miażdzy i wcale te słowa odnosnie pociagniecia grafiki z Low Def TV nie są aż tak wypowiedziane na wyrost. Przynajmniej jeśli chodzi o lunchtitles. No i powtarzam. Tu chodzi o zwykły TV bo HD to juz inna bajka i zaden currentgen czegos takiego nie wygeneruje, chyba ze w klastrze :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Masta_KKIILLAA!!

Masta_KKIILLAA!! - przestan trollowac, bo odpoczniesz sobie od forum na jakis czas.

 

Co do next-genowosci X360 - moim zdaniem jest to next-gen pelna geba. Polecam obejrzenie Kameo na zywo. Po tej grze widac, ze konsola duzo moze.

... oj rany i tak mam tylko 20 postow :) .... Choodzi mi tylko o to ze jak tylko zaczne trolowac to patrz na tych idiotow tutaj !!!! .... teraz ze xbox1 uciagnie PGR3 ..... no moze jeszcze GOW :) .... Widze ze jestes rozsadna osoba i prosze popatrz na tych ludzi tutaj :) ..... Jezeli tylko sledzisz wydazenia w sieci i znasz sie troche na PC i masz rozum wiesz ze PS3 nie bedzie nic nadzwyczajnym !!!! ..... i napweno uciaagnie UT2007 w 1920x1020 i jeszcze na 2 monitorach zeby skozystac z bumerangow .... no wez ......no prosze, nie wciskaj mi takiego kitu :) ..... pozatym sony zawsze klamalo i jak juz mowilem zwykly kabel hdmi kosztuje 200-400zl tak wiec konsola bedzie drozsza od $399 :) ... nie jestesm fanatykiem microsoft bo nie uzywam "windows" - niecierpie go !!! JEdnak teraz na rynku konsol mocrosoft idze bardzo dobrze i xbox360 jest bardzo przemyslana platforma!!!!! Zreszta co microsoft moze obchodzic Polska - skoro mamy takich ludzi na forum i w dodatku kazdy tylko mysli o mod chipach ze grac na piratach :) .... no wiec moze trzeba zastosowaacc taktyke Hitlera - On zmniejszyl bezrobocie w Niemczech zabijajac wszystkich bez pracy :) ...

Pozdr.

 

P.S.

Dla wszystkich posiadaczy xboxa360 na tym forum zycze milej zabawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... oj rany i tak mam tylko 20 postow :) .... Choodzi mi tylko o to ze jak tylko zaczne trolowac to patrz na tych idiotow tutaj !!!! .... teraz ze xbox1 uciagnie PGR3 ..... no moze jeszcze GOW :) .... Widze ze jestes rozsadna osoba i prosze popatrz na tych ludzi tutaj :) ..... Jezeli tylko sledzisz wydazenia w sieci i znasz sie troche na PC i masz rozum wiesz ze PS3 nie bedzie nic nadzwyczajnym !!!! ..... i napweno uciaagnie UT2007 w 1920x1020 i jeszcze na 2 monitorach zeby skozystac z bumerangow .... no wez ......no prosze, nie wciskaj mi takiego kitu :) ..... pozatym sony zawsze klamalo i jak juz mowilem zwykly kabel hdmi kosztuje 200-400zl tak wiec konsola bedzie drozsza od $399 :) ... nie jestesm fanatykiem microsoft bo nie uzywam "windows" - niecierpie go !!! JEdnak teraz na rynku konsol mocrosoft idze bardzo dobrze i xbox360 jest bardzo przemyslana platforma!!!!! Zreszta co microsoft moze obchodzic Polska - skoro mamy takich ludzi na forum i w dodatku kazdy tylko mysli o mod chipach ze grac na piratach :) .... no wiec moze trzeba zastosowaacc taktyke Hitlera - On zmniejszyl bezrobocie w Niemczech zabijajac wszystkich bez pracy :) ...

Ban? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nie jestesm fanatykiem microsoft bo nie uzywam "windows" - niecierpie go !!! JEdnak teraz na rynku konsol mocrosoft idze bardzo dobrze i xbox360 jest bardzo

po co ci wiec Ge-Force Go 7800GTX 256Mb ? Grasz w flight gear pod linuxem ? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Masta_KKIILLAA!!

Żal mi du.pe ściska jak widze jakich debili kreuje internet i fora dyskusyjne. I tak, nazywam debilem, bo tylko tak można okreslić człowieka krzyczącego na lewo i prawo nazywając ludźmi bez rozumu osoby, które mając mniejszy budżet pienieżny niż w innych krajach starają się poczekać, przeanalizować wszystkie za i przeciw o danych platformach a potem wybrać swoją przyszłą zabawkę. Tak można nazwać człowieka, który kupił sobie konsole na ślepo i teraz wyzywa wszystkich innych, którzy nie podzielili jego losu, gdyż być może czekają na coś lepszego. Tak można nazwać człowieka śmiejącego się z bumerangów, nie trzymając takowych w ręce i nie patrząc czy jako pad są wygodne i w sumie nawet do końca nie wiedząc czy tak ten pad bedzie wygladać, ale jednak z tego powodu wyzywa innych ze jednak wolą poczekać.

Tak można nazwać człowieka, który pisze taki bełkot bez ŻADNEJ argumentacji i do tego zamiast przecinkow stosuje 4, 5 lub 6 kropek :F I jeszcze śmie w swoim żałosnym poscie wzywać Boga i zarzucać Jemu, że osoby, które czekają za PS3/Revo nie zostały przez NIEGO obdarowane rozumem.

 

Pathetic.

Skro ja nic nie argumentuje to patrz dopiero na siebie :) ..... pozatym jak mozna podac argumentacje skoro ps3 jeszcze nie ma???? .... hmmm..... moze ktos ma kaca przez ten caly topic :) .... dalej .... jezeli wy byliscia normalni przez caly topic to bym sie nie udzielal ale nie zniose bredni pisnych tutaj o 360 i o tym ze ps3 zrobi to i tamto i moze nawet loda zrobi!!!! ..... Pisze w taki sposob bo che wam udowodnic jacy jestescie denni krytykujac 360 tylko z newsow i innych takich nawet nie posiadajc go !!!!! ..... Bog jest milosierny i on mi wybaczy - w chwili pisania posta Szatan mnie opental bo takie glupoty na forum widze a on tylko to wykozystal ..... ZA to przepraszam

Pozdr.

 

po co ci wiec Ge-Force Go 7800GTX 256Mb ? Grasz w flight gear pod linuxem ? :lol2:

To moj stary komputer teraz uzywam Powerbook G4 - cudo :D MAC OS X 10.4 TIGER :) yyeeeaahhh :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden z plusow z serwisu gram.pl

jak ktos skokiem w jakosci nazywa zwiekszenie rozdzielczosci:P

na PS2 sa gry z progressive scanem a jakos nikt nie mowil przeogromnym skoku

 

PGR3 ktore jest prawie ze dwojka a w dodatku nie chodzi w pelnym HD ino w 1280x720, 30fps i AAx2

 

tak jak to w PE napisali - " to pierwszy xbox by pociagnol"

 

a ten obrazek co podal ktos na gorze to nie wiem co w nim takiego fajnego

ladne autko i reszta zablurowana - IMHO PS2 bez problemu by temu sprostala

 

gdzie napisalem ze PS2 by PGR3 pociagnol??

 

pisalem tylko ze ten screen na gorze co jest to nic poza blurem:P

 

a blur jakos szczegulnie powerorzerny nie jest!!

 

a fura wyglada tak se

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ban? :blink:

Chyba do tego dojdzie. Na razie prewencyjnie 7 dni ZKU.

 

@Snake:

 

Pisali ze poprzednia generacja konsol by to pociągneła ale w trochę mniejszej ilości detali i jakości tekstur.

Nie dostrzegasz absurdu w tym zdaniu? PSX tez by to pociagnal przy troche gorszej jakosci tekstur i mniejszej ilosci detali... ;)

 

Rzecz w tym, ze X360 to ciagnie wlasnie w takiej a nie innej ilosci detali i tekstur.

 

Do osob twierdzacych, ze X360 nie jest rewolucja: czego wyscie sie spodziewali? Grafika komputerowa ma swoje ograniczenia, a wiedzac, ze siedzi w nim bliski kuzyn obecnych kart graficznych tym bardziej IMHO nie nalezalo oczekiwac cudow, a juz na pewno nie od pierwszych gier.

 

Tak naprawde dopiero czas pokaze, ile ta konsola naprawde potrafi i czy wytrzyma konkurencje PS3 (ktore moim zdaniem tez oczekiwanym przelomem nie bedzie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie twierdze ze xbox 360 nie jest rewolucja

mowie ino ze pierwsze gry sa jakies takie nijakie pod wzgledem tej rewolucyjnosci!! maja ino wyzsza rozdzielczosc

 

nierealny -> nie napisalem ze PS2 by PGR'a 3 pociagnol ino o tym zdjeciu ktore jest chyba marnym ujeciem z replaya i ktore za duzo nie pokazuje.

 

Tu masz fotte ta z gory i z GT 4

 

http://www.gram.pl/upl/artykul/120051225162405.jpg

 

http://www.lo-zywiec.pl/~mik13/gfx/gt4/gt4_35.jpg

 

i w jakosci jakos ogromnej rozncy nie widze w wygladzie samochodu

a blur to ktestia rozmazania paru teksturek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...