Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w PL są już dostępne 360-ki z nowym procem. Podobno znacznie zmniejszyli core, a co za tym idzie nie grzeje tak ostro jak kaloryfer... co było/jest minusem obecnych wersji.

Gdzieś jakiś czas temu czytałem newsa na ten temat - a może to tylko ściema?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w PL są już dostępne 360-ki z nowym procem. Podobno znacznie zmniejszyli core, a co za tym idzie nie grzeje tak ostro jak kaloryfer... co było/jest minusem obecnych wersji.

Gdzieś jakiś czas temu czytałem newsa na ten temat - a może to tylko ściema?

Wersje z procesorami w technologii 65 nm mają wejść do sprzedaży dopiero od przyszłego roku, a zabieg ten głównie ma służyć obniżeniu kosztów produkcyjnych konsoli.

 

Co do The Darkness to dorzucę jeszcze, że oficjalna premiera jest zapowiedziana na czerwiec 2006.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem na dniach kupić xboxa 360, ale po ostatniej informacji, że od nowego roku mają być dostępne poprawione wersje z lepszym mniej prądożernym prockiem, chęć kupna odeszła :)

 

Mam takie wrażenie iż nowa technologia proca ma na celu nie tylko zmiejszyc koszta, ale też poprawić stabilność samej konsoli. Musze przyznać, ze od samego początku śledze wszelkie tematy zwiazane z xboxem 360. Konsola nie jest tak bezawaryjna i stabilna jak jej srtarszy brat.

 

Mi xbox zawiesił się tylko raz w swoim zyciu i to z winy złej kopi zapasowej, z 360 tką jest inaczej, jest dużo mniej stabilna, może to wina zbyt wysokiej temparaturki w środku? za mocno grzeje się własnie proc?

być moze problemy całkiem znikną po wprowadzeniu nowej technoligi procesora, zobaczymy juz za pól roku. Wtedy napewno się skusze na tą wspaniałą konsole. Nie moge przepuścić nowej ninji gaiden i forzy 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybacz ale czekanie do nastepnego roku by kupic konsole z prockiem rym samym tylko w mniejszym wymiarze technologiczym....to tekki bezsens...........

tobie nie da to nic (no moze mniejszy rachunek za prond jakies 2 zl na rok)

gram na x360 od 2 miechow po 12 godzin na dobe w wolne dni, w tygodniu mniej

jedyna zwiecha jaka mialem to przezz syf na plycie,

konsole trzymam na plasko moze dlatego zero problemow bo moze spokojnie ssac powietrze

PS te przypadki przegrzewania co znam to konsole trzymane pionowo i to nie na czyms plaskim tylko na jakims dywaniku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to niby ktoredy biedna konsola miala ssac powietrze skoro od spodu (trzymajac na pionowo) ma zasys powietrza ?????????????????

 

pozdro 4@ll

Edytowane przez Syrob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybacz ale czekanie do nastepnego roku by kupic konsole z prockiem rym samym tylko w mniejszym wymiarze technologiczym....to tekki bezsens...........

tobie nie da to nic (no moze mniejszy rachunek za prond jakies 2 zl na rok)

gram na x360 od 2 miechow po 12 godzin na dobe w wolne dni, w tygodniu mniej

jedyna zwiecha jaka mialem to przezz syf na plycie,

konsole trzymam na plasko moze dlatego zero problemow bo moze spokojnie ssac powietrze

PS te przypadki przegrzewania co znam to konsole trzymane pionowo i to nie na czyms plaskim tylko na jakims dywaniku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to niby ktoredy biedna konsola miala ssac powietrze skoro od spodu (trzymajac na pionowo) ma zasys powietrza ?????????????????

 

pozdro 4@ll

zgadza się, ale skąd wiesz, że nie bedą jeszcze jakieś poprawki?. konsoli nie kupuje się na rok, a minimum 5 lat. Dla mnie 1600 zł to jest majątek zycia ( żona, dziecko) i wolał bym zainwestować w poprawioną wersje

Moze przy premierze ps3, ceny xksa pojdą w dół.

 

Poczytajcie sobie ten temat http://forum.xbox-scene.pl/index.php?showtopic=6238

 

juchy pisze, że być może powodem zwiechów tych konsol jest zasilacz :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie że podzielę się z Wami pewną historią. Otóż wstaję sobie dziś o wyjątkowo późnej porze B), wychodzę przed domek trochę odetchnąć świeżym powietrzem, przy okazji poszedłem zobaczyć czy nie ma czegoś w skrzynce na listy - były w niej jedynie jakieś gazetki z naszych "polskich" hipermarketów. Zacząłem z nudów przy śniadanku przeglądać gazetkę z Auchan. Tak czytam, a tam: "Konsola Microsoft XBOX360, 3-rdzeniowy procesor 3,2GHz, 512MB, 20GB, grafika ATi 500, bezprzewodowy pad w zestawie, 1499 PLN" :blink: Na obrazku obok widać samą konsolę, bez pudła i wygląda mi to na wersję Core bo jest zwykła szara tacka. Teraz są dwie możliwości, albo panowie z Auchan się pomylili i nie mają świadomości, że są dwie wersje tej konsoli (skopiowali opis z neta do wersji Premium, a sprzedają Core), albo rzeczywiście jest nieziemska okazja, żeby nabyć klocka w wersji Premium za 1500zł. Jutro się chyba tam przejadę na zakupy i przy okazji sprawdze jak to jest naprawdę, no chyba że ktoś z kolegów już dzisiaj by podskoczył jeśli ma blisko do Auchan.

 

P.S. Swoją drogą to obok oferty X360 jest PSP (prawdopodobnie Base Pack) za 699zł - też interesująca cena... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Egzeqiutor

 

przecież to w miare normalna cena, widziałem ostatnio w markecie za 1530 zł (399 Euro )wersje premium. Market w niemieckim zgorzelcu.

 

chcesz jeszcze taniej nówke sztuke, proszę bardzo

 

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...OSI_PR4_PCN_BIX

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Egzeqiutor

 

przecież to w miare normalna cena, widziałem ostatnio w markecie za 1530 zł (399 Euro )wersje premium. Market w niemieckim zgorzelcu.

 

chcesz jeszcze taniej nówke sztuke, proszę bardzo

 

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...OSI_PR4_PCN_BIX

Zgadza sie normalna cena tylko, ze w niemczech ;) U nas taka cena jest na pewno okazja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Egzeqiutor

 

przecież to w miare normalna cena, widziałem ostatnio w markecie za 1530 zł (399 Euro )wersje premium. Market w niemieckim zgorzelcu.

 

chcesz jeszcze taniej nówke sztuke, proszę bardzo

 

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...OSI_PR4_PCN_BIX

To, że za Odrą są takie ceny to wiadomo nie od dzisiaj, ja mówie o polskich realiach. Poruwnuję tą cenę z Auchan do cen na allegro i sklepów internetowych w POLSCE. Jest ogromnie konkurencyjna jeśli tylko okaże się, że jest to na pewno wersja Premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chopaki ;) Jak to jest z klawką i myszką do Threesixty? Jest już dostępna? Czy gra musi mieć "wbudowaną" możliwość wykorzystywania takiego zestawu, czy w każdej grze będzi edziałał (pewnie nie, trzeba obłożyć klawisze)? W PSE, na Allegro i na Ebay nie znalazłem, pewnie jeszcze nie ma?

Kolejna rzecz, przeglądałem kiedyś to forum i nie widziałem abyście pisali coś o Oblivionie (tylko że wyjdzie).

Jak Oblik działa na 360, jak wygląda i jak z płynnością? Jaka jest różnica w grafie w stosunku do default na piecu? W PSE była recenzja, ale pisali tylko o długich loadingach, mają coś pisać jeszcze w następnym PSE.

Ma ktoś iksa2 z rejonu Katowic? Chciałbym zobaczyć go na żywo (dajcie spokój z MM).

EDIT:

Jeszcze jedno, czy threesixty obsługuje HDR? Jeżeli tak, to czy HDR jest w Obliku na 360? Jeżeli nie, to czy Oblik ma AA?

Proszę o konkrety, nie wojnę z piecami ;)

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie ciekawi czy jest jakas klawa i mysz do gier na X360, a jak nie ma to kiedy bedzie? No i druga sprawa zwiazana z dyskiem w wersji premium, czy mozna na nim instalowac gierke czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klawiatura i mysz, :) ........ kazda usb !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podłączyć możesz, ale i tak nie pograsz.

 

KZI Co prawda na temat wrażeń z grania w Obliviona na klocku się nie mogę wypowiadać, ale podsunę Ci linka z porównaniem tej gry w wersji na PC i X360 - wady i zalety: http://www.gamespot.com/features/6147028/index.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to wersja Premium posiada zewnętrzy dysk twardy. Teraz pytanie, czy podpina się go do konsoli przez USB i jeśli tak to czy ów sprzęcik można używać jako dodatkowy zewnętrzny HDD przy PC-cie, ew. czy jest jakaś przejścióka która to umożliwi?

 

Hmm... Ofera Auchan, jest kusząca... Jeśli jeszcze dysk będzie śmigał przy PC-cie to jestem bliski wbicia się w tą promocję - nosiłem się z zamiarem kupna pena 2GB, ale widzę, że jest szansa mieć coś lepszego... ;-)

 

Co do kupna nowego TV aby w pełni cieszyć się ostrym jak żyleta obrazem to się do końca zgodzić nie mogę, można też zakupić odp. przejściówke pod aktualny monitorek CRT/LCD. Na aukcjach można coś takiego wyrwać za ~100zł.

 

P.S.

Oby jeszcze "Sasza" w mairę szybko połamał Billowe zabezpieczenia, a wtedy to już radość, wino i kobiety do białego rana... no i XBOX360 :-P

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to wersja Premium posiada zewnętrzy dysk twardy. Teraz pytanie, czy podpina się go do konsoli przez USB i jeśli tak to czy ów sprzęcik można używać jako dodatkowy zewnętrzny HDD przy PC-cie? Nie ma z tym ew. problemów, tylko podpięcie, wykrycie i już zrzucamy dane - jak to wygląda z tym wynalazkiem?

 

Hmm... Ofera Auchan, jest kusząca... Jeśli jeszcze dysk będzie śmigał przy PC-cie to jestem bliski wbicia się w tą promocję - nosiłem się z zamiarem kupna pena 2GB, ale widzę, że jest szansa mieć coś lepszego... ;-)

Dysk w X360 ma inny system plików (XTAF) niż PC, więc lipa z podpięcia go do kompa jako przenośny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby jeszcze "Sasza" w mairę szybko połamał Billowe zabezpieczenia, a wtedy to już radość, wino i kobiety do białego rana... no i XBOX360 :-P

Uzywanie nextgena z tak zwanym chipem nie ma zadnego sensu jesli chodzi o "backupy". Sens grania to tryb online generalnie, sciaganie dodatkow do gier, chwalenie sie wynikami. IMHO xbox z pirackimi grami to Xbox 120 B)

Co innego emulatory, divx itp... ale pewnie dlugo nic z tego nie bedzie. Do tego wystarcza xbox. a do gier x360 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...