Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mialem karte graficzna z stanow na ogolno swiatowej gwarancji, jak padla wlozylem w paczke na stronie producenta wypelnilem

formularz, wyslalem za miecha wrocila nowa sztuka............... wiec z x360 chyba podobnie

Edytowane przez Syrob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://xboxyde.com/index_en.html

sa nowe filmy i screeny z

Assassin's Creed - to moze byc swietne

Star Trek Legacy - wreszcie nowy trek:)

hehehe, widze tutaj kogos o podobnych zainteresowaniach.... :):):):)

Również czekam na tego treka, tylko na PC bo to jednak strategia......;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Kurcze - moze jakis dziwny jestem, ale Sonic nigdy mnie jakos nie krecil. Nie moglem sie do niego zmusic... A lepsze screeny widzialem w ktorym PS2M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alan Wake Being Published By Microsoft, 360 Exclusive?

 

According to a post on the TXB forums, Alan Wake is now an XBox630 exclusive, and it is also being published by MS themselves. This, of course, should be taken with a grain of salt, but we have also checked with our resident MS employee, and he has told us that this is indeed true. Stay tuned!

Next Call Of Duty Game Skipping PC

 

 

In an Activision conference call today, chairman and CEO Bobby Kotick specifically noted that the next Call of Duty game, which is due to hit stores in Q4 2006, is "not a PC product, it's a console product and it's all next-gen." This is not as bad as it seems though. The game will likely be a spin-off from the CoDgames and not Call Of Duty 3. This also means the game will not be developer by Infinity Ward.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrze na zapowiedzi nowych gier na X360 to powoli zaczynam myslec o kupnie konsolki :D. Na razie jest to tylko mysl, ale kto wie moze za pare miesiecy przesiade sie na x-klocka. Nie stac mnie na zmiane kompa co rok by pograc sobie komfortowo, a konsolka na 2-3 lata wystarczy i nie ma potrzeby inwestowac w nia co jakis czas tak jak w PC'ta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Jak tak patrze na zapowiedzi nowych gier na X360 to powoli zaczynam myslec o kupnie konsolki :D. Na razie jest to tylko mysl, ale kto wie moze za pare miesiecy przesiade sie na x-klocka. Nie stac mnie na zmiane kompa co rok by pograc sobie komfortowo, a konsolka na 2-3 lata wystarczy i nie ma potrzeby inwestowac w nia co jakis czas tak jak w PC'ta.

Zywot konsoli to przecietnie 6-7 lat ;) Choc Bill Gates zmienil to wypuszczeniem nowego Xa w 4 lata od premiery poprzedniego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zywot konsoli to przecietnie 6-7 lat ;) Choc Bill Gates zmienil to wypuszczeniem nowego Xa w 4 lata od premiery poprzedniego...

Oczywiscie im dluzsza zywotnosc konsol tym lepiej ;) Jak bedzie wynosic 6-7 lat to juz w ogole super by bylo. Poza tym jak patrze na nowe gry wydawane na PC'ta, ktorych zdecydowana wiekszosc to crap'y to mi sie odechciewa inwestowac w nowego kompa.

Nowy TR:L na X360 wyglada tak jak wersja na PC'ta tylko do kompa trzeba kupic karte graficzna wartosci konsoli by moc sie cieszyc trybem next gen i taka jakoscia obrazu jak na konsoli, o GRAW juz nie wspomne. Takich przykladow w przyszlosci pewnie bedzie jeszcze duzo. Ja chce grac komfortowo nie martwiac sie o wymagania gry itp., a PC'et niestety mi tego nie zapewni.

 

PS. I jestem nawet w stanie przebolec fakt, ze do gier FPP bede musial uzywac pada :D

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

PS. I jestem nawet w stanie przebolec fakt, ze do gier FPP bede musial uzywac pada :D

Przyzwyczaisz sie szybciej niz Ci sie wydaje - a potem myszka nie bedzie Ci sie chcialo grac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczaisz sie szybciej niz Ci sie wydaje - a potem myszka nie bedzie Ci sie chcialo grac ;)

Dokładnie, niedawno grałem w medal of honor na starym poczciwym szaraczku i cieżko mi teraz troszczke operowac myszkiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do "czasu zycia" konsoli to naprawde chyba nie ma co sie martwic. Przypomnijcie sobie np. Doom3 na starego X'a. Wygladal niewiele gorzej (rozdzielczosc i troszke krotsze level'e) niz na PC, tylko ze na X'ie napedzala go karta pokroju GF3, a na PC trzeba bylo miec karte pokroju GF6 zeby w niego uczciwie pograc. PC to ciagla inwestycja. Konsola to inwestycja na pare lat. Takze nie ma sie co bac ze za 2 - 3 lata juz sobie na konsoli nie pograsz. Ja tylko czekam z niecierpliwoscia kiedy jakies mody na X360 wyjda. Chyba tez w wakacje sobie sprawie nowego X'a, bo ciagla inwestycja w karty graficzne raczej sie mi nie usmiecha. :))

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie usmiecha mi sie co rok zmieniac grafe i inne komponenty w kompie. Zreszta patrzac na moj sprzet z podpisu mozna stwierdzic, ze do krezusow nie naleze :). Dzisiaj trzeba miec 7900GT by pograc komfortowo we wszystkie tytuly, a co za rok gdy wyjdzie taki Cell Factor ? Widzialem trailer tej gry i szczena mi opadla.

A co do modow to pewnie niedlugo cos bedzie i zapewne wielu uzyszkodnikow on ucieszy :).

 

 

EDIT

Znalazlem info dotyczace polskiej produkcji na X360 :). Gra bedzie zatytulowana HELLION: THE MYSTERY OF INQUSITION.

Strona oficjalna: http://www.hellion-game.com

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Activision ma dla posiadaczy pecetów niezbyt miłą wiadomość. Otóż kolejna część serii Call Of Duty nie ukaże się na komputery osobiste, lecz wyłącznie na konsole następnej generacji. Potwierdził to Bobby Kotick, szef firmy.

 

Ciekawostką jest to, że produkcją nowej gry nie zajmie się Infinity Ward, tylko Treyarch, który stworzył w zeszłym roku Big Red One, konsolową wersję CoD, co definitywnie zaprzepaszcza szansę na konwersję na PC.

 

robi się ciekawie, widać że firmy widzą wiekszy zysk w konsolach i beda olewać PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej ten helion wyglada jak kiepska lipa....................... nie wierze w temat....................

 

Ja sie pocieszam, ze to tylko "first look", bo poki co gra wyglada porazkowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>>> przypuszczalna lista gier, które mają być zaprezentowane na E3

* Microsoft

Forza 2

Fable 2

* Bungie Project

Too Human

Mass Effect

Crackdown

Viva Pinata

* 2K Games

Bioshock

The Darkness

NBA 2k7

NHL 2k7

College Hoops 2k7

* Atari

Test Drive Unlimited

Alone in the Dark

Capcom

Dead Rising

Lost Planet

* Buena Vista

Lumines Xbox Live Arcadebr> Turok

* Codmasters

Colin McRae 2007

Overlord

* D3

Dark Sector

* EA Games

Army of Two

Superman

Madden 07

NCAA Football 07

NBA Live 07

Tiger Woods 07

Medal of Honor Airborne

* Eidos

Battlestations: Midway

Hitman: Blood Money

* LucasArts

Indiana Jones Project

Lego Star Wars II: Original Trilogy

* Midway

Stranglehold

The Wheelman

* Namco Bandai

Mobile Ops: The One Year War

* Sega

Sega REVO Rally

Sonic the Hedgehog

Phantasy Star Universe

* Tecmo

Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball 2

* THQ

Moto GP '06

Saint's Row

WWE Smackdown Vs. Raw 2007

* Ubisoft

Brothers in Arms 3

Rainbow Six: Vegas

Splinter Cell: Double Agent

* Vivendi

F.E.A.R.

* Webzen

Huxley

All Points Bulletin

jak widać brakuje parę tytułów np Gears of War, które na bank ma być zaprezentowane trochę szerzej niż zwykle

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namco Bandai

Mobile Ops: The One Year War

Gundam na X-a :blink: niby nic takiego, ale i tak jestem zdziwiony.

 

Ta dziewuszka na screenach ma oczy jak dwa przyklejone kawalki papieru, szczegolnie na czwartym od gory.

a nie wydaje ci się, że twórcy wybrali taki styl grafiki ??

Typowo mangowy styl grafiki. Zapewne Japońska produkcja, a więc może być, hmm... inaczej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X360 bedzie oficialnie w Polsce prawdopodobnie jeszcze przed PS3 (na krotko przed, ale jednak przed). Prawdopodobnie październik.

 

Co za tym idzie?

No np. W pełni przetłumaczony X-Box Live

 

Potem to juz standardowo, nizsza cena, moze kilka lokalizacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X360 bedzie oficialnie w Polsce prawdopodobnie jeszcze przed PS3 (na krotko przed, ale jednak przed). Prawdopodobnie październik.

 

Co za tym idzie?

No np. W pełni przetłumaczony X-Box Live

 

Potem to juz standardowo, nizsza cena, moze kilka lokalizacji ;)

 

Wreszcie :D wreszcie :D To pewnie w październiku zastanowie się czy kupować tą konsole czy nie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...