Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

DMC3 for Xbox 360 in September

 

Author: Matt | Published: 12 Hours ago | Community Forums

 

We can now officially confirm that Devil May Cry 3: Dante's Awakening Special Edition will be released for the Xbox 360 in all PAL territories this September.

 

The new version features new content including the ability to play as Vergil from the start of the game. We will have more details as the come to hand.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

I to jest dobra wiadomosc odnosnie DMC3 na X360 :)

 

trailer z Medala wyglada bardzo dobrze i jesli jest na silniku gry to tym lepiej, jednak jak dla mnie i Medale i CoD moga nie istniec bo ta tematyka mnie nawet odrobine nie interesuje,ale po zapowiedziach mozna odniesc wrazenie ze graficznie nowy Medal bedzie tytulem jak najbardziej next-genowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest dobra wiadomosc odnosnie DMC3 na X360 :)

A mi się coś zdaje, ze to bedzie taki sam port jak na PC'ta, czyli wyższa rozdziałka i to all. Niby fajnie, że bedzie na X360 - to fakt, ale z drugiej strony jeśli tak bedzie, ze podwyzszą tylko rozdziałkę, to wtedy ta sama gra bedzie co na PS2. Dokladnie ta sama, bo na PS2 bonusowy etap z Vergilem też jest. Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Nawet jesli to tylko bardziej dopieszczona 3 to i tak bedzie to lakomy kasek dla graczy,wazne aby biblioteka gier sie powiekszala aby kazdy mogl cos znalesc dla siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

mam pytanie odnosnie HDTV do xboxa 360 :D Chcialem zakupic ten oto telewizor:

Samsung 19'

Czy podlacze do niego 360 prze Component HD AV cable!!???? Jesli nie to moze mi ktos znalesc jakis cekawy tv 17-19' do ktorego podlacze xboxa porzez Component HD AV Cable - bardzo mi na tym zalezy :)

Z gory dzieki za odp.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Pod ten tv z powyzszego linka nie przeslesz sygnalu HD nie ma nawet componentu i do grania raczej sie nie nadaje jesli chodzi o konsole, szczerze mowiac to taki fajny TV zaczyna sie od ok 2500 tys min,tak wiec w twoim wypadku kup dobry sam monitor lcd i choc z troche gorsza jakoscia odpalisz obraz odpowiadajacy mniej wiecej HD lub kup TV ktory spelnia wymagania HD, w pierwszym przypadku zaoszczedzisz kase ale nie bedziesz mial tv tylko monitor a w drugim TV-HD lecz zmuszony bedziesz doplacic sporo wiecej

 

znalazlem ! :) w tym samym linku: 19" Samsung SyncMaster 940MW telewizor LCD ma w opisie hd-ready :) ,a komentarze sa bardzo pozytywne ,choc nikt nie sprawdzal tego tv pod wzgledem hd-TV,roznica w cenie wynosi zaledwie 300 zl

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ten tv bedzie uzywany jako monitor? Bo jak nie to lepiej dozbierac do LCD 23" HD Ready- koszt ~2500zl.

 

Wie ktos czy beda kiedys wydawane dema na X360 na plytach w postaci np. plyty do gazet? Dema mozemy sciaganc z netu, ale co gdy ktos nie ma dostepu do netu, a chce sprawdzic gre? Przeciez to, ze mamy XXIw nie oznacza, ze kazdy ma net to po pierwsze. Po drugie kupujac werjse core i posiadajac net nie mamy mozliwosci zagrac w demko bo nie ma dysku na ktory by sie ono zgralo. Co to ma byc? Dla mnie jest to niezrozumiale :blink:

Jak ktos poruszal juz ta kwestie to sorki, ale tak mnie cos naszlo i musialem skrytykowac troche M$ ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym bardzo podlaczyc xboxa poprzez compoent, jednak to chyba zbyt duzo kasy :( ... Co sadzicie zebym podlaczyl 360 do monitora LCD poprzez kable VGA ????

ja mampodłączoną konsolę przez kabel vga do monitora lcd 17. Rozdziałka ustawiona na 1280x1024 i wszystko wygląda bardzo pięknie. Telewizory HDTV dają ci jedynie większy obraz a jakość jest praktycznie taka sama.

Ja teraz myślę o zakupie telewizora (jak kase uzbieram). Narazie zainteresowały mnie te 2 modele:

Telewizor LCD 27" LG RZ-27LZ55

SAMSUNG LE26R51B

 

Jak myślicie który model lepszy ?

Edytowane przez PawelDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

ja mampodłączoną konsolę przez kabel vga do monitora lcd 17. Rozdziałka ustawiona na 1280x1024 i wszystko wygląda bardzo pięknie. Telewizory HDTV dają ci jedynie większy obraz a jakość jest praktycznie taka sama.

Ja teraz myślę o zakupie telewizora (jak kase uzbieram). Narazie zainteresowały mnie te 2 modele:

Telewizor LCD 27" LG RZ-27LZ55

SAMSUNG LE26R51B

 

Jak myślicie który model lepszy ?

obrazy jednak sie roznia od siebie pomiedzy monitorem i tv,nie sa to jakies kolosalne roznice ale na tv z hd obraz jest bardziej wyrazny i szczegulowy,jednak jak ktos chce zaoszczedzic kase to wybor monitora z zachowaniem w miare dobrego obrazu jest dobrym wyjsciem, wybor jest tylko kwestia finansow

 

podane modele sa porownywalnie z tym ze Lg jest o 1 cal wiekszy i ma wiekszy kontrast 1000:1, no i tanszy o kilkaset zl, mysle ze nalezaloby porownac raczej w dzialaniu i wtedy zdecydowac,jednakze od dlugiego juz czasu Samsung robi naprawde dobre tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obrazy jednak sie roznia od siebie pomiedzy monitorem i tv,nie sa to jakies kolosalne roznice ale na tv z hd obraz jest bardziej wyrazny i szczegulowy,jednak jak ktos chce zaoszczedzic kase to wybor monitora z zachowaniem w miare dobrego obrazu jest dobrym wyjsciem, wybor jest tylko kwestia finansow

 

podane modele sa porownywalnie z tym ze Lg jest o 1 cal wiekszy i ma wiekszy kontrast 1000:1, no i tanszy o kilkaset zl, mysle ze nalezaloby porownac raczej w dzialaniu i wtedy zdecydowac,jednakze od dlugiego juz czasu Samsung robi naprawde dobre tv

z tym lg to jakos dziwnie jest. w 1 miejscu pisza ze ma rozdzialke 1366 x 768 a w innych 1280 x 768 i chyba nie ma wejscia HDMI. wiec chyba w przypadku tych 2 tv lepszym wyborem bedzie samsung. teraz tylko kase nazbierac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam 23' LCD Samsunga (wersja LS) HD-ready i porownywalem jakosc pomiedzy component a VGA i o wile bardziej szczegolow jak i refleksji zobaczymy pod Component HD AV :D :) .... Wracam do Polski na 3 miesiace i chcialbym do czegos podlaczyc mojego xboxa :D Naprawde nie chce mi sie wydawac duzo kasy jednak jakosc obrazu poprzez kabel component powala z nog :D Nie znacie jakiegos taniego LCD 17-19' ktory posiadal by wejscie component ???? (tutaj w USA jest tego pelno ale nie wezme LCD na samolot :()

Z gory dzieki za odp.

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft Uses Glue To Slow Down Xbox 360 Modders

 

lol

widać że microsoft broni się ostro przed modowaniem konsolki :)

Gdzies czytalem, ze ten "glut" stosowany byl w niektorych rev. pierwszego Xbox'a.

 

A co do zlamania konsoli to juz kraza po sieci kopie gier na X360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

x-klocek za 9oo zł , to chyba tanio...? (: Tylko pewnie gwarancji ni ma. Coraz bardziej mnie to pudlo kusi [; ;] [; ;]

Pisałem do tego faceta, konsola przywieziona ze Skandynawii, on gwarancji nie daje. Choć trzeba zaznaczyć, że gwarancję producenta masz zawsze :) Cena jak najbardziej atrakcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

kilka info z xboxonline

 

Jest nadzieja, że ceny gier na Xboxa360 nieco się obniżą.

 

Ten bardzo interesujący dla nas trend zapoczątkowała firma RockStar wydając Table Tenis w cenie 39,99$ za egzemplarz. A że gra, wbrew obawom, bardzo się udała sprzedaje się za tą cenę jak ciepłe bułeczki.

 

Kolejnymi grami, które prawdopodobnie czeka cenowa obniżka będzie dzieło Koei Dynasty Warriors 5, oraz kilka tytułów EA: Madden NFL 06, NBA Live 06, FIFA Soccer 06: Road to FIFA World Cup, Tiger Woods PGA Tour 06 oraz świetny Burnout Revenge.

 

THQ także myśli poważnie nad sprzedażą w takiej cenie średnio radzącej sobie na rynku gry The Outfit, natomiast Ubisoft rozważa obniżyć cenę King Kong: The Official Game, i to zapewne z tego samego powodu.

 

Nas, graczy, bardzo cieszą takie informacje, bo zawsze nieco grosza w kieszeni zostanie. Nie należy się jednak spodziewać, że najnowsze super-produkcje szykowane na Xboxa360 będą oferowane w tej cenie, ale pojawiła się nadzieja, że po jakimś czasie każda z nich stanieje do w miarę przyzwoitego pułapu 40 dolarów za sztukę.

demo nowego Hitmana juz dostepne na marketplace!!

Hitman: Blood Money uderzy na sklepowe półki już 30 maja, tymczasem Microsoft na spółkę z Eidos przygotowali niespodziankę dla wszystkich wielbicieli łysego zabójcy i umieścili na Xboxa Live Marketplace ważące 783 MB demo gry, do ściągnięcia.

wiecej ,lepiej w Fear na x360

Na oficjalnej stronie internetowej gry F.E.A.R. pojawiły się nowe screeny z wersji na Xboxa360.

 

Możemy się także stamtąd dowiedzieć, że X360 dostanie nowe levele, nowe bronie oraz mnóstwo nowej, wybuchowej akcji. Oczywiście gra będzie mieć pełne wsparcie ze strony Live, więc po skończeniu głównego wątku będzie można się jeszcze pobawić w sieci.

 

First Encounter Assault Recon o nazwa tajnej jednostki uderzeniowej, której członkowie, poza doskonałym wyszkoleniem bojowym, odznaczają się także unikalnymi zdolnościami paranormalnymi i wysyłanie są zawsze tam, gdzie standardowe umiejętności komandosów okazują się niewystarczające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś miałby możliwośc porównania wersji Hitmana z X360 z tą z PC to z chęcią bym się dowiedział czy te wersje się od siebie jakoś graficznie różnią ;). Nara.

Może dziś ściągne demo na xbox 360 i zrobie małe porównanie. Na PC chodzi w max detalach aa 8, af 16 rodzialka 1280x1024

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja na xboxa jest troche inna. Mam w PC karte stara 6800GT w tej chwili i gra dziala slabo w 1280x1024 na max detalach. Sa momenty ze zwalnia strasznie. Na Xboxie dziala cacy. Wizualnie jest bardzo podobnie, ale wydaje mi sie ze na xboxie wyglada to duzo lepiej ale moze to byc wina 21" 4:3 vs 37" 16:9 W kazdym badz przypadku wersja na xboxa smiga pieknie i daje duzo wieksza przyjemnosc z grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja na xboxa jest troche inna. Mam w PC karte stara 6800GT w tej chwili i gra dziala slabo w 1280x1024 na max detalach. Sa momenty ze zwalnia strasznie. Na Xboxie dziala cacy. Wizualnie jest bardzo podobnie, ale wydaje mi sie ze na xboxie wyglada to duzo lepiej ale moze to byc wina 21" 4:3 vs 37" 16:9 W kazdym badz przypadku wersja na xboxa smiga pieknie i daje duzo wieksza przyjemnosc z grania.

tzn ja tez mam taka karte, ale mi gra chodzi full wypas na PC. Max detali, max anizo, max AA, 1280x1024 i chodzi cacy, wiec w tym wypadku to kwestia sterów. Różnica w h4 na pc i x360 to IMO drobniusia kosmetyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn ja tez mam taka karte, ale mi gra chodzi full wypas na PC. Max detali, max anizo, max AA, 1280x1024 i chodzi cacy, wiec w tym wypadku to kwestia sterów. Różnica w h4 na pc i x360 to IMO drobniusia kosmetyka.

Podpisuje sie pod tym. Roznice sa niezauwazalne lub ich wogole nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie kiedy będą nowe xboxy 360, z procem w nowej technologi?

 

mam nazbieraną kase, ale wole poczekać na poprawione konsole, zawsze to lepiej mieć coś lepszego, a moze dysk twardy będa wiekszy dodawali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie kiedy będą nowe xboxy 360, z procem w nowej technologi?

 

mam nazbieraną kase, ale wole poczekać na poprawione konsole, zawsze to lepiej mieć coś lepszego, a moze dysk twardy będa wiekszy dodawali.

na dysk wiekszy bym nie liczyl. chyba , ze za wieksza cene konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie kiedy będą nowe xboxy 360, z procem w nowej technologi?

 

mam nazbieraną kase, ale wole poczekać na poprawione konsole, zawsze to lepiej mieć coś lepszego, a moze dysk twardy będa wiekszy dodawali.

Konsole z procesorem w technologii 65nm maja sie pojawic na poczatku 2007 roku. Nie wiem czy wytrzymasz tyle ;).

 

EDIT

W tej aukcji z przerobiona konsola nie ma nawet slowa o gwarancji. Troche to dziwne bo przeciez sama zmiana firmware nie powinna powodowac utraty gwary (zawsze mozna wgrac oryginalny).

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT

W tej aukcji z przerobiona konsola nie ma nawet slowa o gwarancji. Troche to dziwne bo przeciez sama zmiana firmware nie powinna powodowac utraty gwary (zawsze mozna wgrac oryginalny).

Niestety powoduje, bo żeby zmienić firmware napędu trzeba rozkręcać konsole co wiąże się z zerwaniem plomb gwarancyjnych :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety powoduje, bo żeby zmienić firmware napędu trzeba rozkręcać konsole co wiąże się z zerwaniem plomb gwarancyjnych :-|

 

wiec przy awaryjności xboxa 360 jest duże prawdopodobienstwo ze przerabiając mozna stracić kupe kasy. Myśle że w tym momencie jest to nieopłacalne, no chyba, że ktoś nie ma gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...