Skocz do zawartości
nadmundo

Namieszałem W Kompie I Mam Problemy Z Kartą...

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko przez Japończyków, ale po kolei... :D

Gra którą uwielbiam (Metal Gear Solid) nie chce mi się prawidłowo odpalić na aktualnym kompie (na starym chodziła idealnie) i postanowiłem dojść w czym problem. Przyznam bez bicia że namieszałem ostro w kompie i systemie :D No i mam teraz za swoje :mur: Gry chodzą mi fatalnie i zamiast płynnej animacji, mam coś w stylu "bullet time" i nie da się grać. Sprawdziłem w różnych programach i wszędzie jest napisane że mam wyłączone (disabled) AGPx8 i karta działa na PCI-0 :blink: Grzebałem też wcześniej w Biosie i teraz nie widzę tam żadnych opcji do karty graficznej, zmiany AGP, ustawienia AGP Aperture itd.

Krew mnie zalewa, bo kuzyn który zawsze naprawia to co ja zepsuję, wyjechał i muszę samemu naprawić co namieszałem ale już wymiękłem i liczę na waszą pomoc :D Czy da się jakoś pozmieniać ustawienia karty graficznej z poziomu Win XP ? I co zrobić żeby w Biosie mieć spowrotem te opcje karty ? Z góry dziękuję za wszelkie porady.

 

System mam Win Xp SP2, stery do grafy te najnowsze bety 71.84

W załączniku mój panel główny w sterowniku.

post-22937-1110034796_thumb.jpg

Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie zrobiłeś punktu przywracania systemu przed dokonianiem zmian to możesz sie już zabrać za przeinstalowanie systemu.

ewentualnie możesz odinstalować service packa 2 i zainstalować go ponownie. ale gwarancji Ci nie dam żadnej że to pomożę. właściwie - myślę że to pobożne życzenia, ale spróbowac warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze by tak od nowa sterowniczki do mobo ?

1313072[/snapback]

właście. renstalka systemu oraz reset biosu przez Clear CMOS nic nie da :) musisz zainstalować sterowniki od mobo, które zapewne możesz ściągnać ze strony producenta swojej płyty głównej. Edytowane przez kukifas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem problem tkwił i tym że trzeba było zainstalować stery do mobo ale też namieszałem w windzie i za cholere nie mogłem ponownie ich zainstalować więc pewnie czeka Cie format (przynajmniej ja musiałem strzelić c:\)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za dobre rady, i zrobię tak jak mówicie, format c:/ i będzie OK. Kuzyn już wrócił ale się boję że mnie opierdzieli bo on traktuje kompa ze śmiertelną powagą i dla niego ktoś kto robi w kompie bałagan jest debilem i pajacem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...