Skocz do zawartości
Protoss_pl

Ga-k8nf-9 Wysoka Temp Nb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma plyte GA-K8NF-9 F2

Macie jakies porady jak obnizyc temp chipsetu

i wogole jakis program zeby to dobrze monitorowac bo Everescie i w speedfan to jaies brednie... uruchamiam kompa i NB juz by mial 69 paranoja.. wiec jak ktos zna jakis dobry programik do monitorowania to prosze o link

Acha czy ktos instalowal bios f3 beta ?? co w nim jest nowego i czy pokazuje temp nb w biosie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że to jednak NIE są przekłamania. Myślałem że wszystko jest ok dopoki nie zainstalowalem kontrolera aerocoola i przymocowalem sensor termiczny do radiatora na nb. Temp ciagle 70-75 stopni na defaultowych ustawieniach. A spojrz ile mam wentylatorow :wink: Wiec zmuszony bylem kupic vga cooler titana 40 czy tam 45 mm 5000rpm i przykleic silikonem do żeber (obawiam sie ze nie wytrzyma dlugo ale zobaczy sie). Temp spadła do 41 stopni, mam nadzieje ze wzrosly razem z tym mozliwosci oc (wczesniej fsb nie szlo wiecej niz 230...).

Co do biosów, na F1 chyba lepiej sie kreci niz na F3a beta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem tę płytę ale okazało się że to jednak przekłamanie wystarczyło dotknąć wentylka przy 70 stopniach byś sie poparzył , a pozatym nie wydaje ci się dziwne że od początku uruchomienia kompa temp jest ok 69-70 stopni to znaczyłoby że podczas wyłączenia NB również wydziela ciepło!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm moze na poczatku ale dosyc szybko sie nagrzewa

Pozatym teraz jak pisze ten post jest 70 stopni

Sprawdzam palcem:)

I pazy:)

Skierowana na niego jest 80 mm ale moze za daleko stoji

Acha jakie mieliscie wyposazenie DODATKOWE

CHODZI MI GLOWNIE O WYPROWADZE USB 2.0 I FIREWIRE

ACHA

ACZY BYL TAM GEMEPORT??

Bo cos mi tu paru rzeczy brakuje .. napiszcie co dokladnie bylo dodane do plyty a jak bedzie czego brakowac to o[ciach!]**le sprzedawce

ILE KABELKOW Serial ATA mieliscie??

I tych przepinek zasilania

i WOGOLE CO BYLO

jakby co to piszcie na GG:6253566

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam czujnik w obudowie dołączyłem go do urzebrowań mostka i przy otwartej obudowie było 60 wiec przykręciłem wiatraczek spadło przy zamkiętej i pracy ok 45stopni a czy ktoś zdejmował ten radiator bo umnie to on nawet sie buja więc chyba go zdejme spoleruje i nasmaruje i zobaczymy co się stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie mierzyć temperature nb programowo ????

bo umnie nie ma czegoś takiego ......

 

ps: jak zainstaluje Standalone Kit ze strony nvidi , to jest to pakiet który zawiera w sobie stery do audio itp , takie jak te które są na płytce do gigabyta ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...