Skocz do zawartości
Szela

Gry O Swietnej Fabule

Rekomendowane odpowiedzi

nic nie przebija fabuly planescape torment , goscie wyjezdzaja z hl2 i fabula  , sanitarium ma podobna do tormenta , fabula w still life tez jest dobra i umiejetnie przedstawiona

(prawie) zgadzam sie, jednak Sanitarium (zwracam uwage - wydany w 1998r) ma wszystkie inne pod sobą, ale czuje oddech Planescape Torment;a na plecach, bo to rowniez genialna historia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja moze zbiore kilka ktore juz zostaly wymienione, ale jak dla mnie fabula mistrzowska:

1. Fallout 1(szczegolnie) i 2.

2. Thief 1 i 2

3. Metal Gear Solid 1 i 2 (pierwsza czesc jak dla mnie duuuuuzo lepsza, dwojka jakos do mnie nie przemawia-i tak od razu mowie przeszedlem cala jakis tydzien temu)

5. Soul reaver 1 i 2-polecam zrobic maraton, i przejsc obie jedna po drugiej-niesamowity klimat i fabula jezeli dasz sie wciagnac :)

6. Icewind Dale 2-w jedynke jak do tej pory nie gralem

7. Baldurs gate-obie czesci

 

A co do HL2, zgadzam sie z tym ze w grze fabula jakas moze jest-ale zbytnio nie wciaga-tez spodziewalem sie czegos niesamowitego-a w sumie wyszla IMHO przecietna gra do pogrania i zapomnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gral ktos z was w gorky17?

1445672[/snapback]

Gralem :) Mam na polce orginal w pudelku DVD-dostalem kiedys od kumpla, gra mu sie nie podobala :P Gra jest calkiem fajna, potworki ciekawie zrobione, grafika znosna, tylko czasem denerwowaly mnie gadki tych kolesi. A co do fabuly to pamietam ja szczatkowo :) Mozna zagrac jak ktos jeszcze nie widzial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem :) Mam na polce orginal w pudelku DVD-dostalem kiedys od kumpla, gra mu sie nie podobala :P Gra jest calkiem fajna, potworki ciekawie zrobione, grafika znosna, tylko czasem denerwowaly mnie gadki tych kolesi. A co do fabuly to pamietam ja szczatkowo :) Mozna zagrac jak ktos jeszcze nie widzial.

1445814[/snapback]

Giera świetna (Gorky 17)! Fabuła tak samo! Przechodzę tę gierkę średnio raz na 3-4miesiące :) I mi się nie nudzi! I jednym z głównych bohaterów jest Polak :D:D I jak na polaka przystało zawsze chce wszystko rozpindolić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio to pamietam ze Sybera mnie wciagla tak na maxa ;) fajna gierka bardzo w wersji PL oczywiscie ;) pozatym Fallouty i C&C ale w c&c to racze juz sama gra niz fabula ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie przebija fabuly planescape torment , goscie wyjezdzaja z hl2 i fabula :mur: , sanitarium ma podobna do tormenta , fabula w still life tez jest dobra i umiejetnie przedstawiona

1445279[/snapback]

fabula w grze fpp to zupelnie inna bajka niz w rpg. W fpp ciekawa linia fabularna ma budowac klimat itp a nie opowiadac glebokie historie jak w planescape czy soul reaver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fabula w grze fpp to zupelnie inna bajka niz w rpg. W fpp ciekawa linia fabularna ma budowac klimat itp a nie opowiadac glebokie historie jak w planescape czy soul reaver

1447110[/snapback]

naprawde ? a czy ktos porownywal rpgi do fpsow ? watpie , wiadome ze nie ma co porownywac , a tak wogole to w half life 2 jest jakas fabula ? albo ciekawa linia fabularna ? :lol: bo ja jej nie zauwazylem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Dzisiaj gralem w Devil May Cry 3 na PS2 i przeszedlem ok 8 leveli i bardzo mi sie gra podoba pod kontem fabuly.Teraz przy okazji sory za lekki OT,ale czy sa dwie wersje DMC3 bo koles,ktory jest wlascicielem PS2 i tej gry to mowi,ze to chyba jakis prolog i jest jeszcze kontynuacja i sie pytam,czy istnieje jeszcze jakas inna wersja DMC3?? Pozdrawiam

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj gralem w Devil May Cry 3 na PS2 i przeszedlem ok 8 leveli i bardzo mi sie gra podoba pod kontem fabuly.Teraz przy okazji sory za lekki OT,ale czy sa dwie wersje DMC3 bo koles,ktory jest wlascicielem PS2 i tej gry to mowi,ze to chyba jakis prolog i jest jeszcze kontynuacja i sie pytam,czy istnieje jeszcze jakas inna wersja DMC3?? Pozdrawiam

1447393[/snapback]

bo DMC3 dzieje się przed DMC1, kminisz?

tak jak MGS3 dzieje sie przed MGS1 a nawet przed MG :)

 

No wlasnie, seria MGS - najlepsza fabułą

pozatym Final Fantasy (całą seria)

Podobało mi się beyon good & Evil (tak troche disneyowa ale fajna)

Ace Combat 5: Unsung War

ICO

Jak & Dexter

Jak 2: Renegade

Jak 3

KillZone

Kingdom Hearts

Mark of Kri

Ratchet & Clank

Ratchet & Clank 2 Going Commando

Ratchet & Clank 3 Up Your Arsenal

Secound Sight

Tenchu: Wrath of Heaven

The Getaway

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ORIGINAL WAR

SOLIDER OF FORTUNE

COMMAND AND CONQUER GENERALS

FAR CRY

VICE CITY (ale nie do końca :D)

PROJECT IGI

SYBERIA 2 PL

CALL OF DUTY

MEDAL OF HONOR PACIFIC ASSAULT

 

 

to chyba tyle ,jak coś sobie przypomnę to dopisze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ORIGINAL WAR

SOLIDER OF FORTUNE

COMMAND AND CONQUER GENERALS

FAR CRY

VICE CITY (ale nie do końca :D)

PROJECT IGI

SYBERIA 2 PL

CALL OF DUTY

MEDAL OF HONOR PACIFIC ASSAULT

to chyba tyle ,jak coś sobie przypomnę to dopisze :P

1500068[/snapback]

Zapomniałeś dodać całą serie MGS

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:wink: The best games, and great fabule :arrow::

- Call Of Duty

- Grand Theft Auto: San Andreas

- Mafia

- Command and conquer: Generals

- - || -: Red Alerd, Red Alert 2

- Quake 3 (ta gra nigdy nie umrze :wink:)

 

Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Q3A nie ma fabuły ale jest to suuuuuuuuper gierka w która zyskała taką popularność jako sieciówka jak Counter Strike ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O qrde - to w Quake III była jakaś fabuła??? W dwójce to jeszcze ale w trójce??? Czy główny bohater wypowiedział chociaż jedno zdanie????  :lol:

1501052[/snapback]

Jak to nie ^_^ :arrow: byla :lol: historia jak to trzeba zabic tu i tam, jak sie rozprawic tu i tam, itp, itd :wink: Nie, ale tak na serio to gra nalzey do super gierek, ktore nigdy nie przestana byc popularne...

 

Pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ROTFL o cholera ale niektórzy bzdury wypisują :wink:

san andreas gra o świetnej fabule ROTFL no rzeczywiście genialna, jest paru murzynów którzy chcą sie rozerwać więc jadą po fastfood i po drodze napieprzają z okien do jakiegoś gangu, a potem idą na blanta :lol: :lol:

Quake 3 - FABUŁA MISTRZOWSKA :D :D :D :D

Tony Howk's Underground 2 - ???

resident evil 2 - :D

Postal I i II, Serious Sam I i II i Duke Nukem 3D - :wink:

 

nie ma jak pisanie na temat :wink:

 

i ode mnie : BARDZO podobała mi się fabuła w max payne, max payne 2, final fantasy 7 i 8, kotor, kotor2, vampire bloodlines, neverwinter nights (nie była najgorsza), half-life 2 (całkiem fajna nawet), doom 3 (zabawna, szczególnie zakończenie dodatku :wink: ), splinter cell (wszystkie części), chronicles of riddick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...