Skocz do zawartości
ranger

Constantine

Rekomendowane odpowiedzi

prawie zawsze film na podstawie gry albo gra na podstawie filmu to jest Qpa wielka. Jednak nie wylewajmy dziecka z kąpielą :D . Trzeba zagrac zeby sie przekonać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może rzeczywiście graficznie nie powala ale klimacik bardzo fajny i gra się nieźle. Niektóre patenty są naprawdę mocne. Moja wstępna ocena 7,5

 

Poprawka gra coraz pardziej wciąga - mocne 8 a może nawet 8,5

Edytowane przez Leonidas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ejj,czy tak gra jest az tak slaba czy poprostu w nia nie graliscie.Przecierz zapowiada sie na prawdziwy hicior.Powiedzcie szczerze,ile osob w to gralo.Ten kto gral to niech soie wypowie bo nie wiem czy sie w nia zaopatrzac czy nie.Opinie do tej pory mnie nie przekonuja a screeny sa po mojemu niczego sobie.Moze tak mowie bo nie widzialem jeszcze filmu,ale bede mial okazje wiec prosze o nieco wiecej opinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hydro2 zawsze co zakladasz jakis temat o grze ktora sie nikt nie interesuje , mowisz ze to jest hicior i dlaczego nikt sie nie wypowiada , jak dla mnie to staje sie juz nudne :mur:

Edytowane przez ranger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

hydro2 zawsze co zakladasz jakis temat o grze ktora sie nikt nie interesuje , mowisz ze to jest hicior i dlaczego nikt sie nie wypowiada , jak dla mnie to staje sie juz nudne  :mur:

1343532[/snapback]

Nie mowie,ze to hicior,tylko,ze na taki sie zapowiada a poza tym to Ty zalozyles temat o tej gierce i bys sie mogl troszq o niej wypowiedziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem zwiazany z ta gra, a mianowicie nie moge skonfigurowac przyciskow po swojemu czyli poruszanie sie strzalkami :mur: Czy jestem skazany na A,S,D,W ? Strasznie mnie to irytuje. Czy ktos to jakos rozwiazal??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponawiam pytanko jak wyżej...

 

może ktoś wie co trzeba w trupiarni zrobić gdy windą zjedzie jakiś potworek którego nie można ubić tylko się z nim gania wiem że mam wejsc na pietro ale jak ?? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Podobnie jak w Snowblindzie tak samo uwazam i tu.Gierka typowo konsolowa czyli elegancka.Mi sie bardzo podoba,chodz nie tak jak Snowblind.Zastanawia mnie czemu cicho o takich grach.Po mojemu one sa lepsze niz D3 itd,chociaz ten dodatek jest niczego sobie,ale i tak Snoblind i Constantine mi sie bardziej podobaja.Ale to tylko moje zdanie,z ktorym pewnie wiekszosc sie nie zgadza.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Panowie pierwszy help :) Jestem w bibliotece.Wzialem ksiege (czy co tam bylo) z samego dolu po tym jak upuscilem 3 glowy na dol.Odnalazlem nawet ukryta skrytke za polka z ksiazkami i nie wiem co dalej.Chcialbym tez zaznaczyc,ze nie ogladalem filmu wiec chyba niezle mi poszlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O gustach sie nie dyskutuje (ponoc) ale naprawde nie szkoda wam czasu, zeby grac w tak biedne "produkcje" jak np. Constatine? Przeciez to cos jest o kilka klas gorsze od Max Payne'a 2... hmm, moze mam zbyt wysokie wymagania ale gry spod ps2 to obecnie smiech na sali na colepiej "dozbrojonych" pecetach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie podoba.A co do gier na konsole,to tak sie sklada,ze sa bardziej przemyslane od tych pecetowych bo sa robione glownie przez japoncow.Constantine jesli chodzi o film to jedni mowia,ze dobry a inni,ze kicha i wole sam obejrzec,a co do gry,to bardzo mi sie podoba.To jak panowie,powie mi ktos,jak to przejsc ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pierwszy help :) Jestem w bibliotece.Wzialem ksiege (czy co tam bylo) z samego dolu po tym jak upuscilem 3 glowy na dol.Odnalazlem nawet ukryta skrytke za polka z ksiazkami i nie wiem co dalej.Chcialbym tez zaznaczyc,ze nie ogladalem filmu wiec chyba niezle mi poszlo.

1379226[/snapback]

ten tu utknolem :> 2 tyg temu i nadal nie wiem co zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pierwszy help :) Jestem w bibliotece.Wzialem ksiege (czy co tam bylo) z samego dolu po tym jak upuscilem 3 glowy na dol.Odnalazlem nawet ukryta skrytke za polka z ksiazkami i nie wiem co dalej.Chcialbym tez zaznaczyc,ze nie ogladalem filmu wiec chyba niezle mi poszlo.

1379226[/snapback]

ten tu utknolem :> 2 tyg temu i nadal nie wiem co zrobic

1387254[/snapback]

Tak wiec panowie trzeba isc do READING ROOM ten pokoj jest na poziomie z tymi trzema glowami co sie je upuszcza. W pokoju stoi szafka, ktora trzeba przesunac pod okno kolo drzwi i zbic szybe. Przechodzicie po szafce do pokoju przez okno i przesuwacie nastepna szafke w drugim pomieszczeniu pod drzwi. W trybie true sight wyraznie jest to pokazane :) Pozniej przechodzice na druga strone swiata czyli do piekla i przechodzicie po szafce przez drzwi , ktore w tym trybie sa zniszczone. Mam nadzieje, ze o ten moment wam chodzilo i sobie poradzicie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ten moment ma za soba chodz o to gdzie pozniej tez spotykam w piekle na krzyzu palacym sie

1388965[/snapback]

Moglbys rozjasnic nieco sytuacje? Nie moge wrocic do gry i sprawdzic bo niestety skonczylem ja juz i wyleciala z mojego dysku. Jak bede mial wiecej szczegolow to moze mi sie przypomni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej bibliotece jestem, jest na srodku hol w kształcie koła, ide do 1 korytaza jest tam woda w piekle widze siebie na krzyzu. w drugim korytarzu sa ksiazki, i trup gnijacy na krzesle, na hoku jescze jest regał kory otwierasz i jest male pomiesczenie z czymstam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie nie moge sobie przypomniec tego momentu :mur: Bez wizualizacji bedzie ciezko. Nie wiem czy to pomoze, ale tam jest jeszcze jeden moment gdzie zawiesilem sie na chwile.Na 2 pietrze chyba o ile mnie pamiec nie myli :) wchodzi sie w trybie piekla po sciance windy na gore.Wczesniej trzeba znalezc jakis klucz z tego co pamietam na biurku lezy w jakims pokoju.

 

UPDATE

Moze hydro2 ma to juz za soba i ci pomoze :)

Edytowane przez Rafael Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam musiałem tą gre odkopać i zapytać czy ktoś ją jeszcze pamięta i czy jest ktoś mi jeszcze w stanie na jej temat pomóc. Niestety soluci nie znalazłem w języku PL.

 

Jestem na posterunku gdzie nagle coś się dzieje, demony zabijają policjantów, a ja mam opuścić posterunek, uprzednio zabieram swoje przedmioty ze stołu idę do pewnego momentu wchodzę do biur i jestem w jednym z pomieszczeń i wypowiadam zaklęcie przenosząc się do piekła i jestem w tym samym pomieszczeniu ale jest zamknięty z czterech stron w środku jest kusza zwana oczyszczaczem i dziura w suficie. Przy tej dziurze leży jakby przewrócone biurko, ale John nie chce na to biurko wejść więc z pomieszczenia nie mogę wyjść.

O co tu chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...