Skocz do zawartości
iver87

Muvo 2 1,5 Gb Sound Volume

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zwracam sie z pytaniem do posiadaczy mp3playerów creative muvo

Taki wlasnie player posiadam i mam problem dzwiek na nim odtwarzany jest bardzo cichy , a ze lubie glosno sluchac muzyki denerwuje mnie to .Dla porownania na n-gagu mojego brata po podpieciu tych samych sluchawek (creative) dzwiek jest znacznie glosniejszy , wyrazisty , .

Czy moj player jest wadliwy , czy poprostu wszystkie maja tak malą maksymalną głosnośc ?

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ello, musisz wgrac amerykanski firmware, bedzie zdecydowanie glosniej :) Ale tak przy okazji wtopiles kupujac tego grajka :wink: co prawda ma dzwiek rewelacyjnej jakosci ale mi po dwoch miesiacach zaczal sypac sie dysk a po trzech przestaly wogole dzialac klawisze i kombinuje wlasnie jak tu oddac playera do komputronika bez jezdzena na to ich wygwizdajewo. Bo niestety MuVo kupilem wlasnie w ich serwisie i dlatego odpada reklamacja w punkcie zakupu :? Ma ktos jakis pomysl? Bo wyslalem juz do nich maila z prosba o RMA ale czekam juz tydzien i zadnej odpowiedzi :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na kazdym muvo 2.... jest cichy dzwiek.. zmien sluchawki i nie bedzie problemu :) osobiscie mam digitfab dbcfl i jestem bardzo zadowolony.... tyle ze 512 mb co dla mnie jest w zupelnosci wystarczajace.. a nawet naddto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...