Skocz do zawartości
marcos

Kto Jest Najlepszym Producentem Pamięci Ram?

kto jest najlepszym producentem pamieci RAM?  

172 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kto jest najlepszym producentem pamieci RAM?

    • Kingston
      28
    • TwinMOS
      19
    • KingMax
      2
    • Elixir
      4
    • Geil
      14
    • Corsair
      28
    • Infineon
      5
    • Samsung
      17
    • GoodRAM
      12
    • Inny
      43


Rekomendowane odpowiedzi

fsb?

 

wy chyba nie umiecie czytać : Kto Jest Najlepszym Producentem Pamięci Ram? Jak mozna powiedziec ze Goodram jest najlepszy ??? Czlowieku to jest 2 klasy nizej niz ocz corsair, geil, kingston itp

 

PS: To nie jest pytanie Jaką masz pamięc w komputerze  :mur:

1324062[/snapback]

Całkowita racja!!! Większość tak to zrozumiała. Jaką masz pamięć w komputerze :?

Ja mam TwinMosy i uważam że są dobre ale nie najlepsze.

 

Jak mówili przedmówcy brakuje Mushkin i OCZ a z istniejących to stawiam oczywiście na Corsair.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OCZ 2x 256MB PC3500 LE:

 

SuperPI 16MB 268MHz Dual 2,2,2,5-1T-7-12

Sandra2005 268MHz Dual 2,2,2,5-1T-7-12

 

Ten ram ma już ponda 2 lata (nie mówię o modelu a o konkretnych kościach ze screena) ! Jak by to powiedzieć „stare ale jare” ;) Wiec trochę mnie to zdenerwowało że nie ma OCZ do wyboru :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm, zaznaczylem infineona bo nie zauwazylem corsair.. hm, ale uwazam ze infneony tez stoja na bardzo wysokim poziomie..

 

 

1. corsair

2. ocz

3. infineon-kingston-samsung

 

taka moja lista.

 

a ta cala reszta, geile-srejle-mosy-srosy, to nie wiem po co sa, taki "zapchaj rynek" :mur: ..

tylko wychodza, i robia zamet.. takie moje skromne zdanie :P

Edytowane przez bor_Belial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta annkieta jest debilna i prosze nie głosować :mur: . Nie ma OCZ, nie ma ankiety!!!

1325134[/snapback]

jest ocz tylko pod nazwą "inne" :) , co nie zmienia faktu ze ankieta powinna nie istniec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez kitu... oc ma za znaczenie marka pamieci? :| ja nie patrze na obrazki jakie sa narysowane na pamieciach i opakowaniu.. ja patrze na charakterystyke techniczna.... a nie marke..... dobry noname moze miec taka charakterystyke jak pamieci firmowe

 

p.s. zamknijcie ten topic... bo to topic podobny do typu.. co lepsze.. intel czy amd o_O

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat Idiotyczny proponuje zamnknac

 

Pomyslcie: Kto Jest Najlepszym Producentem Samochodow..

 

Na marginesie...

Kupilem Kingston DDR 256MB PC-400 (KVR400X64C3A/256) CL3 (-1 tydzien 2 -gi miesiac 2005), po 2 tyg dokupilen nastepna kostka Kingston DDR 256MB PC-400 (KVR400X64C3A/256) (3 tydzien 2 -gi miesiac 2005) i co widze(komp widzi) ze to jest 2-ga kosc to Samsung (a wyglada - znana mi naklejka i pudelko.... chodza oba dobrze w dualu..a na opakowaniu po dokladnym omejrzeniu pudelka jest oznaczenie innej fabryki maly dopisek zamiast King.. -Sam.. i innym oznaczeniem fabryki...(drobniutkie litery...)

( wiec omawiamy producenta (fabryke w Tajlandii(lub gdzies tam) produkujaca dla roznych producentow pod roznymi nazwami z tych samych czesci..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe

beznadziejna ankieta ,wogole niepoprawna

producenci kosci to hynix,samsung,winbond,twinmos,kingmax,eltrontech,infineon,moselveltic itp

a corsair,ocz,a-data,goodram,kingston nie robibi pamieci (kostek) tylko moduly

 

w kazdym razie najlepsze pamieci robi Samsung ,bo ma najwiecej maksymalnych kosci w historii ,zaczynajac od ddr266 a konczac na TCCD

rozumiem ze chodzi o pamieci ddr ,bo np. sdram to ja miam wypasne Infineony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...