Skocz do zawartości
Nick126

Format 98

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę zformatowac win'a, ale nie wiem gdzie to zrobić w Biosie? Wchodze w biosa F2 i nigdzie nie widzałem opcji o formatowaniu, albo wogóle o systemie :cry: Powiedzcie gdzie się foramtuje i bedzie git.

Dziex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uruchamiasz komputer z dyskietki startowej. Jesli nie masz to Panel Sterowania\Dodaj usuń programy\dysk startowy\utwórz

dysk. Musisz mieć w biosie ustawione żeby komp startował z dyskietki. Gdy juz wystartuje z dyskietki (wkładasz przygotowaną wcześniej dyaskietke podczas startu kompa nie systemu). Potem wybierasz żeby uruchomił komputer z CD-ROM lub bez CD-ROM

to zależy czy chcesz kożystać z napędu CD-ROM z poziomu dosa czkasz aż sie załaduje i wpisujesz Format C: potem potwierdzasz formatowanie (wciszkasz t a potem enter) i to tyle!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dasz format to bedzie formatowal , tylko restet to przerwie ale ja bym tego nie radzil robic :lol:

Jak chcesz partycje poustawiac to dajesz tak jak juz ci pisalem komende fdisk i tam ustawiasz podstawowa a potem roszerzona :)

 

Instalacja wszystkiego od milenium wstecz nie jest tak lopatologiczna jak XP :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nie gra :/ . Daję żeby uruchomił z CD czekam aż tam wszystko przeleci i mam konsole czy co to jest, mam tam coś wpisać więc wpisuję Format C: i pisze że złe albo coś w tym stylu. Jak wpisałem fdisk to sie wczytało, a format nie. Próbowałem różnych: format, Format, Format C:, format c:, ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...