Skocz do zawartości
Mociak

Co Twoim Zdaniem Jest Najczęszczą Przyczyną...

Co uwazasz za najczeszcza przyczyne zlej pracy komputera (zla praca = resety, awarie, wychodzenie z gier, zawieszanie itp.)?  

93 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co uwazasz za najczeszcza przyczyne zlej pracy komputera (zla praca = resety, awarie, wychodzenie z gier, zawieszanie itp.)?

    • Zasilacz
      27
    • System operacyjny
      16
    • Wirusy, trojany, hackerzy itp..
      8
    • RAM
      6
    • Procesor
      0
    • Plyta glowna
      3
    • Dysk twardy
      0
    • Konflikty sprzetowe
      7
    • Bledne ustawienia (BIOS, Win..)
      17
    • Inne (Co?)
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Zaglosowalem na Zle Ustawienia bo mozemy pod to zaliczyc za mocne podkrecenie sprzetu, zbyt agresywne timingi, zle dobrane sterowniki itp itd..

Ale w praktyce przyczyna zwisów moze byc praktycznie wszystko wiec ankieta nie przyda sie chyba nikomu :) No moze do tego zeby wiedzial od czego najpierw zaczac szukac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jak narazie oddalem glos na najmniej oblegana opcje czyli inne. a tera argumentacja

..khe..khe... jak sie widzi niektorych userow przy kompie to rece same sie podnosza i wolaja o pomste do nieba. :lol: do tej samej grupy daje tfurcuf genialnych zestawow typu "do gier" - celeron 3.0 256mb ram radeon 9200 slow eediton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak zasilacz moze powodować niestabiolnośc skoro jest odpowiednio dobrany? mnie do złomu z podpisu wystarcza głupi Codegen - raz .... a dwa - zwykły chieftec 420W do drugiego złomu z podpisu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz tylko ankiety mnie kręcą.. :)

 

Ja wybrałęm Trojany, wirusy itp., bo potrafią zrujnować nawet najstabilniejszy system! :)

1314202[/snapback]

No jakoś sobie nie wyobrażam, żeby trojany czy wirusy zrujnowały mi linuksa, dlatego wybrałem system operacyjny. Zresztą ostatnio (mając dość ciągłego świadczenia usług w zakresie usuwania śmieci) polecam znajomym instalowanie dwóch systemów operacyjnych:

- windows do gier i programów, które nie mają odpowiedników w linuksie (obsługa sieci wyłączona).

- linux do sieci i reszty oprogramowania.

Edytowane przez Jenot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ten zly bo wybralem zasilacz :D

U mnie w chacie nie spotkalem sie ze zwiechami jak juz to przez o/c :wink: Ale kolega mial big problemy wlasnie przez zasilke wszystko bylo ok. ale w obudowie zamiast modecoma300gt znalazl sie jakis feel no i bylo ciekawie :wink: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jak narazie oddalem glos na najmniej oblegana opcje czyli inne. a tera argumentacja

..khe..khe... jak sie widzi niektorych userow przy kompie to rece same sie podnosza i wolaja o pomste do nieba. :lol: do tej samej grupy daje tfurcuf genialnych zestawow typu "do gier" - celeron 3.0 256mb ram radeon 9200 slow eediton

1314482[/snapback]

no wlasnie: odpowiedz 'user' powinna sie pojawic.

popracujcie troche w help-desk'u...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA, bo przecież to ja zawsze sie myle i nie mam racji :-P. Marny czlowiek ktory sobie sam kopie grob stawiajac na niezawodne komputerki. To kurde Ja biore niewidzialna sila mojego umyslu przepalam sciezki, robie spiecia i wale formaty na prawo i lewo :-) Kocham ankiety, szczegolnie sensowne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy pomyslał ktos z was o złym oprogramowaniu nie mam na mysli systemu operacyjnego tylko kłucace sie programy czy żle dobrane sterowniki np. do karty graficznej, czy płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem na system-bo to on czy chcemy czy nie po jakimś czasie zmula wszystko i zaczyna się sypać i najlepszym rozwiązaniem jest jak sami twórcy mówią raz na jakiś czas go przeinstalować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzyszkodnik a dkladniej moja siostra. On jest taki haker ze glowa mala. Kiedys wywalila mi 3 parycje jak odpalal winampa na poich oczach przy zamykaniu opery wywalila wszystkie jej ustawienia ale to wszystko (wyglad siec no wsio operka jak swierzo po instalacji) grajac w pasjansa zjarala muzyke :/ naprawde jak ja widze przy komie to zaczynam drżec :-| co tym razem :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...