Skocz do zawartości
marcos

Co Dla Ciebie Jest Najważniejszą Częścią Kompa?

Co dla ciebie jest najwazniejsza czescia kompa?  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co dla ciebie jest najwazniejsza czescia kompa?

    • Procesor
      13
    • Plyta Glowna
      50
    • Karta Graficzna
      23
    • Pamiec RAM
      5
    • Dysk twardy
      11
    • Nagrywarka CD/DVD
      0
    • Karta muzyczna
      1
    • Inna (jaka?)
      3


Rekomendowane odpowiedzi

jak tak dalej bedzie sie "akcja" rozwijac to juz niedlugo bedziemy mieli ankiety w stylu: jakiego producenta masz karte graficzna, jakiego producenta masz plyte glowna, karte dzwiekowa, karte lan, modem, monitor, klawiature, myszke, podkladke pod myszke :wink: , moze juz z tym skonczyc?

 

a co jest wazne?? jak kots juz napisal, to co jest niezbedne do odpalenia, kopa.

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie wazny jest jeszcze pronto czy inne scierwo dzieki ktoremu moge wyczyscic obudowe i monitor :D ,a potem chyba tuner tv ktorego nigdy nie uzywalem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu jestem od ankiet!! (jak widać tylko moje traktują poważnie) :D :)

 

A tak swoją drogą, to wiem z doświadczenia, że byle gó... niestabilny procek na dobrej płycie to od razu wydajniejszy...

 

Ale jak się MoBo zła trafi to pod górkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ram - nie ilość a jakość (stąd zabawa w selekcje itp), później zasilacz i mobo :-P

1316096[/snapback]

 

U mnie odwrotnie, niestety niestac mnie na jakosc :? o ile 512 mozna nazwac duzo <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma części ważnych i nie ważnych. Wszystkie podstawowe podzespoły są ważne i co najważniejsze niezbędne dla prawidłowej pracy sprzętu. Samo pytanie zostało źle postawione. Dla mnie komputer to okno na świat, praca, maszyna do pisania, kino, czasami jakaś gra, notatnik, telefon, zabijanie wolnego czasu, muzyka, album ze zdjęciami itd, itd, itd. Teraz niech ktoś powie jaka część jest najważniejsza? Poza samą skrzynka, monitorem, drukarką, skanerem, kamerą, głośnikami, to chyba myszka, bo bez miej komputer staje się sprzętem uciążliwym, nawet niewygodnym w użyciu. Powie ktoś, ze już są urządzenia sterujące głosem, ale ??????????????????????jak na razie jakościowo bardzo cienkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat bez sensu :) całkowicie :) przecież komputer nie ważne czy bez ramu czy bez cpu czt bez mobo czy grafy - dziłał nie będzie to jak wskazać, która częśc jest najważniejsza? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak sobie "zracjonalizowalem" pytanie ankiety:

 

rozpoznaniu jakiej czesci kompa poswiecasz najwiecej czasu przed jej zakupem :?:

 

gdyby tak brzmialo pytanie, to odpowiedzialbym, ze plyta glowna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myszkja nie jest tak istotna...

 

Wiedzą to ludzie, którzy grube miesiące spędzili na płytach z pouszkadzanymi COMami (jeszcze nie PS/2 czy coś :P )

i posługiwali się brudnymi klawiaturami...

 

Np. JA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...