Skocz do zawartości
fipa

Problem Z Zainstalowaniem Wmp 10 I Movie Maker 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ta wersja programu Windows Media Technologies jest niezgodna z tą wersją systemu Windows. Więcej informacji można znaleźć w witrynie sieci Web firmy Microsoft.

Taki oto komunikat pojawia podczas proby instalacji Windows Media Playera 10 i Movie Makera 2. Wiem, że coś sam sknociłem, najpierw zainstalowałem WMP 10, ale ang wersje, wiec chcialem go usunac i zainstalowac polską. Usunac się udalo, ale pol wersji nie moge zainstalowac, bo wystepuje ten komunikacik. probowalem tez uzyc XP Lite do calkowitego odinstalowania tych dwoch aplikacji, aby potem je na czysto zainstalowac, lecz to rowniez nie pomoglo. Oba programy sciagalem ze strony http://www.xp.net.pl (na tej stronie po prawej stronie są linki), wiec chyba mam aktualne wersje. Probowalem uzyc szukajki i google, ale nic nie znalazłem. Wywalało mi wszystko, ale nie to, co potrzebne. Teraz zwracam sie z prosbą o pomoc do Was, szanowni Tweakowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge jeszcze powiedziec cos o systemie. Tzn jest to XP z SP2 i najnowszymi łatkami z MS Update. Z tego co widze to brak pomysłów.

 

Szczerze, to liczyłem na to, że sgj coś poradzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz tego WMP koniecznie to sprawdz czy da się zainstalowac ponownie angielską wersje.

 

 

Jak się będzie dalo to się pokombinuje ze zmianą na wersję PL.

 

I którą wersje WMP10 instaowałes(z jaką datą)?

Bo WMP 10 jest w 2 wersjach, coś tam poprawili i aktualna wersja to ta z 2005-02-15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersję instalowalem.

 

Zaraz pokombinuje jeszcze troche i odezwe sie co i jak.

 

EDIT 1

Tylko mi tak wolno chodzą strony MS ?

Edytowane przez fipa15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...