Skocz do zawartości
j.h.hudy

Głośny Atman 305 ....

Rekomendowane odpowiedzi

o shit , czyli zostały gdzieś resztki z poprzedniej mieszanki :mur: :mur: :mur:

 

pomyśleć że to tylko kilka kropel było , bo układ był pusty :mur: :mur: :mur:

 

co radzicie zrobić ????

 

jeszcze raz tą wode wylac i dać swieżej mieszanki borygo i destylki ???

Edytowane przez j.h.hudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można mieć aż takie problemy przy doborze cieczy chłodzącej? Ja do WC leje kranówke

od zawsze (pierwsze WC jakieś 8 lat temu za czasów P. 100MHz;)) Żadnych problemów- kropelek, zmian kolorów itp. Co 2 miesiące przepłukać wystarczy i tyle. Wszelkie dodatki typu borygo obniżą (śladowo) wydajność.....

 

Zaczyna mi się to kojarzyć z tuningowcami malutkich autek;) i np. kosztującymi w pierony płynami zmniejszającymi napięcie powierzchniowe cieczy (też w układzie chłodzenia, i też "lek na wszystko;)" )

 

Atamany głośno chodzą jak mają za duże obciążenie, terkotać zaczynają.

Edytowane przez m-c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he ja tez mam kranowe :) i tego atmanka 1200l/h i cichutko wszystko jest :) aa ciagnie on kadetta i dwa bloki uriela na cpu i jakiegos wierconego na gpu .. :) aa na nim polt .. i jakos wszystko gra .. atmanik chodzi juz 9 miechow i nie narzekam .. :) ale ze by tylko nie przechwalic . .:0 he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok , dałem ok 70% destylki i 30% borygo , pojemnik , pompke , węże i kadeta wypłukałem B)

nie wiem tylko dlaczego po zalanu układu i ruszaniu kadatem aby sie odpowietrzył , wypływają kawałki rdzy :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atamany głośno chodzą jak mają za duże obciążenie, terkotać zaczynają.

1324342[/snapback]

No wlasnie... zgadzam sie z tym niestety :/ mam 306 niby mocny (35W) azaczyna buczec gdy podlacze PowerX'a i Proxime a z sama nagrzewnica nie buczy :/ strange O_o czyzy PX mial az tak duze opory przeplywu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...