Skocz do zawartości
Hard-Pc

Mój Mod Obudowy

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka razy się zapowiadałem że zapodam foty jak skończę pracę i oto jest

 

Bok

Bok obudowy z wyłączonymi katodami

A oto grawer który kosztował mnie prawie 3h pracy

Ten sam grawer tylko podświetlony

Zbliżenie na wiatrak procesora

Oto jak wygląda przód budy

 

Jest to mój pierwszy mod, więc myśle że i tak jest nieźle. Ale każde słowa krytyki wezmę sobie do serca i postaram się każde niedociągnięca poprwaić.

Edytowane przez Lexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ta pleksi zamocowales? (czy to szklo jest?). Tak srednio wyglada ta szpara miedzy pleksi a cdromem. moze jakas uszczelka czy cos w tym stylu by sie przydala? modzik bardzo skromny ale i tak respect.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest to plexi zamocowane na 4 śruby po jednej w każdym rogu, mod ten nie przekroczył 100zł tzn, plexa,kadoty itp. Zdjęcia robione aparatem z telefonu komórkowego LG 7050 dlatego taka kopia. O jakiejś uszczelce pomyśle. Przemaluje jeszce cd'romy i będzie git. Wiem że mod powinienem robić według własnego pomysłu, ale powiedzcie mi co moge jeszce zrobic, a wiem że jest tego duuużo

Edytowane przez Lexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bok

Bok nieoświetlony

Mam nadzieję żę na tym ujęciu mój grawer jest wyraźniejszy

Wydaje mi się że lepsza jest ta plexa z przodu niż dwie różniące się od siebie kieszenie HDD. Wiem że jakość zdjęć jest słaba ale nic na to nie poradze

Edytowane przez Lexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Was. Mam obecnie 50zł i planuje je wyadać na dalsze zabawy budą. Tylko na co?? Peszle są, airduct jest, katody są. Co jeszce moge kupuć do kompa za max 50zł??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie poleruje pokrywe dysku i chyba jutro kupuje filc polerski montowany do wiertarki , papier ścierny wodny 2000 starczy ale zebys sie nie zapalił kup od 1200 -1500 w góre cena około 1-1.5 zł. Narazie uzyskałem efekt matowego lustra czyli jeszcze jakies rysy widac , ale po filcu bede mogl sie golic w tym dysku :D.Co do narzedzi to mnie sie marzy dremel jakis ale to odrobine wiecej kasy kosztuje, pozatym kątówka , no jest sporo rzeczy przydatnych przy krojeniu kompów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie poleruje pokrywe dysku i chyba jutro  kupuje filc polerski montowany do wiertarki , papier ścierny wodny 2000  starczy ale zebys sie nie zapalił kup od 1200 -1500 w góre cena około 1-1.5 zł. Narazie uzyskałem efekt matowego lustra czyli jeszcze jakies rysy widac , ale po filcu bede mogl sie golic w tym dysku :D.Co do narzedzi to mnie sie marzy dremel jakis ale to odrobine wiecej kasy kosztuje, pozatym kątówka , no jest sporo rzeczy przydatnych przy krojeniu kompów :D

1333882[/snapback]

A na początek wystarczą nożyce do metalu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...