Skocz do zawartości
MonsterMax

Nagrywara Dvd Do 230 Zł ?!

Rekomendowane odpowiedzi

stary dorzuc jeszcze 20zl (popros mame :lol: ) i kup na proline.pl NECa 3520 - ostatnio jak bylem to kosztowal jakos 240zl - 12zl czy ile tam zaplacisz za transport i na drugi dzien masz

 

Pozdarwaim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zakupić nagrywarkę do tej ceny lecz jakoś nie bardzo nie wiem jaką. Proszę mi nie wymieniać LG bo wrzyciu tego gów,,,,,,, nie kupię. Może jakiś Liteon. Co myślicie. Jakoś i możliwość górą!!!

1318468[/snapback]

Zanim jakiś napęd zmieszasz z błotem, poczytaj trochę. A nie kierujesz się stereotypami. Najnowszy LG jest godzien zainteresowania. Nie pomyśl, że moje wypociny świadczą o tym że mam tą nagrywarkę bo byś się pomylił. Po prostu bądź obiektywny. Zainteresuj się BENQ DW1620. I najpierw o niej troche poczytaj choćby tu cdrinfo.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim jakiś napęd zmieszasz z błotem, poczytaj trochę. A nie kierujesz się stereotypami. Najnowszy LG jest godzien zainteresowania. Nie pomyśl, że moje wypociny świadczą o tym że mam tą nagrywarkę bo byś się pomylił. Po prostu bądź obiektywny. Zainteresuj się BENQ DW1620. I najpierw o niej troche poczytaj choćby tu cdrinfo.com

LG mówisz. To ja pana zapoznam z moją przygodą z tą firmą.

Rok 2002- LG 48x24x48 - 3 razy serwis i za każdym razem dno <czwarty raz wymiana na >

Rok 2003 końcówka- Lg 52x24x52- serwisowa nagrywarka padła po 4 miechach. 3 razy serwis i także wymiana

Rok 2004- LG 52x32x52 z serwisu działała do wczoraj przy czym przez cały okres buczała jak bombowiec

 

Łącznie moje nagrywary spędziły w serwisię więcej czasu niż traw semestr szkolny i z góry dziękuje za następne LG.

Jednak chyba wezmę LItka gdyż gdzieś wyczytałem że Nec nie przegra Safe Disk 2.9 tylko max 2.6

A co do Benq to polukam. Może macie jeszcze jakieś propozycje??

 

 

A i jeszcze ocena serwisu Lg.

W pierwszej nagrywarce padł silnik a oni mi elektronikę wymienili. :mur:

Edytowane przez MonsterMax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miales najwyrazniej pecha:D

Ja mialem w domu 3 nagrywarki LG i wszystkie działaja do dzis wlacznie z 16x10x40 stara jak swiat:D A kupowalem ja jeszcze za czasów Mieszka I i kosztowała mnie troche $.

teraz mam MultiRecordera i jestem full zadowolony. Czyta wszystko wypala wszystko i nie stwarza problemów

Edytowane przez Nyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zakupić nagrywarkę do tej ceny lecz jakoś nie bardzo nie wiem jaką. Proszę mi nie wymieniać LG bo wrzyciu tego gów,,,,,,, nie kupię.

:wisielec:

 

Ponad 7 miesiecy mam LG 52x32x52. Zadnych problemow nie mam do dzis :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz że ta nagrywarka jest lepsza od Liteona 167... coś tam ?? Złamie ona safe disk 2.9 i inne??

Powiedz w czym jest lepsza. Z góry dzięki.

1319084[/snapback]

widzisz nie mailem nigdy zadnego litka i nawet nie mialem okazji sie zadnym bawic... polecam po prostu to co mam u siebie i z czego jestem zadowolony - pali szybko, bezblednie i zadnej plytki mi jeszcze nie zniszczyla, nawet jakiegos gowna - co do safe disca to faktycznie gdzies czytalem ze nie lamie tych najnowszych - jak byla ankieta jakiej firmy nagrywarki mamy to wygral NEC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ludzie w 99% w jakiekolwiek sondzie czy ankiecie wybierają sprzęt który sami kiedyś wybrali... nie oceniając z perpektywy pytającego

1320669[/snapback]

no fakt ale czy ktos glosowalby na jakis sprzet ktory go zawiodl??? NECi sa drozsze od litkow ale mimo tego i tak wiecej osob wlasnie je posiada bo to solidna firma - w komentarzach do ankiety ludzie chwalili NECi za to ze solidne nagrywarki a jeden gosciu pochwalil litka za to ze maja "user friendly" serwis bo mu sie nagrywarka spalila po 2 miesiacach i ja wymienili :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...