Skocz do zawartości
GULON

Problem Z Neo\win Xp ?

Rekomendowane odpowiedzi

witam

od razu na poczatku powiem ze nie mam pojecia co sie dzieje z moim kompem\netem. Mam neostrada 128 na starym sprzecie z win 98 se wszystko bylo ok ale teraz gdy sie przesiadlem na 64-bity net jakos dziwnie dziala albo nie dziala;/ transfer jest bardzo niski stronki laduja sie bardzo wolna albo sie nie laduja zauwazylem za to ze komputer caly czas cos wysyla tylko nie wiem co i dlaczego.?? gdy sprawdzam w okienku modemu (taki zielony trójkat na pasku start) to "transmit" caly czas jest na max i cos wysyla w sumie to nie powinno miec wplywu na dzialanie internetu(tak mi sie wydaje) ale najwidoczniej ma i to duzy. moze przyczyna moich problemow lezy w systemie prosze was o pomoc bo nie moge sobie z tym poradzic :/

z gory dziekuje i pozdrawiam

 

 

zapomnialem napisac ze mam win XP professional

Edytowane przez GULON

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nawet nie mam jeszcze zainstalowanych zadnych p2p a antywirus nic nie daje bynajmiej niec nie wykrywa uzywam nortona 2003. Problem jednak chyba lezy gdzie indziej ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha jeszcze jedno czy jest mozliwe ze odrazu po zainstalowaniu neo jakis trojan sie wbija do mojego kompa i norton 2003 gi nie zatrzyma ??? i te spowolniena sa przez tego wirusa ?? poweim ze przed i po formacie mam to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MksClean poszukaj na stronce jakiejs, narzędzie to usuwa robaka Worm.Sasser oraz: Worm.MyDoom, Worm.Swen, Worm.Opasoft, Worm.Blaster, Worm.Yaha, Worm.Deadhat, Worm.Doomjuice, Worm.Beagle, Worm.Netsky, Worm.Sober, Worm.Korgo, Trojan.Downloader.Feat.

 

A co najważniejsze narzędzie jest darmowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestey [panowie to nie to ;/

uzylem mksclean i nic nie znalazl ;/ juz kompletnie nie wiem co mam robic ;/ mysle ze to nie wina wirusow bo juz probowalem kilku programow anty wirosowych i zaden nic nie zjnajduje uzylem tez latki do win XP przeciw blasterowi i teraz ten MSK CLEAN nic nie pomaga net jak slabo chodzil tak chodzi i ciagle cos wysyla tzn pasem z napisem "transmit" w programie pokazujacym predkosci transferu modemu jes zawsze caly na max czyli cos wysyla;/ pomozcie mi bo nie potrafie sobie poradzic ;/ ( wiem ze glupa brzmia takie prosby ale ale juz naprawde konczy mi sie cierpliwosc i nerwy)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aregh24 a czy moglbys mi opisac jak to zrobic ??? tzn jak wlaczyc firewall i wywalic tego jakiegos szpega ??? jestem zielony w takich sprawach ;/ (wstyd sie przyznac ale taka jest prawda:/ )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aregh24  a czy moglbys mi opisac jak to zrobic  ??? tzn jak wlaczyc firewall i wywalic tego jakiegos szpega ??? jestem zielony w takich sprawach ;/ (wstyd sie przyznac ale taka jest prawda:/ )

1321008[/snapback]

no coz - instalka SP2 i wtedy wlaczy ci sie defaultowy firewall XP, a jesli tego bys nie chcial to polecam ZoneAlarm - prosty w obsludze i skuteczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wyglada na neo ale u mnie na sdi jest tak: panel sterowania->polaczenia sieciowe->prawy przycisk myszy na ikonie sdi->wlasciwosci->zaawansowane->chron moj komputer i moja siec....

Jesli chodzi o usuniecie szpiega to trzeba go najpierw zlokalizowac. Najlepiej zrob screena swoich procesow i wklej go tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagam tego ZoneAlarm zobacze czy to cos pomoze a co do tego winwowsowskiego firewall'a to mam go wlaczonego juz tego probowalem ale nic to nie pomaga jutro postaram sie podeslac screen'a bo dzisaj juz nei dam radu

pozrdawaim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie dzieki za rady to byly szpiegi mialem ich 33 :D zeby je wywalic uzylem programu spyboot search & destroy i zainstalowalem firewall zonealarm :D teraz internet dzial mi dobrze tylko ze chcialbym jeszcze usunac wszystkie szpiegi z mojego komputeraz zostalo ich jeszcze 9 a program spyboot nie moze ich usunac jak mam to zrobic ???:> jeszcze raz dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam to znowu ja :D teraz mam tylko male zapytanko :D:> czy ten firewall "ZoneAlarm" ma jakies wplyw na pingi ? bo mi sie wydaje ze etraz mi pingi skoczyly do gory?? czy to prawda czy mi sie wydaje ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...