Skocz do zawartości
madmax57

Www.ogame.pl - [sgo] Super Gierka Online

Rekomendowane odpowiedzi

o to wlasnie chodzi..... niestety mial obrone (wyslalem light fightera bo szpiegowac jeszcze nie umiem)

 

ale 46 metalu przywiozlem z powrotem :)

1332459[/snapback]

No to wymiatasz - zrobisz sobie puszkę na piwo - nawet całkiem sporą... :D

 

Mi się buduje mały transporter, a jutro będę chciał impulsowy na 2lvl, żeby ciężki myśliwiec zrobić - tylko mam problem, bo nie za bardzo mi kasy na satelity szpiegowski starczy, a chcę wlecieć na pewną planetkę: 3:354:11

 

Tak to bym tam transportowcem wleciał jakby koleś nic nie miał, a w międzyczasie zrobił w miarę porządna flotę - niestety kopalnia kryształów na 10lvl jeszcze trochę mało daje i musze oszczędzać...

 

 

A tak BTW - jak będę miał tego transportowca, to robić fleetsave dziś w nocy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty Varrol niebezpiecznie blisko jestes - 3:355:5 :) koles jest mocniejszy bo sondy wyslal za mna.... miejmy nadzieje ze go moja obrona odeprze jak przyjdzie tymi trzema LF-ami

 

a puszka by sie przydala ale z piwem bo koncze szoste dzis piwsko i w sumie to bym sie dopil :)

 

jak to jest z tym dolaczaniem do sojuszu? do kogo pisac podanie? Paranoika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty Varrol niebezpiecznie blisko jestes - 3:355:5 :) koles jest mocniejszy bo sondy wyslal za mna.... miejmy nadzieje ze go moja obrona odeprze jak przyjdzie tymi trzema LF-ami

 

a puszka by sie przydala ale z piwem bo koncze szoste dzis piwsko i w sumie to bym sie dopil :)

 

jak to jest z tym dolaczaniem do sojuszu? do kogo pisac podanie? Paranoika?

1332475[/snapback]

A jaką masz obronę? Bo ja narazie 7x Małe działko laserowe i 2x działko rakierowe... także tymi trzema LFami chyba mi za wiele nie zrobi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grrr znow problem.

 

Wlaczam ogame, cos. ok 10 min po wylogowaniu, patrze, a tu 0 punktow i pozycja 0 z 12756 (mialem 43 pkty i poz. ok. 5800). Do tego badania nad technologia szpiegowska mam na poziomie 1, choc juz powinien byc poziom 2 (gdy sie wylogowywalem, pozostalo 8 minut do skonczenia badan, a uplynelo 10...).

 

Co sie dzieje?

 

Edit: Ja nie moge, ponowne logowanie i teraz mam 63 punkty i poz. 5502. Nerwy mozna stracic przy tej grze.

Edytowane przez yahve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką masz obronę? Bo ja narazie 7x Małe działko laserowe i 2x działko rakierowe... także tymi trzema LFami chyba mi za wiele nie zrobi...

1332478[/snapback]

no nie az tyle - 4xwyrzutnia + 2xdzialo laserowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawajcie znać jak traficie na ludzi bez sojuszu, których mozna skubać - ja jutro też robię sondy szpiegowskie i zaczynam badanie - ale ciężko tak po układach szukać (a ja miałem tego pecha, że u mnie albo lamerzy, albo w sojuszu), także jak ktoś ma jakieś napmiary to pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hie Hie:

Agresor wygral bitwe!

Przejal

1811 metalu, 1811 krysztalu i 1376 deuteru

 

Ale daleko musiałem lecieć - to z układu 4:298:8 - to co gazz podał - szkoda, że tylko 1 transportowiec miałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odbytorq - przyjrzyj sie dokladnie swoim wspolrzednym...

 

A jesli 3:355:5 Ci sie zgadza to wyp* z mojej planety ;) :P

1332837[/snapback]

a czy ty przypadkiem nie jestes na uni3? :D

chetnie potwierdze wspolrzedne ale pier#$%na strona sie nie laduje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ups stracilem 3 transportowce.

 

O 1 w nocy wyslalem je na niebroniona planete, niestety wlasciciel obudzil sie o 4 w nocy i wybudowal 11 wierzyczek rakietowych :P

 

Naszczescie z drugiej planety wrocilo 6k krysztalu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mnie zaczyna denerwować ta strona. Jak tu się rozbudować skoro ona wogóle nie chodzi. Przez ten czas narobi mi się minerałków i co z tego jak mi zaraz ktoś podleci i to zabierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...