Skocz do zawartości
madmax57

Www.ogame.pl - [sgo] Super Gierka Online

Rekomendowane odpowiedzi

zabiles mi klina - tez jestem na uni5 a nie moge sie polaczyc ze strona zeby sprawdzic :( jestem przekonany ze to moje wspolrzedne :)

 

chce wyslac flote z powitaniem do sasiadow bo jak nie to mnie pojada, a na pewno nie wydobywam surowcow dla nich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flota dostarcza 5995 Metalu,5982 Krysztalu i 3058 Deuter

:)

ale straciłem 1LM i 1LT

zaraz buduje Naped impulsowy poz

2

i zabieram sieza budowe CM :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdybanek, o 6.45 rano strona nie dzialala, teraz patrze - tez nie dziala. Jak nic ktos mnie obrabuje, mam juz pewnie z 10k metalu... To sie robi naprawde irytujace.

 

Edit: http://213.239.217.143/phpBB2_pl/viewtopic.php?t=8006

 

Slodki Jezusiczku, ale z tym jest komplikacji.

Edytowane przez yahve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yahve - mi na Neo dziala spoko bez proxy... Choc wczoraj proxy bylo niezbedne do pogrania.

 

odbytorq - ja sie zarejestrowalem, czekam na maila. Planeta Narrenturm, nick costi :)

 

EDIT: OK, juz mam konto i zaczynam rozbudowe - 1:449:8 :)

Jest juz jakis sojusz?

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest mozliwe zebym przez system nie mogl wejsc na te strone ? tylko na te nie moge wejs na inne moge :| nie wime czemu :/ przez Opere FF i IE nie wchodzi ;/ ma ktos jakis pomysl ? proxy nie pomaga ;/ inni z sieci moga wejsc spokojnie bez problemow ino ja nie moge ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się stanie jak się wleci komuś z sojuszu z poleceniem napadaj? :D

 

BTW - da się ustawić, żeby podczas napadu zbierał tlyko kryształy, a nie po równo wszystkiego? Dałem tam max. dla każego materiału, to debil z mojej planety zabrał...

 

No i poleciałem do sąsiada z jakiegoś lamerskiego klanu 6 osobowego, ale jak się wkurzą, to jakby co zwiększam obronę...

 

 

Na unii 3 na pewno się nie zarejestruje - ledwo mam czas na jedną planete.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez nie dziala :evil; i z proxy i bez proxy najlepsze jest to ze jak chce zpingowac te strone to sie da a wejsc nie moge :evil: juz mnie krew zalewa :evil: najlepsze jest to ze wszyscy z mojej sieci mogą wejsc :evil: co jest kur.. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stad:

 

Nowe proxy dzialajace:

193.194.70.123 port : 6588

 

Edit: i juz nie dziala... Grrrrrrrrr

 

 

edit2

 

199.203.54.66 port 80 <---- chwilowo dziala

Edytowane przez yahve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, fajne są sondy szpiegowskie - ale już temat o tym jest na ogame forum - sonda nie dość, że nie wraca (trzeba zawracać ręcznie), to jeszcze nie wysyła raportów - no, ale może się doczekam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

costi: pomylilem sie :) 3:387:5.... z uczelni zalogowalem sie bez niczego a z akademika za cholere nie moge.... na .org nie pamietam wspolrzednych ale juz maly rozwoj jest :)

 

Varrol: fatalnie jest to przetlumaczone na polski, nie ma co.... ja przywiozlem z wycieczki do goscia tylko 46 metalu bo polecialem LF-em :) wieczorem buduje transportowiec i zobaczymy ile zwioze :)

 

Edyta mowi ze na .org zamieszkuje pod adresem 1:320:11 :)

Edytowane przez odbytorq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosz w koncu dziala ustawilem sobie proxy i dziala 8k metalu i 5k krysztalu przez nie obecnosc sie zrobilo. Jakie sa krytera przyjecia do sojuszu tweak?

Edytowane przez szwistak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gazz - jak te raporty szpiegowskie wracają - trzeba długo czekać? Bo z bitwy (jeśli to można bitwą nazwać) dostałem dość szybko? Aha - jak wysyłam sondę to pisze, że np. 1 min w jedną stronę - potem po 2 min sonda niby wraca, ale tak naprawde jej nie ma - daję zawróć i wraca po 7min (mimo, że powinna lecieć 1 min)!!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gazz - jak te raporty szpiegowskie wracają - trzeba długo czekać? Bo z bitwy (jeśli to można bitwą nazwać) dostałem dość szybko? Aha - jak wysyłam sondę to pisze, że np. 1 min w jedną stronę - potem po 2 min sonda niby wraca, ale tak naprawde jej nie ma - daję zawróć i wraca po 7min (mimo, że powinna lecieć 1 min)!!...

1333482[/snapback]

Varrol fakt u mnie też tak sie dzieje i jest to troche denerwójące. Trzeba po prsotu czekać :? A co do łupienia sąsiadów to u mnie w układzie znalazłem sobie spoko miejsce do łupienia. Teraz tylko trzeba będzie rozbudować troszke obrone żeby zabezpieczyć sie. A co do transportowców to chyba nie da sie ustawić ile mają przywieść surowcóa. Po prostu przywożą po równo. :wink: Edytowane przez Junior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agresor wygral bitwe!

Przejal

4322 metalu, 4322 krysztalu i 1754 deuteru

Agresor wygral bitwe!

Przejal

2662 metalu, 1850 krysztalu i 872 deuteru

hyhyhy

Edytowane przez johnyboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde szybcy jestescie.

 

Agresor wygral bitwe!

Przejal

1674 metalu, 1263 krysztalu i 1698 deuteru

 

Agresor stracil lacznie 0 jednostek.

Obronca stracil lacznie 8000 jednostek.

Na tych wspolrzednych leza teraz 0 metalu i 1200 krysztalu.

Bo mialem tylko jeden transportoweic :/

 

Ale do rzeczy, co innego miałem pisać.

Jak robimy z paktowaniem z innymi sojuszami? Bo można by pogadać z kilkoma mocnymi, żeby się na nas jakoś nie rzucili (i my na nich :P ). Widziałem gdzieś na stronie jednego sojuszu listę "przyjacioł". Możnaby coś takiego zrobić, żeby kazdy widział kogo lać, a kogo nie.

 

Edited...

 

Buahahaha

Kontakt z napadajaca flota zostal zerwany.

(Oznaczy to, ze zostala zestrzelona w 1-szej rundzie)

Najpierw wyslal swoja flote, potem mnie zeskanowal, potem odbyla sie bitwa, potem zniknal z radaru :P zycie jest piekne :D :lol:

Jak sie ktos nudzi, to mozecie goscia podreczyc ;) ode mnie jest daleko ;)

 

Raport szpiegowski:

Surowce na Krypton [2:101:11] o 03-17 20:24:18

Metal: 1731 Krysztal: 3707

Deuter: 5355 Energia: 1072

//floty nie podalo, bo 1. leciala na mnie, 2. zostala przeze mnie zniszczona (przynajmniej 1. fala ;) ...o innych nie wiem )

Edytowane przez MareCeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle gram i jeszcze szpiegow nawet nie mam . Ale waleczny ejstem ; >

 

 

edit : i czy powie mi ktoś co oznacza T kolo kolesia planety ? Wiem ze bylo ale nie bede szukal po calym topicu jednej literki ;D

Edytowane przez sliQe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...