Skocz do zawartości
madmax57

Www.ogame.pl - [sgo] Super Gierka Online

Rekomendowane odpowiedzi

heh  dzisiaj w nocy zaatakowal mnie Dzikus Pogromca <_<  wyslal  na mnie 6 m.transportowcow, 3 krazowniki, 7 d.mysliwcow i 10 malych. Ja przeciwstawilem mu 7 M.mysliwcow, 5 duzych, 6 wyrzutni rakiet 10 M.laserow i 2 duze. I co ? i remis :lol:  flote uszczoplilem mu o wszystkie transportowce, 4 M.mysliwce, 1 krazownik, 3 duze mysliwce B)  a uratowalu mi sie 5 m.laserow, 5 wyrzutni, 1 d.laser i ...1 ciezki mysliwiec  :lol:  :lol: . Chyba niezle mi poszlo

 

PS: juz odbudowalem obrone na planecie, powiem wiecej nawet ja wzmocnilem :rolleyes:

1381957[/snapback]

leszczyk z niego powinien zaczac speedsima uzywac, widze ze na uni 1 spokojnie nie jest, na uni6 jeszcze nikt mnie nie atakował oprócz kolesia który zrobił to przez pomyłkę i się nadział na moje krążowniki :D Buu buduj dużo wyrzutni rakiet tanie są jak barszcz a na początek starczają żeby odstraszyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorsze ze nie mam jeszcze recykleri bo na orbicie lezy 40k metalu i 30k krysztalow :-| a ja nie mam jak zebrac...

narazie mam :

Wyrzutnia rakiet (ilosc 8)

Lekkie dzialo laserowe (ilosc 11)

Ciezkie dzialo laserowe (ilosc 5)

narazir styknie, a po polodniu dobuduje jeszcze z 10 wyrzutni :wink:

leszczyk z niego powinien zaczac speedsima uzywac

Co to jest?

 

Wiem chyba czemu zaatakowal mnie, bo wczesniej jakies 3-4 h zaatakowalem gostka z jego sojuszu i ten zapewne poprosil o pomoc.......

 

EDIT: heh znowu mnie skanowal dzisiaj o 10:23:00 :wink: ciekawe czy zaatakuje ponownie, bo watpie aby odbudowal cala flote <_<

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaa symulator bitew, trzeba bylo pisac od razu a nie polslowkami .

 

Takie pytanko: Czy dochodzi do bitw o takiej wielkosci, jakie sa opisane na forum ogama w pierwszych krokach? tzn przeciwko sobie 300krazownikow na 200krazownikow i 500 malych mysliwcow.

 

Znaczy moze nie az tak ale takie w ktorych bierze udzial ponad 100 statkow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mellow: ooo w morde :blink: 300 statkow wojennych, 600 mysliwcow :mellow: jezu co mnie czeka :huh: mam nadzieje ze to czym zaatakowam mnie ten gostek to nie byl "zwiad" bo jak tak to juz po mnie :-| :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli ktos z tweaka jest na UNI 1 to bym prosil o zaatakowanie BzikuS Pogromca [4:374:9] - gostek wyslal na mnie 37 statkow, znaczy jego sojusz wyslal Doleca do mnie za 3h a ja mam narazie:

Wyrzutnia rakiet (ilosc 12)

Lekkie dzialo laserowe (ilosc 18)

Ciezkie dzialo laserowe (ilosc 5)

Lekki mysliwiec 4

Ciezki mysliwiec 3

Sonda szpiegowska 5

 

W budowie 4 lekkie dziala laserowe.

W widoku wyswietlimo mi sie

Flota sklada sie z 37 Statkowen. ( Lekki mysliwiec, Ciezki mysliwiec, Sonda szpiegowska)

czyli atakuje tylko malymi mysliwcami, duzymi mysliwcami oraz sondami??

 

EDIT: Dobra zalozylem na UNI 1 sojusz Tweak.pl, jak ktos jest z Tweaka na Uni 1 to zapraszam..

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buuu to zrób sobie fleetsave (wyslij na jakas pusta planete statki z 10% predkosci- po ataku zawrócisz). Przynajmniej flote uratujesz.

A surowce jak masz jakieś, to pakuj na transportery, albo w jakies badania.

Innej opcji nie widzę :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEh nie wiem czu kogos to bedzie obchodzic ale ...... ta bitwa co mnie czekala :rolleyes: ...... rozgromilem kolesia ze ja pierdziu :wink:

 

Nie bede sier rozpisywal :wink:

Dołączona grafika

Nie myslalem ze nie poniose prawie zadnych strat... a tu taki lol.

 

Spodziewalem sie ze moze uda sie dojsc do remisu a tu taka wygrana.

Nie moge spoczac na laurach bo zapewne tamci tez nie spoczna :wink: za wzmocnienie obrony czas sie ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> :rolleyes:

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEh nie wiem czu kogos to bedzie obchodzic ale ...... ta bitwa co mnie czekala  :rolleyes: ...... rozgromilem kolesia ze ja pierdziu  :wink:

 

Nie bede sier rozpisywal :wink:

1383359[/snapback]

nieźle Buu co tam za łosie są włazić na taką obronę z takim marnym sprzętem, to jakiś sojusz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zaatakowal mmnie gostek ktorego wczesniej ja zaatakowalem, tzn jego kolonie w mojej galaktyce :wink: , najpierw wyslal na mnie 3 krazowniki, 5 duzych mysliwcow i 10 malych ,a potem z planety matki reszte wojska.

Koles nalezy do sojuszu EWCH. Zapewne nie popusci i za kilka dni ponowi atak :wink: , ale za kilka dni moja obrona licze ze sie ( minimalnie ) podwoi :lol: a jak wkoncu stworze recyklera to zbiore te 100K surowcow na mojej orbicie :wink:

 

EDIT: docelowo chce miec 30 wyrzutni. 30 lekkich lasero, 30 ciezkich, i iles tam dzial gausa, jonowych i innych :wink: :rolleyes:

 

EDIT2: co jest najzabawniejsze koles myslal ze z latwoscia wygra i sie pochwalil ze jak ja nie ide do nich to oni przyjda do mnie, nie wiem czy wyszlo mu to na plus :wink:

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby czemu nie atakowac rozwijajacyhc sie koloni?? gostek mial na niej 10 wyrzutni rakiet, z 15 lekkich laserow 8 sad kilka mysliwcow, i surowcow cos na poziomie 60k, mi to nie wyglada na rozwijajaca sie kolonie.........

 

Zabawne ze z pracy nie moge przegladac galaktyki <_< otwiera mi sie tylko tlo, albo akcja anulowana, a surowce uciekaja :angry: , znowu na innym komie w domu nie otwiera mi sie menu po lewej :mellow: jakaos kichowo dziala :unsure:

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tych co nie powinno sie atakowac bo sa slabsi sie nie da zaatakowac bo maja nebuchoo costam, znaczy ochrone dziecinna :wink: a on byl na rowni ze mna :lol: wiec wydaje mi sie ze moglem go zaatakowac B) . Zapewne nie wyszlo mi to na zdrowie bo zapewne poprosi o pomoc sojusz, jezeli jest lamka :lol: , i bede mial trudne zycie.

 

PS: docelowo chce dociagnac do 100dzial na planecie zanim wymysle gausy, ZNaczy 35 wyrzytni, 35 lekkich laserow i 30 ciezkich. Taka obrona chyba zapewni mi bezp[ieczenstwo :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie rzucic jakas rade co pokolei najlepiej badac? No i kiedy skonczyc z rozbudowa a skupic sie na rozwoju naukowym wlasnie... nowy jestem ;)

1385573[/snapback]

NIe ma czegos takiego jak koniec rozbudowy :wink: Caly czas trzeba rozwijac wszystko po trochu.

 

W jakiej kolejnosci badac <_< trudne pytnie, ja zaczynalem od:

technologia energetyczna

opancerzenia statkow powietrznych

szpiegostwo

silniki spalinowe

technologia laserowa

technologia bojowa

naped impulsowy

technologia jonowa

 

Nie bylo dziedziny ktora rozwijalem najbardziej, badalem to na co mialem kase, teraz juz zbieram bardziej.

 

Najbardziej opalca sie badac to co odblokowuje najwiecej nowych rzeczy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest z sojuszem tweaka na uni 8 , od kiedy torwald odszedł to wszyscy pouciekali i zostało 3 a było 13  :angry:

1385363[/snapback]

To sie nazywa charyzma przywódcy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja rozbudowuje obrone :wink: bo po wyslaniu sad zobaczylem ze gostek ktory wczesniej myslal ze mnie rozgromi :wink: odbudowuje flote, ma juz 25 ciezkich mysliwcow i 3 krazowniki.

 

Na szczescie "troche wzmocnilem " obrone :wink: 35wurzutni rakiet , 35 lekkich dzialek laserowych, 10 ciezkich i kilka w drodze. Do tego pare myliwcow B) Moze probowac :lol:

 

EDIT: troche go prowokuje bo wyslalem kilka razy sady :wink:

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...