Skocz do zawartości
madmax57

Www.ogame.pl - [sgo] Super Gierka Online

Rekomendowane odpowiedzi

a tam zaraz kryzys wlasnie buduje 10wojennego;]]

1388445[/snapback]

Pewnie, zaden kryzys - rozbudowywuje planetki - jeszcze mi dwie zostały do dopakowania i dochody z metalu też się poprawią - no i wojenne czas zacząć - bo do bombowców jeszcze kawałek, ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie jeszcze nie moge. Zostalo jeszcze mi troche do odkrycia zanim bede mogl wybudowac to dzialo :[ , predzej wybuduje dzialo jonowe niz Gaussa ;D

1388723[/snapback]

Wiesz, ja jeszcze nie wynalazlem jonowych, a Gaussy mam od kilku dni ;).

 

Edit: wlasnie uruchomilem badania nad napedem nadprzestrzennym na poziomie 3... Zajmie to 15 godzin :blink:

Edytowane przez yahve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezly numer - koles, z ktorego zrobilem sobie farme ostatnio, wkurzyl sie za ciagle skany i najazdy i wyslal mi wiadomosc, pelna k... i h... Zablokowalem go za zniewage i teraz nic nie bedzie mogl zrobic, gdy do reszy zniszcze jego flote i obrone. I sam sobie zgotowal ten los :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol sam chcial.

Swoja droga ten koles ktory wczesniej byl pewny ze mnie rozwali przyslal mi wczesniej wiadomosc ze jak ja nie chce isc do niego to on przyjdzie do mnie...i co... I juz nie przychodzi :]]]]]] Obrazil sie czy co? przeciez przywitalem go goraco ;DDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale miałem fajną akcje zaatakował mnie koleś

Agresor Rastaman (3:xxx:xx)

Bron: 30% Tarcza: 30% Oslona: 30%

Typ

M.transp.M.mysliw.D.mysliw.

2 21 3

zobaczyłem co na mnie leci i mu pisze: stary zawróć surowców mam dosyć nie potrzebuje twojego złomu :) on nic leci dalej więc podleciałem moją flotką na atakowaną planete i czekam

Obronca cyganos (3:xxx:xx)

Bron: 40% Tarcza: 40% Oslona: 40%

Typ

M.mysliw.D.mysliw.Krazownik

14 24 16

 

tratatatata walka się odbyła a ja straciłem 1 myśliwca i zyskałem trochę złomu

Agresor Rastaman (3:xxx:xx)

Zniszcz

 

Obronca cyganos (3:xxx:xx)

Typ

M.mysliw.D.mysliw.Krazownik

Il.13 24 16

Agresor stracil lacznie 122000 jednostek.

Obronca stracil lacznie 4000 jednostek.

Na tych wspolrzednych leza teraz 26400 metalu i 11400 krysztalu. :)

oby więcej takich ludzi na ogame;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz sojuz :wink: jest tweak.pl i ja do niego naleze powiem wiecej jestem zalozycielem B) A wiec jest naj 2 na Uni1

 

cyganos king ladnie, mozna powiedziec ze na takiej samej zasadzie jak ja poprzednio :wink:

 

PS: gostek ktorego wczesniej zaatakowalem chyba zbiera flote ma juz 45 ciezkich mysliwcow i 8 krazownikow <_<

Ciekawe czy chce zaatakowac mnie :lol: Mam juz 40wyrzutni rakiet , 40 lekkich laserow, 18 ciezkich laserow i mala oslone B) Moze probowac :lol:

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej trochę złomu będziesz miał :) z takiej floty to nieźle można się obłowić a obrona przecież i tak się w 70 % odbuduje

1397162[/snapback]

male doprecyzowanie: obrona nie odbudowuje sie w 70%, tylko kazda instalacja obronna ma 70% szans na odbudowe.

Czyli w skrajnych przypadkach moze sie odbudowac wszystko albo nie odbudowac nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ja podpuszczam gostka aby mnie zaatakowal :] chce sprawdzic swoja obrone ;D 40 wyrzutni ; 40 l.laserow, 25 ciezkich i mala oslona :D.

 

Wysle na gostka jeden maly mysliwiec moze to przewazy :D

 

EDIT: e tam musialbym czekac 1,3h, nie chce mi sie

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buuu a jesteś pewien że gość nie ma czegoś mocniejszego i to on ciebie podpuszcza?

Np. ja trzymam przy planecie tylko kilka statków, a reszta ciągle jest w fleetsave. Trzeba mieć cholerne szczęście, żeby zobaczyć wszystkie moje statki (bo zawsze część floty jest w ruchu, a nikt jeszcze nie ma księżyca i sensorów żeby zobaczyć co sobie lata między moimi planetkami ).

 

...........Edit...........

Kto chce się rejestrować na uni5- jest możliwość ;)

Edytowane przez MareCeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buuu a jesteś pewien że gość nie ma czegoś mocniejszego i to on ciebie podpuszcza?

Np. ja trzymam przy planecie tylko kilka statków, a reszta ciągle jest w fleetsave. Trzeba mieć cholerne szczęście, żeby zobaczyć wszystkie moje statki (bo zawsze część floty jest w ruchu, a nikt jeszcze nie ma księżyca i sensorów żeby zobaczyć co sobie lata między moimi planetkami ).

 

...........Edit...........

Kto chce się rejestrować na uni5- jest możliwość ;)

1398185[/snapback]

moze i ma reszte floty w "locie" :wink: ale moje dziala jonowe sa juz w budowie B) , teraz tylko gusa trzeba "stworzyc" :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...