Skocz do zawartości
madmax57

Www.ogame.pl - [sgo] Super Gierka Online

Rekomendowane odpowiedzi

ja ostatnio tez odpuscilem sobie farmy latam jak powalony po galaktyce z reckami i zbieram odpadki a zostawiaja tego troche :D obrone wybudowalem wczesniej i narazie nikt mnie nie rusza :D czas sie zbroic ostro i jakas wieksza bitwe przeprowadzic .... na uni6 jestem ja i CYGANOS... zaduzo to nas nie jest... <_< :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze pisze post pod postem ale wnerwilem sie ze hej :angry: :angry: :angry: ( post wyzej usune jeszcze dzisiaj )

 

Czy za wulgarne zachowywanie sie i hamstwo mozna zbanowac na ogamie?? Bo jeden koles jedzie do mnie ciagle ty ku*** je**

 

Mozna goscia zbanowac?? NIe bardz oorietuje sie co jest gdzie na forum ogama :-| ale koles mnie wnerwia :angry: :angry: i ciagle mowi ze mnie pojedzie tylko jakos nie wysyla floty <_<

 

Co jest dziwne gadalem z gostkiem ktory jest silnieszy odemnie ( o wiele ) i powiedzial mni ze tylko ja i 3 jeszcze gosci z najblizszego otoczenia moze zaatakowac. Co jest zabawne koles ktory mi ciagle bluzga jest u niego na zielono a ja na bialo. Z tego wynika ze jest on slabszym graczem odemnie.......... a tak sie pulta......

 

Mam jeszcze jedno pytank.

 

Czy mozna sprawdzic ile planet posiada dany gracz?? a jak da to w jaki sposob?

 

Dzieki za cala pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli dostajesz wiadomosc z bluzgami, jest to wyswietlone na CZERWONO pod wiadomoscia, i zaraz obok napis: "czy zbanowac na 24h" ? zaznaczas obok ze tak i koles jest wylaczony. Na dluzszego bana to musisz pisac do adminow.

Z czego co wiem nie da sie od razu zobaczyc ile planet posiada gracz i na jakiech wspolrzednych... pozostaje ganianie po calej galaktyce :)

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale koloes uzywa @ w slowach a wiec "slowniczek" tego nie wychwytuje :/

 

EDIT:

sa bany za bluzgi

zglos to do operatora wraz z trescia wiadomosci i juz :]

Do jakiego operatora ( za bardzo nie kapuje ) do modera na forum ogama ?? czy jakos w grze?

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o fcipe ale mnie gość dziś pojechał 35 SW przeciwko mojej całej flocie 36 krązowników i 35 ciężkich myśliwców zniszczył mi wszystko a ja tylko 2 SW kurna kończe z ogame nie chce mi się od nowa rozbudowywać, jak ktoś chętny oddam konto 1600 pkt + 3 kolonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o fcipe ale mnie gość dziś pojechał 35 SW przeciwko mojej całej flocie 36 krązowników i 35 ciężkich myśliwców zniszczył mi wszystko a ja tylko 2 SW kurna kończe z ogame nie chce mi się od nowa rozbudowywać, jak ktoś chętny oddam konto 1600 pkt + 3 kolonie

1411556[/snapback]

moze przeniesiesz sie na Uni1 :wink: mam akurat jedno "zbedne" konto B)

 

Swoja droga 35 SW :? ladnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze przeniesiesz sie na Uni1  :wink:  mam akurat jedno "zbedne" konto  B)

 

Swoja droga 35 SW  :? ladnie....

1411562[/snapback]

pewnego pieknego dnia, gdy mialem 2000pkt budze sie rano i patrze w raporty i..... 35 statkow wojennych koles wysłał na moje 26 krazownikow i 11 mysliwcow, wszystko rozwalone, brak obrony....(uni5) teraz troche sie rozbudowuje, cale szczescie ze wieczorem zaznaczylem naped nadprzestrzenny lvl 4 zeby miec statki wojenne ktore juz moge produkowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D tak wolalem sie upewnic :]

A odnosnie tego gostka co mnie obrazal to wlasnie pojechalem jego planete :D wyslalem 16 m.mysliwcow i 14 d.mysliwocow , na jego mizerna obrone 10 wyrzutni ; 9 lekkich laserow , 2 ciezkie i mala oslone :D

 

Oczywisie gostego wysylal mi wiadomosci ze mnie "pojedzie" i ze niby jego koles z soluszy wyslal na mnie 87 statkow :D m.mysliwce ; d.mysliwce ; krazowiki ; bombowce ; i rakieta miedzyplanetarna.

 

No i wlasnie dlatego sie pytam bo jak ostatnio mnie ktos atakowal to wyswietlil mi sie komunikat co mnie atakuje i za ile bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie stracilem wojennego w ataku.koles mi pisze ze mu zmontowalem 8% szanse na ksiezyc;]]]

hehe nie przejmuj sie ja juz slyszalem grozby z niszczycielami w roli glownej a koles ledwo krazki mial;]

Edytowane przez johnyboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie przejmuje tylko wnerwia mnie jak gostek do mnie pisze per : wy*** ku*** je** <_<

 

Przejmowac sie nim nie mam co, bo jak gostek ktory jest o wiele silniejszy od niego ( i dla nieglo gostek ktory mi grozi swieci sie na zielono a ja dla niego na bialo - o czyms to swiadczy ) napisal mi ze ne ma po co ladowac sie na moje dziala B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem właśnie wczoraj wieczorem pierwszy trzyfalowy najazd :)

Za pierwszym razem gość mi zabrał 2 metalu i 1 kryształu (przygotowałem się :) )

Za drugim razem zabrał trochę mniej surowców niż kosztował go krążownik który rozcięły moje gaussy :>

Za trzecim razem zebrał tyle, że razem wystarczyło mu na nowy krążownik.

A oto czym podleciał... (UNI 5)

Agresor dysydent (3:428:9)Broń: 80% Tarcza: 70% Osłona: 70%Typ	Krazownik	St.wojen.Il.	35	69Uzbrojenie:	720	1800Tarcza	85	340Osłona	4590	10200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wlasnie dlatego ustawiam flte na noc zeby sobie leciała na 2 moja planete z jakies 9 godzin razem z surowcami,lub poprostu je wykorzystuje żeby nie korcić ich do zaatakowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ja mówię że mi zniszczył flotę? Tylko kilka fajterów które zostawiłem do zestrzeliwania sond :> Cała flota jest (a przynajmniej stara się ) być ciągle w drodze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie koleś regularnie jedzie SW. miałem już 20 gaussów i sporo słabszych działek(całą flotę straciłem wcześniej), aż w końcu przyleciało pare razy 80-90 SW albo 2x50SW i po działkach, po powłokach... także floty nie mam, obrony nie mam, tylko zbieram surowce:) na szczęście jestem czujny i fajnie to wygląda jak wpada koleś setką SW i zgarnia 20 metalu 15 kryształów i 10 deuteru :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieźle muszą być wqr...

Jak koleś mi zabrał pierwszą falą te 3 jednostki to mu wysłałem wiadomość mniej więcej taką:

"przepraszam, że ci się za paliwo nie zwróciło... tak bywa, nie przejmuj się"

:lol:

po drugiej fali:

"chyba się nie znasz na ekonomii... zebrałeś mniej niż straciłeś. Dalej jesteś na minusie (paliwa nie liczę)".

Po trzeciej fali nie chciało mi się pisać jak niezmiernie mi żal tych 7000 metalu który produkowałem 3 godziny, i deuteru z którym i tak nie ma co robić...

Nie wiem czy tacy co mają dużą flotę są uosobieniem jakiegoś dresa, czy co?

Ubawiłem się setnie patrząc jak zbiera mi resztki surowców, których nie zabezpieczyłem, bo jak każdy normalny człek chciałem się wyspać przed kolokwium :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, Go do ktorego napisalem w sprawie wulgarnego zachowania jednego z graczy skierowanego w moim kierunku odpisal mi ze gostek bedzie mial bana.

 

Uprzedzilem tego gostka o tym, ale on oczywisie znowu mi bluzga........

No to sie wnerwilem i opisalem mu dokladnie jak to bedzie, ze wiadomosc pochodzi od Go z Uni1 nie odemnie i dlaczego tak zrobilem. Gostek sie troche przejol i pisze ze nie umiem rywalizowac, i zebym wyslal maila do Go aby go nie banowal, abym nie konczyl jego przygody z ogamem :lol: :lol:

 

Oczywiscie ton juz inny nie kozakuje ze mnie rozwali, za kazdym razem jak wysylalem do niego flote to odpisywal zebym sie wycofal bo mnie rozwali, ze wysyla flote, ale jakos nigdy do tego nie doszlo ( przychodzi mi takie porownanie do ... starego psa, ktory duzo szczeka a malo robi :wink: )

 

Heh jak ludzie sie potrafia zmienic w przeciagu 2 minut :lol:

 

Ciekawe na ile go zbanuja, bede mial pierwsza farme :wink: :rolleyes:

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z banem to jest tak że wszystko zależy od tego, czy GO będze miał dobry humor, czy nie. Bo może zrobić ban+ urlop (nie atakujesz), albo sam ban :) (najazdy ach najazdy... koleś nie ma najczęściej do czego wracać :D )

Poczytajcie sobie trochę forum ogame, to wszystkiego się dowiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już normalnie nie wiem jak grać. Co wybuduje flote jakąś to atak. I zawsze gdy mnie nie ma przy kompie. Sami zobaczcie:

 

Dołączona grafika

 

Agresor Jedyny (3:479:12)

Broń: 80% Tarcza: 80% Osłona: 80% Typ Krazownik St.wojen.

Il. 3 80

Uzbrojenie: 720 1800

Tarcza 90 360

Osłona 4860 10800

 

Agresor wygrał bitwę!

Przejął

12965 metalu, 19332 kryształu i 34554 deuteru

 

Agresor stracił łącznie 0 jednostek.

Obrońca stracił łącznie 1189000 jednostek.

Na tych współrzędnych leża teraz 107100 metalu i 57900 kryształu.

 

a ja ledwo co zrobiłem 6 okrętów wojennych. To zaraz po tym atak na mnie.

I jak zwykle zanim chciałem recyklerem podlecieć to jush nic nie było.

Można wysłać recyklera do TP za nim tam coś będzie leżeć?

Edytowane przez donio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...