Skocz do zawartości
madmax57

Www.ogame.pl - [sgo] Super Gierka Online

Rekomendowane odpowiedzi

cały czas rób fleetsave (bo i tak nie będziesz przecież atakował małą ilością statków) dawaj na jakąś swoją kolonie, 10% prędkości i w ten sposób uzbierasz statki.

 

Tak, można wysłać recyklera zanim pojawią się odpadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cały czas rób fleetsave (bo i tak nie będziesz przecież atakował małą ilością statków) dawaj na jakąś swoją kolonie, 10% prędkości i w ten sposób uzbierasz statki.

 

Tak, można wysłać recyklera zanim pojawią się odpadki.

1414057[/snapback]

 

To się wysyła w taki sam sprosób jak lecisz po jakieś resztki? Bo ja wczoraj próbowałem wysłać i pisało że coś tam planeta nie skolonizowana...

 

PS. Dzieki za rady. Po próbuje z tym fleetsave'em

Edytowane przez donio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jeste to możlie żeby 2 raz atakować na 7 wyrzutni rakiet i powloka mala 1 z flota 5d.m 20m.mysliwcow, 10 transoprterow "Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety", ostatnie 2 rundy tylko powloke atakuje, idzie Ją zniszczyc ??ta powloke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie ale musisz miec wieksze sily, 5 d.mysliwcow i 20 malych nie dysponuje odpowiednia sila ognia aby przebic sie przez slone. Dobuduj z 3-4 duze mysliwce i juz sie przebijesz.

 

jeszcze jedno takie pytanie i wyslemy cie do faq na forum ogame;]

 

Nie wiem jak dla was ale forum ogama wydaje mi sie nadwyraz nieczytelne, bez jakiegos podzialu w podkategoriach ... tragedia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że co niby jest z forum ogame?

Ono jest bardziej czytelne niż Tweak (nie obrażając Tweaka).

No chyba że na oczy spadła ci jakaś klapka i nie widzisz tematów oznaczonych jako "przyklejony" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm moze napisalem nieprecyzyjnie :wink:

Pierwsza strona jest jak najbardziej ok, wszystko podzielone w kategorie, nie za duzo tego, ideal.

Strikte "sztywne" dzialy sa tez ok ( np zasady ), wchodzisz i masz faq, zasady....

Piszac tamto chodzilo mi o bardziej luzny dzial a wiec "Miedzy nami", nie wiem jak wam ale mi troche nie pasi ze tematy przyklejone i nie przyklejone nie roznia sie zabardzo od siebie (ofkorz wiem ze przyklejone sa u gory :wink: ), tzn nie ma czegos takiego...... no takiej linni ktora oddziela przyklejone od zwyklych......... no dobra przesadzilem troche :lol: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przyjeli mnie do sojuszu, witam braci i siostry !

 

 

 

Jak to jest z komunikacją, jak w każdym teamie to jest najważniejsze !!

 

 

Może pospisujemy gg (takie ogamowe temat sobie zrobie w gg). Trzeba być najlepszym, traporcik surówców, wspólne wypady i tym podobne sprawy. Jedziemy z tym koksem.

 

Moje gg pisać !!

gg: 5162349

 

 

Nick: niko20003

planeta: Hanah

2:376:11

 

nie koniecznie musimy sie komunikowac w ogame

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozecie mnie oswiecic jakie informacje sa wyświetlane w naglowku raportu wojennego?

eg.Raport wojenny (1,10) [4:65:12] (V:29000,A:0)

chodzi mi w sumie o ten pierwszy nawias bo 2 wiem co oznaczaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha czyli mozna !!

 

 

Jonzi kurde mam dopiero10 punktow. Bo grałem na Uni4, ale jak zobaczyłem, że tweakowcy graja na uni5 to przeszedłem. Chce byc przydatny, ale w takim tempie, panowie zrobcie sciepke !!

 

 

mam metal dopiero na poziomie 8, kryształy na 7, elektrownia na 8.

 

 

Kurde co masz to daj, zapewne metal i kryształy mi sie przydadzą !!

 

 

Dzięki !

 

planeta: Hanah

2:376:11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z FAQ'u

 

" jesli gracz jest z toba w sojuszu i masz dostepna opcje przegladania czlonkow sojuszu to klikasz "Sojusze", nastepnie "Lista czlonkow" a pozniej przyciskasz ikone (Bialy Notesik) kolo jego nicka.

 

Bede to miał kiedyś dostępne, bo na razie nie mam dostepnych, musze sie bardziej rozwinąć tak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozecie mnie oswiecic jakie informacje sa wyświetlane w naglowku raportu wojennego?

eg.Raport wojenny (1,10) [4:65:12] (V:29000,A:0)

chodzi mi w sumie o ten pierwszy nawias bo 2 wiem co oznaczaja

1416371[/snapback]

Oswiecenie:

"W zakładce wiadomości mam Raport Wojenny, który wygląda tak "Raport wojenny (A,B) [współrzędne] (V:X,A:Y)". Co oznaczają poszczególne wartości (A, B, X i Y)?

Taki format nagłówka RW (raportu wojennego) dostajesz w przypadku gdy ty atakujesz kogoś (jeżeli ktoś atakuje ciebie nagłówek nie będzie zawierał (A,B)). A oznacza liczbę rund (czyli informacji o tym ile i z jaką siłą strzeliła flota agresora i obrońcy) pomniejszoną o 1. B jest liczbą twoich jednostek, które przetrwały walkę. X to straty obrońcy zaś Y straty atakującego liczone w punktach strukturalnych."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za przyjecie :rolleyes: odwdziecze sie w przyszlosci :wink: mozecie byc pewni B) , narazie nic nie moge :-| nawet czlonkow przegladac, ale wszystko przyjdze z czasem B)

 

 

Oczywiscie jak ktos bedzie na Uni1 to wezme go pod swoje "skrzydla" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, nie wiem czy tu je zadawać, czy na naszym sojuszowym forum ! Jak cos to mi powiedzcie !

 

Mam jedna planete !

 

 

Metal na 12, Kryształ 11, Deuter 9, Fuzyjna 3, Elek. Słoneczna 13 lub 14 nie pamiętam, Stacje Orbitalną 3, Fabryka robotów 4. Z techniki pare rzeczy na poziomie 1 i 2. Jak rozbudowac to dalej ????

 

Deuteru mam malutko. I czy cisnąć do statku kolonizacyjnego jak najszybciej ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety - chciałem zaoszczędzić i na czas wyjazdu nie wszedłęm w tryb urlopu - no i z pierwszego miejsca w klanie Tweaka spadłem na 7 i nie mam nawet satelitki - wszystko mi rozwalili - cóż to by było na tyle jeśli chodzi o mnie... nie ma sensu już grać, ale fajnie było :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety - chciałem zaoszczędzić i na czas wyjazdu nie wszedłęm w tryb urlopu - no i z pierwszego miejsca w klanie Tweaka spadłem na 7 i nie mam nawet satelitki - wszystko mi rozwalili - cóż to by było na tyle jeśli chodzi o mnie... nie ma sensu już grać, ale fajnie było  :cry:

1423288[/snapback]

Varrol nie poddawaj sie!! Walcz!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...