Skocz do zawartości
madmax57

Www.ogame.pl - [sgo] Super Gierka Online

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam cos takiego:

 

Planeta Nazwa Akcja

1

2

3

4 awalon ( sahir )

5 Negoy ( Landstraad )

6

7 gela11 ( gela11 )

8 Mort ( dziura )

9 ZiOOm ( Allegrowicz )

10

11 Perun ( Dobromila ) 18 min

12 ZiOOm ( Allegrowiczek ) 33 min (jego namiary [5:215:12] )

13

14

15

 

jak widac jest 2 graczy z taka sama nazwa planety. Wyglada to tak jakby ta sama osoba zalozyla 2 konta i wspierala 1 planete zasobami z 2 (jesli jeszcze nie teraz, to w przyszlosci). Jesli sie nie myle to komu to zglosic?

 

ps. jak ktos ma do mnie blisko i ma 'zbedny' metal i krysztalki to wysylajcie smialo :)

Planeta Mort (dziura)

Położenie 5:215:8

Edytowane przez dziura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ile mniej wiecej czeka sie na przyjecie w sojusz Tweak.pl ?? bo ja juz pare godzin czekam :( i sie zastanawiam czy ja cos zle wyslalem czy moze nie dotarlo :P A moze to trzeba bezposrednio do naszego Imperatora wyslac?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wyslalem pytanie do GO i zobaczymy co z tym zrobi. Camel - ja rowniez zglosilem swoja planetke do sojuszu, ale biorac pod uwage ze jest dlugi weekend to pewnie jeszcze troche czasu potrwa. Moze w tym czasie dorobie sie nieco wyzszego poziomu, zeby nie musiec zebrac o wszystko ;)

 

update: wlasnie zostalem przyjety :D

Edytowane przez dziura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli to jest pushing to :lol: :lol: :lol:

Trzeba być idiota do ^3 aby postawic sobie 2 konto tak podobne do 1st z nazwy i zalozyc planete kolo planety nazywajac je jeszcze tak samo. Ale ciemnota :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to poatakuj sobie troche :D Cala frajda w atakach :)

1425369[/snapback]

I obronie :wink:

A tak na marginesie B) dziaj o 5 nad ranem mialem mozliwosc przetestowania swojej "siatki" obronnej :wink: , ale przejdzmy do rzeczy:

 

Agresor psychollek (x:xxx:x)

Broń: 50% Tarcza: 60% Osłona: 60%

 

M.transp. D.transp. Krazownik

1 6 51

 

Obrońca Buu (x:xxx:xx)

Broń: 60% Tarcza: 50% Osłona: 50%

 

D.transp. D.mysliw. Recykler. So.szpieg. Sat.slon. Wyrz.rak L.laser C.laser Gauss Jon M.powloka

2 14 1 4 17 75 60 30 3 5 1

 

pierwszy atak :

 

Flota agresora strzeliła w sumie 93 razy z całkowit± sił± 51056 w obrońcę. Tarcza ochronna obrońcy pochłonęła 4434 punktów strat

Flota obrońcy strzeliła w sumie 212 razy z całkowit± sił± 41075 w agresora. Tarcza ochronna agresora pochłonęła 4184 punktów strat

 

 

potem lubu dubu :wink: i.....

 

Agresor psychollek (x:xxx:x)

Krazownik

4

 

Obrońca Buu (x:xxx:xx)

D.transp. D.mysliw. Recykler. Sat.slon. Wyrz.rak C.laser Gauss Jon M.powloka

1 1 1 1 1 7 3 3 1

 

 

Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracaj± na swoje ojczyste planety

 

Agresor stracił łącznie 1345000 jednostek.

Obrońca stracił łącznie 646000 jednostek.

Na tych współrzędnych leża teraz 318600 metalu i 138300 kryształu.

Szanse powstania księżyca wynoszą 4 %

 

niby stracilem wiele dzialek :lol: ale...:

 

57 Wyrzutnia rakiet, 40 Lekkie działo laserowe, 17 Ciężkie działo laserowe, 2 Działo jonowe dali się naprawiać się.

 

Czyli wyszedlem na zero :rolleyes: tylko pare punktow stracilem

 

Napisalem gostkowi ze szkoda ze mu sie nawet za paliwo nie zwrocilo :lol: :lol:

 

PS: recyklerki sobie lataja tam i spowrotem B)

 

Jednak musze jeszcze popracowac nad swoja obrona, a dzieki surowca na polu zniszczen bede mial na to fundusze :-P

 

Ladna bitwa... byla B)

 

EDIT: takie pytanko, na 6 minut przed atakiem wyslal na mnie sondy, oczywiscie je zestrzelilem :

 

Flota obrońcy strzeliła w sumie 316 razy z całkowit± siłą 63251 w agresora. Tarcza ochronna agresora pochłonęła 4 punktów strat

 

podczas waliki z krazownikami gostka napisalo mi cos takiego:

 

Flota obrońcy strzeliła w sumie 212 razy z całkowit± siłą; 41075 w agresora. Tarcza ochronna agresora pochłonęła 4184 punktów strat

 

i teraz sie pytam: Czemu podczas ataku na sondy dziala strzelily 316 razy a podczas " nawaly" tylko 212 razy? Sila ataku przez to byla mniejsza o ponad 20K :mur: :mur: Gdyby nie to to w pierwszym strzale stracilby o wiele wiecej :mur: :mur:

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem gostkowi ze szkoda ze mu sie nawet za paliwo nie zwrocilo  :lol:  :lol:

 

1425441[/snapback]

To jest chyba najbardziej wkurzające hasło w tej grze :D

Nie tylko ty tak ludzi katujesz :)

Ja jeszcze podczas ataku piszę czasem "odpuść... nie warto" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cwaniak w tym momencie się śmieje, bo nic mu nie zabierzesz, a on sobie najwyżej przerzuci surowce na inną planetę i tam z nich zrobi użytek. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kogo mozna wyslac podanie o darmowe paczki z PCK (zawierajace deuter, metal, krysztal) ? :D

Aha w zakladce "Sojusz" mam "tylko dla wtajemniczonych;)" ale link nie dziala, to jest sciema czy moze trzeba jakis okres kwarantanny przejsc by tam sie dostac?? bo chcaiłbym zobaczyc liste czlonków ;] a jak sadze wlasnie tam sie ona znajduje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, dzieki surowca jakie pozostawil po sobie moj agresor mam zapchana kolejke budowy do jutra do godziny 10.00 :rolleyes: , wzmocnil moja obrone :-P

 

Bardzo przyspieszyl mi takze wzrost gospodarczy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ranga nowy jest jak wskazuje nazwa dla nowych;) i ma zapobiegac szpiegowaniu przez niesprawdzonych czlonkow ale czlonkom tego forum chyba moge zawierzyc takze zaraz wam pozmieniam rangi

 

a link do forum masz kilka linijek nizej

Edytowane przez johnyboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a bawi sie ktos w X-Wars (www.x-wars.com)? Na pierwszy rzut oka wyglada jak duzo bardziej rozbudowany ogame (m.in. rozne rasy i specjalizacje, mozliwosc projektowania wlasnych statkow).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez tobie sie nawet w ogame nie chcialo grac to po co ci bardziej rozbudowany;) z tego co mi wiadomo (bo zalozylem nawet konto zeby obadac) to to jest z 10razy wolniejsze od ogame ale bardziej skomplikowane - rozne rasy, klany, mozna samemu projektowac statki itd co kto lubi.ja wole ogame bo jest dynamiczne;) costi wracaj do sojuszu zrobi sie jakas fajna wojne;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w XW od niedawna. Nawet się już dorobiłem 100 pkt i mogę przeglądać własny układ :lol:

To że wolniejsze, to fakt, ale zauważyłem że jak brakuje miejsca na planecie to wystarczy rozbudować HQ i się robi miejsce (paradox :P ). Tak samo przy jakimś tam poziomie rozwoju można stawiać 2 budynki na raz :)

 

Zobaczę jak się będzie statki tam budowało, bo mnie to ciekawi- jak fajnie, to będę grał dalej. Jak nie, to oleję i skasuję konto.

Tak czy inaczej w ogame grać nie przestanę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

johnyboy - ogame mnie znudzilo, bo w tej grze po prostu nie ma co robic... no ilez mozna krasc? :P

 

Zreszta ja preferuje gry z ciekawa fabula, stad kazda gierka online mi sie po niezbyt dlugim czasie nudzi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inteligencja niektorych graczy po prostu powala. Facet wyslal do mnie 10 sond (na uni 15) z misja atakuj :lol:

Efekt

Obrońca wygrał bitwę!

Agresor stracił łącznie 10000 jednostek.

Obrońca stracił łącznie 0 jednostek.

Na tych współrzędnych leża teraz 0 metalu i 3000 kryształu.

Wystarczyly tylko 3 wyrzutnie rakiet.

Moze nastepnym razem wysle mi transporter z jakimis surowcami? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie się pomylił ;) Tak bywa :D

Ja ostatnio przeskanowałem kolesia 3 planety pod rząd, a za chwilę dostałem wiadomość "dopiero się rozwijam... napisz czego ci potrzeba, to sie dogadamy" :lol:

A tylko się nudziłem i skanowałem sąsiednie układy :D

 

Z kolei z sondami są niezłe akcje :D Większość graczy ma kiepską szpiegowską i wystarczy mi ostatnio 1 (max 3) sondy żeby zobaczyć wszystko co mają na planetach (włącznie z badaniami) :>

Z kolei oni - jak skanują mnie to jest tak, że najpierw leci 1 sonda, za chwilę 2, za chwilę 3 i zestrzelenie :lol: .

I nie uczą się na błędach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie znowu skanuja tylko raz <_< wysylaja jedna i koniec... tylko kilku gosci skanuje mnie regularnie...... ale i tak nie atakuje...cos nie wierza w swoje sily....

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie 2 razy po 100 ale odpuscił po drugiej fali jak dostał 3x0 :)

 

A dzisiaj zarobiłem jedyne 90000 m 70000k i 20000 d :D (bez strat własnych ;) ) Ciekawe czy się gość wścieknie, czy rozpłacze jak wróci z banicji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa mnie nie skanowal a zaatakowa 200 niszczycielami ;]

1432358[/snapback]

wow no ladna flota, mnie max co gostek atakowal narazie to 60 krazownikow...... staram sie nie byc zbyt kuszacym celem i utrzymywac poziom surowcow na minimum......... bo po co atakowac kogos gdy nawet za paliwo sie nie zwroci :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki acha jakby co to planeta SARATOGA...

acha i godło sojuszu jest wyczesane :P

 

acha nie da mi sie tego statusu nowy zmienić? bo troche lamersko to brzmi :P

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...