Skocz do zawartości
madmax57

Www.ogame.pl - [sgo] Super Gierka Online

Rekomendowane odpowiedzi

T- najedz na to myszka to sie dowiesz, oznacza ze wokol planety lataja debrisy po walce.

 

Mysle ze operatorzy ogame.pl przedobrzyli, ogolnosiwatowy ogame.org ma 2 uniwersa a pl 7?? Narobili uniwersow jak glupi dzieci i teraz sie dziwia ze im lacze pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny udany atak :>

 

Agresor wygral bitwe!

Przejal

4938 metalu, 1392 krysztalu i 2263 deuteru

 

 

---

ogame.org ma 2universa natomiast ogame.de ma 33 universow : o

Edytowane przez gaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z niewiadomych przyczyn cała neostrada dostała bana na strone z logowaniem, wiec Ci którzy nie mogą pograć, bo mają Neo niech grają przez proxy...

 

Pozdr.

 

PS. Gra ktoś na Universum 3?

W sumie dopiero zacząłem ale już rozglądam się za koalicją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne... Dlaczego wiec z notebooka przez modem tez nie moglem sie polaczyc?

 

A co do proxy, za cholere nie wiem, jak to zrobic, taki ze mnie laik. Pomocy?

 

EDIT

http://213.239.217.143/phpBB2_pl/viewtopic.php?t=7330

moze to cos wyjasni... Kurdybanek.

Edytowane przez yahve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze spore problemy w łączach, ja z logowaniem nie mam problemu za to nie mam pojęcia jak wygląda zawartość strony "obrona" bo zawsze jak wchodzę to jest ukochane "nie można wyświetlić strony" :| najpewniej działające strony to budynki i surowce, póki co głównie z nich korzystam:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej gaz - widze, że dręczysz ostro sąsiadów... ja też niedługo będę miał sondy szpiegowskie, zbuduje transportery i myśliwce - ciężkie też niedługo (jeszcze jeden upgrejt impulsowego)...

 

Ale wcześniej chce dociągnąć kopalnie i elektrownie - narazie mam 13 10 7 14 - kolejny upgrejt elktrowni zje mi 21k metalu, do tego chce kryształki na 12 i deuter na 8/10...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dosc ostro i agresywnie zaczalem, z jednym podpisalem pakt o nieagresji bo zabralem mu wszystko i nie mogl sie rozwijac :>

Drugi po moim pierwszym ataku wybudowal 4 wierzyczki rakietowe :>

Obecnie mam trzeciego na oku w sasiednim ukladzie :>

 

Moje statsy 13/11/8/12 oraz flota 3LT i 3LM + 1sonda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, poszlo przez proxy...

 

Przynajmniej zapasy sie zrobily ;)

 

Ja na razie jade w technologie potrzebna do statku kolonizacyjnego - jeszcze 2 poziomy techniki impulsowej mi brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie robi irytujace - wczoraj sie nie moglem polaczyc ale pomoglo proxy. A dzis rano probuje wejsc na strone i takie cos dostaje:

 

BŁĄD

Żądany URL nie może zostać sprowadzony

 

Podczas sprowadzania URL-a: http://www.ogame.pl/php_pl/

 

wystąpił następujący błąd:

 

    * Nie można zrealizować połączenia

 

System zwrócił następującą wartość:

 

    (111) Connection refused

 

Serwer źródłowy lub sieć mogą być nieczynne. Spróbuj ponowić żądanie później.

Jeśli uważasz, że bład nie powinien mieć miejsca skontaktuj się z administratorem.

Kontakt: Maciej Anczura

I co teraz?

 

Edit

Podobno wylaczyli cale ogame.pl, nie pomoze proxy ani nawet cud, teraz tylko trzeba cierpliwie czekac az tamtejsi admini uporaja sie z problemem.

Edytowane przez yahve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyswietla sie strona ogame.pl natomiast faktycznie wywala mnie przy logowaniu :>

 

Moze po powrocie z zajec wszystko wroci do normy i sprawdze ile krysztalu przywioza moje transportowce :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom oby prędko było dobrze bo zaczyna mnie to troszke denerwować. A co do gry to mam nadzieje że starczy mi zasobów na wybudowanie malutkiej floty to zaatakuje pobliskie planet może jakieś fajne łupy będą :D A narazie musze rozbudować swoje kopalnie i ubgrejdować technologie energetyczna i napęd spalinowy. Najgorsze że ciągle braknie surowców. :sad:

Edytowane przez Junior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro przed chwila w ogole nie dzialalo, a teraz strona sie otwiera, a wywala dopiero przy logowaniu, miejmy nadzieje ze to znak, ze wszystko wraca do normy... Swoja droga ta sytuacja bolesnie uswiadamia, ze od tej gry szybko sie czlowiek uzaleznia ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam przestac grac na polskim serwerze, ale poniewarz za kilka minut (mialo ruszyc o 12.00) ruszy ang uni3 zamierzam sie tam zarejestrowac, mniejsze lagi.

 

Zapraszam tez innych, niedlugo powinna byc udostepniona opcja rejestracji uni3

 

Ogame.org

Edytowane przez Ruido

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...