Skocz do zawartości
Gość Kyniek

Waterblocks By Kyniek

Rekomendowane odpowiedzi

przy takej pleksie może bycproblem z króccami, mają wiecej gwintu

chociaż stosując oringi...

ale 5 mm to mało ;/

nie chodzi o gwint, na tokarke i jest juz mniejszy, chodzi o naprezenia wewnetrzne, na malej powieszchni masz 4 otowry na sruby, 2 pod krocce i jeszcze od spodu oring, plexa poprostu peka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta racja - 5mm to strach montować króćce - mosiądz to co innego - mam plan wykorzystania plexy 8mm - zmieszczę się biorąc pod uwagę wysokość ale najpierw muszę przeprowadziś testy kompatybilności z płytami na NF4 - w teorii blok powinien pasować bez jakichlowiek problemów na wszystkie płyty... tak samo było z uniwersalnymi blokami na grafikę - w teorii miały pasować na wszystkie grafy.... no i po 10 sprzedanych egzamplarzach mogę z czystym sumieniem powiedzieć że sprzedana seria próbna jest w pełniko kompatybilna nawet z GF7800 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Treść posta nie odpowiada toczącej sie do tej pory w tym temacie dyskusji a jest moja odpowiedzią dla Kyńka do dyskusji która zaczeła sie w zupełnie innym temacie:)

 

Właśnie chodzi o to że test na jet-pc może i jest obiektywny ale za nic w świecie nie jest on profesjonalny. Na pewno sam musiałeś zwrócić na to uwagę skoro przegladałeś testy na procooling i systemcooling i widząc jak bardzo zwracają tam uwagę właśnie na ten przeklęty przepływ wody przez blok. Na ich testach nie ma podanego jednego c/w dla bloczku tylko wykres zmiany różnicy temperatury miedzy wodą a testowanym rdzeniem. W testach na jet-pc mogli by przynajmniej podawać jaki byl rzeczywisty przepływ wody przez bloczek.

Jeszcze kilka słów dlaczego uważam że powerx jest wydajniejszą konstrukcją. Otórz według testu jest gorszy od prisona zaledwie o 0,001 c/w. Jestem przekonany, że przepływ wody przez powerxa był mniejszy niż przez prisona gdyż według mojej oceny powerx jest bloczkiem bardziej restrykcyjnym. Tak, więc jeśli powerx miał by taki sam przepływ wody jak prison to miałby lepszy współczynnik c/w, proste nie:)

 

A czy nie pomyślałeś że przepływ wody mógł być mniejszy (o ile byłmniejszy w ogóle) dlatego że powerX ma większe opory?? użyj umysłu - jak blok ma mniejsze opory to przy identycznej pompce przepływa większa ilość wody - proste?? może powtórzyć?? więc twoje argumenty są zupełnie do bani - w tym sensie że nie mają praktycznego zastosowania

Moimi argumentami staram się pokazać różnice w wydajności danych konstrukcji. A to, że jeden bloczek przy identycznej pompce będzie miał lepszy przepływ niż inny to już inna historia.

 

czasami wystarczy myśleć logicznie by nie gadać głupot

Moimi tekstami nie staram się wykazać że Twój bloczek jest zły czy cokolwiek innego więc możesz się tak nie unosić i zacząć myśleć spokojnie:) Staram sie tylko zwócić uwagę że za każdym razem jak piszesz że prison jest najwydajniejsza konstrukcją to mijasz się z prawdą. Pozdrawiam i idę spać:) Edytowane przez Lepek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

A ja uważam że to ty mijasz się z prawdą - dajesz przykład czysto akademicki bez powiązania z rzeczywistością - jak blok jest bardziej restrykcyjny to wiadomo że mniej wody przez niego płynie... a jaki ma to wpływ na wydajność?? prawdopodobnie żaden bo jeśli by dalej kontynuować twoje rozumowanie to by wyszło że Storm G4 (jest zdecydowanie bardziej jeszcze restrykcyjny od powerX'a) powinien być gorszy od Prisona przy identycznej pompce... a tak nie jest - różnica dość spora ok. 2C wg. moich testów

 

 

jeśli brać pod uwagę rozważania czysto akademickie i teoretyczne to rzeczywiście - może się okazać że mijam się z prawdą a w zasadzie to serwis jet-pc się mija bo ja się powołuję na ich wyniki.

 

 

jeśli brać pod uwagę praktykę i zastosowanie bloku w układach rzeczywistych (nie takich jak sobie wymyśliłeś) to ja mam racje i Prison Pro jest najwdajniejszym polskim blokiem.

 

A konkluzja jest taka że jak nie ufasz najbardziej profesjonalnym testom w polsce i lubisz oceniać na "oko" to twoja sprawa... myślę że większość poprostu będzie wybierała coś co wg. testów jest najlepsze a nie coś co paru krzykaczy uważa za najlepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A konkluzja jest taka że jak nie ufasz najbardziej profesjonalnym testom w polsce i lubisz oceniać na "oko" to twoja sprawa... myślę że większość poprostu będzie wybierała coś co wg. testów jest najlepsze a nie coś co paru krzykaczy uważa za najlepsze

Zauważ Kyniek że test był jeden. Aby można było dokładniej porównać bloki testy przeprowadzić powinni jeszcze inni. Jednak profesjonaliści. Ja nie neguję jakości twojego bloczku....bo dlaczego miałbym to robić. Sam uważam go za bardzo dobrą konstrukcję. Póki co słusznie korzystasz z nazwy "najwydajniejszy"...masz do tego prawo. Jednakże stwierdzenie "bo na jet.pc" jest troche z deka lipnym argumentem. Sam dobrze znasz ewolucję konstrukcji swoich bloczków. Nie robiłeś "ich na oko". Jakiś sens np. rozkładu i kształtu finów był. Tak więc negowanie rozważań jak to nazwaliście "akademickich" nie jest najlepszą drogą. Bo te 0,001 c/w różnicy to właśnie dzięki "nim" masz.

 

Szczerze tobie gratuluję wyników i mam nadzieję że Prisony będą nadal jak najlepsze.

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że to ty mijasz się z prawdą - dajesz przykład czysto akademicki bez powiązania z rzeczywistością - jak blok jest bardziej restrykcyjny to wiadomo że mniej wody przez niego płynie... a jaki ma to wpływ na wydajność?? prawdopodobnie żaden bo jeśli by dalej kontynuować twoje rozumowanie to by wyszło że Storm G4 (jest zdecydowanie bardziej jeszcze restrykcyjny od powerX'a) powinien być gorszy od Prisona przy identycznej pompce... a tak nie jest - różnica dość spora ok. 2C wg. moich testów

 

 

jeśli brać pod uwagę rozważania czysto akademickie i teoretyczne to rzeczywiście - może się okazać że mijam się z prawdą a w zasadzie to serwis jet-pc się mija bo ja się powołuję na ich wyniki.

 

 

jeśli brać pod uwagę praktykę i zastosowanie bloku w układach rzeczywistych (nie takich jak sobie wymyśliłeś) to ja mam racje i Prison Pro jest najwdajniejszym polskim blokiem.

 

A konkluzja jest taka że jak nie ufasz najbardziej profesjonalnym testom w polsce i lubisz oceniać na "oko" to twoja sprawa... myślę że większość poprostu będzie wybierała coś co wg. testów jest najlepsze a nie coś co paru krzykaczy uważa za najlepsze

i tu sie mylisz, 2-3 tygodnie temu osoba ktorej sprzedalem px dawno temu (jeszcze tego starego) powiedziala mi ze twoj blok na jego pompie ledwo co dziala ze wzgledu na cisnienie/przeplyw wody jaki robi jego pompa od co, a px sprawdza sie idealnie, wiec to co pisze tutaj user Lepek, moze i jest prawda, nie wiem nie sprawdzalem bo nie mam czasu zeby co chwile sprawdzac jakies nowe sposoby chlodzenia, ale jak ktos wyraza opinie o twoim bloku ze w danym przypadku jest gorszy od innego bloku (w tym wypadku jest to px, ktorego mam mozliwosc rozprowadzac) to nie unos sie duma zaraz - zreszta jak to zawsze bywa.

 

ps. nie pisze tego w celu udowadniania ze px jednak jest leprzy od prisona, chodzi mi o sposob reakcji i odpowiedzi na takie "nowinki" dla Kynka, wiec prosze o nie bluzganie mnie potem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwarzam że dopóki nie zostanie to udowodnione to po co gdybać ? Okazało sie w teście na Jet-PC że Prosion jest lepszy ? Tak. Uważacie testy Jet-PC za godne zaufania itp ? Tak. No to po co cała awantura :) Udowodnijcie niewiem "laboratoryjnie" i bedzie wiadomo ;) Pozdrawiam wszystkich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwarzam że dopóki nie zostanie to udowodnione to po co gdybać ? Okazało sie w teście na Jet-PC że Prosion jest lepszy ? Tak. Uważacie testy Jet-PC za godne zaufania itp ? Tak. No to po co cała awantura :) Udowodnijcie niewiem "laboratoryjnie" i bedzie wiadomo ;) Pozdrawiam wszystkich ;)

a kto placi B) jak masz kase to bedziesz mial wyniki z takimi dokladnosciami ze hohoho, ale ze wszystko sie o hajs rozbija to testy sa jakie sa, doskonale nie sa, ale zawsze cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wybierając sobie blok na procesor nie kierowałem się opiniami innych tylko profesjonalnymi testami (procooling i systemcooling)

Czyli jak wybierałeś bloczek dla siebie to kierowałeś się jednak przykładami czysto akademickimi bo jeśli dla Ciebie zachowanie podczas testów podstawowych zasad jakich powinno się przestrzegać podczas testowania jest już "czysto akademickie" to w takim razie wiedz że testy na procooling i systemcooling są „czysto akademickie”.

]jeśli brać pod uwagę praktykę i zastosowanie bloku w układach rzeczywistych (nie takich jak sobie wymyśliłeś) to ja mam racje i Prison Pro jest najwdajniejszym polskim blokiem

W takim razie, według Ciebie w praktyce wszyscy używają takiej samej pompki, węży, chłodnicy i w ogóle ich układy są identyczne. Niestety tak nie jest. Jedni mają mocniejsze pompki a jeszcze inni chłodnice stawiające małe opory i dlatego każdy ma inny przepływ wody przez układ.

 

Kyniek podstawowa sprawa to, to że ja nie mam nic do Twojego prisona, natomiast Ty cały czas się unosisz, a to że mam inne zdanie niż Ty nie oznacza że „nie myślę logicznie” „gadam głupoty” i „nie używam umysłu”. Wyraziłem tylko moją opinie dlaczego uważam, że powerx jest wydajniejszą konstrukcją i jest to tylko moje osobista opinia, więc zostawmy tą sprawę. Natomiast z uporem maniaka będę powtarzał, że test na jet-pc w formie jakiej jest teraz po pierwsze nie jest profesjonalny a po drugie na podstawie jego wyników nie można ocenić który bloczek jest najwydajniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam powoli przymierzam siędo testu takich bloczków. Skompletowałem już w miarę solidną platformę testową, uzbroiłem sięw termometr cyfrowy.

 

Nawet wysłałem Kyńkowi na pw wiadomość z zapytaniem o możliwość zakupu bloczka, niestety jeszcze nie doczekałem się odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

na jet-pc używajš:

- Eheim Compact 1000

- chłodnica to zdaje się jelcz z 3 deltami (jak się mylę to niech fiero mnie poprawi - on wie czego używa ;) )

- grzałka o mocy 180W

 

 

każdy blok podpinajš pod ten sam zestaw...

 

Mnie jednak zastanawia dlaczego uparcie twierdzicie że jeli blok ma konkretnš wydajnoć to niby dlaczego jegowydajnoć ma zależeć od chłodnicy?? Od pompki - no dobrze - jestzwišzane to z krzywš wydajnoć (funkcja wydajnoci od przepływu) - testy na jet-pc wskazujš że mój blok jest najlepszym blokiem w polsce jeli uzywa się pompek do wydajnoci 1000 l/h (akwariówek) przy większych przepłwac nie wiadomo więc uporczywe twierdzenie że nie jestnajwydajniejszy jest zupełnie błędne - to tak jak "Balcerowicz musi odejć" - poprostunie wiadomo - może kiedy wylę blok do procooling czy systemcooling - narazie jednak mi się to zupełnie nie opłaca....

 

 

i tu sie mylisz, 2-3 tygodnie temu osoba ktorej sprzedalem px dawno temu (jeszcze tego starego) powiedziala mi ze twoj blok na jego pompie ledwo co dziala ze wzgledu na cisnienie/przeplyw wody jaki robi jego pompa od co, a px sprawdza sie idealnie,

Czy to był Prison czy Prison Pro?? bo to zasadnicza różnica - powerX jest blokiem z górnej półki a Prison ze redniej więc porównywanie jest kompletnie nie uzasadnione... sugerujesz jednak że to przez wyjštkowo małe opory się blok nie sprawdzał?? Stare bloki miały włanie wyjštkowo małe opory - a seria V2 ma opory porównywalne z blokami komercyjnymi - Fiero stwierdził iż Prison V2 ma opory włanie na poziomie przeciętnych oporów spotykanych w blokach komercyjnych a Prison Pro V2 trochę większe choć nie tak duże jak powerX

 

 

Czyli jak wybierałe bloczek dla siebie to kierowałe się jednak przykładami czysto akademickimi bo jeli dla Ciebie zachowanie podczas testów podstawowych zasad jakich powinno się przestrzegać podczas testowania jest już "czysto akademickie" to w takim razie wiedz że testy na procooling i systemcooling sš czysto akademickie.

 

Jak by jeszcze nie zauważył to na jet-pc nie mieli Storma testowanego a różnica w wydajnoci Storma a np. Prison Ultra czy powerX jest spora - ponad 2C na moim sprzęcie. Ja mam zasadę że czytam jak najwięcej testów - pomijam te które sš robione "na oko" - takie jak np. w dzikie.net - podłšczali bloki na 2 godziny do zwykłego kompa nie dbajšc o zewnętrzne warunki za specjalnie i za pomocš jednorazowego pomiaru.

 

Sam powoli przymierzam siędo testu takich bloczków. Skompletowałem już w miarę solidną platformę testową, uzbroiłem sięw termometr cyfrowy.

 

Nawet wysłałem Kyńkowi na pw wiadomość z zapytaniem o możliwość zakupu bloczka, niestety jeszcze nie doczekałem się odpowiedzi.

 

Ty myślisz że ja ci wyślę blok do testów po tym jak na mnie najeżdżałeś??!! Wolne żarty - prędzej poświęce 100$ na test na procooling czy systemcooling lub wyślę bezpowrotnie blok na overclockers.com - przynajmniej nastawienie testującego będzie obojętne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanów sie nad sensem takiego testu gdyby tak nie bylo...

nie oczekiwałem odpowiedzi ;p to chyba oczywiste ... chyba :blink:

wiem że to by nie miało sensu, ale nie wiem o co tu sie rozchodzi, przecież te wykresy przedstawiają wydajność bloków w tym samym zestawie, jeżeli ktoś zechce zakupić blok, to róznice (lepszy/gorszy) w jego zestawie bedą takie same jak na jet pc

przynajmniej ja tak uważam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

I masz racje - różnica lepszy/gorszy będą takie same bez względu na chłodnicę - co do pompki to rzeczywiście nie ma pewności - test na jet-pc jasno mówi że mój blok jest najlepszym blokiem w polsce przy zastosowaniu pompki do 1000 l/h (zdaje się tyle właśnie ma Eheim Compact 1000. Natomiast nie mówi jak różnice się przedstawiają przy zastosowaniu pompki CO 4500 l/h i wysokości podnoszenia 4-5m - jest coś takiego jak krzywa wydajności zależna od przepływu - niektóre bloki jak np. powerX czy Prison Pro V2 mają liniową zależność wydajność/przepływ - zbliżoną do liniowej a niektóre jak np. Storm G4 mają krzywą zbliżoną do funkcji wykładniczej.

 

reasumując - uwagi że test na jet-pc byłlipny pojawiły się dopiero po teście Prison Pro V2 a druga sprawa że są uzasadnione - raczej to niepewność jest uzasadniona w przypadku większych przepływów - więcej jak 1000 l/h

Edytowane przez Kyniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no normalnie szału dostaje jak w co drugim poście kyńka widze text "najlepszy blok w polsce" oraz "jest najlepszym bokiem w polsce" + linki do testu na jet-pc z wyróżnionymi blokami. Widziałes kyniek może aby mate, samhain lub misiu15go reklamowali tak swoje bloki i w każdym poście pisali taki text? Jak dla mnie to już jest przesada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Kyniek, musisz zaczac uzywac hasel typu "prison pro - lepszy niz zwykly/tradycyjny blok !" Tak samo jak robia z proszkami w telewizji :D

 

A swoja droga to ja uwazam ze bloczki sa super i za ta cene po prostu roxXx ;) A to ze Kyniek je wychwala tu i tam to jego sprawa, a poki zaden test nie pokaze ze jest inaczej ma prawo pisac tak jak pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no normalnie szału dostaje jak w co drugim poście kyńka widze text "najlepszy blok w polsce" oraz "jest najlepszym bokiem w polsce" + linki do testu na jet-pc z wyróżnionymi blokami. Widziałes kyniek może aby mate, samhain lub misiu15go reklamowali tak swoje bloki i w każdym poście pisali taki text? Jak dla mnie to już jest przesada...

tak, samhain ma/mial taki baner na rn, ze jego jest the best in pl :P

 

Jak by� jeszcze nie zauważył to na jet-pc nie mieli Storma testowanego a różnica w wydajno�ci Storma a np. Prison Ultra czy powerX jest spora - ponad 2C na moim sprzęcie. Ja mam zasadę że czytam jak najwięcej testów - pomijam te które sš robione "na oko" - takie jak np. w dzikie.net - podłšczali bloki na 2 godziny do zwykłego kompa nie dbajšc o zewnętrzne warunki za specjalnie i za pomocš jednorazowego pomiaru.

ooo, odezwal sie ten co robil profeszional test i odczytywal z diody temp na abicie :mur:

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no normalnie szału dostaje jak w co drugim poście kyńka widze text "najlepszy blok w polsce" oraz "jest najlepszym bokiem w polsce" + linki do testu na jet-pc z wyróżnionymi blokami. Widziałes kyniek może aby mate, samhain lub misiu15go reklamowali tak swoje bloki i w każdym poście pisali taki text? Jak dla mnie to już jest przesada...

Dokładnie ... moim zdaniem wyszystkim tutaj głównie o to chodzi!

Zgadzam sie, ja jeszcze nigdy nie widziałem tutaj Sam'a albo Miśka, żeby oceniali swoje bloki.

Poprostu Kyniek to sie robi niesmaczne.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam powoli przymierzam siędo testu takich bloczków. Skompletowałem już w miarę solidną platformę testową, uzbroiłem sięw termometr cyfrowy.

Benius, nie chce być nie uprzejmy, ale jeżeli Ty na tym "termometrze cyfrowym" zakupiony w Lidlu przy ulicy Długiej koło OBI, ten samochodowy co lezy tonami w koszykach i kosztuje coś koło 15zł, chcesz robić na tym wiarygodne testy bloczków ? ---> :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

ooo, odezwal sie ten co robil profeszional test i odczytywal z diody temp na abicie :mur:

 

Odezwał się ten co nic nie robił - jak byś nie czytał mojej recenzji (gdyż wykazujesz dużą dozę niedoedukowania) to chciałem ci przypomnieć iż test trwał 72 godziny - 60 na godzina na "aklimatyzacje" i 12 godzin pomiaru - mimo niedoskonałości sprzętu wyniki były w pełni powtarzalne.

Edytowane przez Kyniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram wypowiedź miazgi.

 

 

***************************

Jestem już rok pX userem, do niedawna nieoceniałem tego bloku, bo niemiałem porównania z innym.

Ostatnio jak czyściłem układ, porzyczyłem od kumpla jego nowego prisona w celu podłączenia go na godzinkę i sprawdzenia jak działa ten "najlepszy blok w polsce" i zamontowałem w identycznym połorzeniu jak pX.

 

Puściłem grundfosa na 1 bieg, proc 80-90W.

Temperaturki wyskoczyły cieniutkie, bo 3-4 st. gorsze od pX

Kiedy ciśnienie w układzie się podniosło, blok zaczął wydawać dziwne syki i szumy, temperatury się dużo nie zmieniły, ale bomble lecące z wodą przez blok zachowywały się jak by niewiedziały gdzie jest wylot, w pX omiatają finy i szybko znikają.

Włączyłem pompę na 3 bieg i sytuacja się spotęgowała. Bomble często zatrzymywały się w rogach bloku, jak by tam niebyło ruchu wody, temperatury pogorszyły się z fatalnych do tragicznych (ok.5st).

Myślałem że jest to wina zapowietrzenia układu, po odpowietrzeniu (i minimalnym zwiększeniu ciśnienia) bomble zniknęły a fatalne temparatury i szum po ociepleniu cieczy zostały.

 

Pompunia wygląda tak:

Dołączona grafika

 

 

 

Niechciałem pisać tego jako oddzielny wątek, ale skoro temat się nawinął...

Mam nadzieję że dzięki temu co napisałem ktoś wreszcie zauwarzy na jak beznadziejnych testach opieramy się oceniając bloki!

Testy na jet-pc to nie testy bloków tylko KONKRETNYCH układów, inne jak nie robione na pompkach aquael, to na athlonie 2500+... porażka...

 

A Kynka proszę o zmianę dotychczasowego:"najlepszy blok w polsce" na : "najlepszy blok w polsce w układzie z Jelczem i Hydorą L20"

 

 

************************

Co do ostatniej wypowiedzi kyńka:

TESTOWAŁEŚ UKŁAD Z BLOKIEM, NIE BLOK !!

Edytowane przez SuperRzeźniK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

Testy na jet-pc to nie testy bloków tylko KONKRETNYCH układów, inne jak nie robione na pompkach aquael, to na athlonie 2500+... porażka...

 

A Kynka proszę o zmianę dotychczasowego:"najlepszy blok w polsce" na : "najlepszy blok w polsce w układzie z Jelczem i Hydorą L20"

************************

Co do ostatniej wypowiedzi kyńka:

TESTOWAŁEŚ UKŁAD Z BLOKIEM, NIE BLOK !!

 

Wykazujesz się kompletą niewiedzą - na jet-pc nie używają ani bartona 2500 ani hydora L20.....

 

 

Tak w ogóle trochę logicznego myślenia - układ się nie zmienia oprócz bloku to na podstawie uzyskanych wyników można stwierdzić jak się sprawuje blok... ja nie wiem jak można tak prostych rzeczy nie rozumieć...

 

 

 

Druga sprawa - ważne by każdy wiedział że mój blok jest najlepszy w polsce - a co zrobi z tą wiedzą to już jego sprawa... - może kiedyś wyślę do któregoś z zagranicznych serwisów blok to będę podawał nie jeden a 2 linki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kyniek to co piszesz jest smieszne.

Twoj blok prowadzi w zaledwie jednym tescie a Ty sie zachowujesz jakby wygral w przynajmniej 10 !

 

Juz Ci pisalem o tym - jeden test nie daje na tyle wiarygodnych wynikow abys wszedzie pisal ze twoj blok jest najlepszy w Polsce.

 

Mozna powiedziec ze Rzeznik rowniez przeprowadzil test.

No ale w nim juz Twoj blok nie wygral - w takim razie najlepszy w Polsce chyba on nie jest ? Nie sadzisz ?

 

Zreszta pisac sobie mozesz co chcesz - ale wiedz o tym ze nie jest to fair w stosunku do innych producentow blokow - bo Twoj blok jednak nie jest taki super jak go malujesz (mysle ze wykazal to Rzeznik).

 

Oj woda sodowa do glowy udezyla ...

Edytowane przez Jawor_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi kyńku...

" układ się nie zmienia oprócz bloku"

U mnie była ta sama sytuacja którą opisujesz, podczas porównaina zmieniłem tylko blok, i Twój wypadł dużo gorzej niż pX, (podejrzewam że wypadł by gorzej niż frost 2 i uriel), więc przyjmijmy że w moich warunkach niejest najlepszy w polsce.

ok??

 

O testach na jet-pc napisałem tylko że nie są testami bloków, niepisałem że są robione na L20 lub bartonach.

Widziałem "inne" równie naiwne w których testowano na L20 i na Bartonie i o nich mowa.

 

Czytaj dokładnie proszę, staram się pisać składnie, doceń to.

Edytowane przez SuperRzeźniK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odezwał się ten co nic nie robił - jak byś nie czytał mojej recenzji (gdyż wykazujesz dużą dozę niedoedukowania) to chciałem ci przypomnieć iż test trwał 72 godziny - 60 na godzina na "aklimatyzacje" i 12 godzin pomiaru - mimo niedoskonałości sprzętu wyniki były w pełni powtarzalne.

bo nie bede robil testu jak nie mam warunkow do przeprowadzenia dobrego testu, a nie fuszerki, mogles sobie testowac sprzet i 10 dni non stop, ale odczyt i tak jest z***any, wiec caly test rowniez, pozatym wysylaj sobie bloki gdzie tylko chcesz, jestem ciekaw czy znalazl bys z 10 osob z innych krajow chetne na twoj blok (gdzie wygladem nie powala), na zachodzie ich juz wydajnosc nie obchodzi, tylko jakosc i jak towar wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

Tutaj mam wystarczająco dużo chętnych więc zagranicą nie muszę szukać - a też nie muszę brać pod uwagę opini krzykaczy dla których nie liczy się najbardziej profesjonalny z polskich testów - oni i tak nie kupią bloku więc mogą sobie krzyczeć że się nie podoba...

 

 

Rybciu mam nadzieję że nie jesteś na tyle ograniczony i rozumiesz co to oznacza że test był w pełni powtarzalny??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mam wystarczająco dużo chętnych więc zagranicą nie muszę szukać - a też nie muszę brać pod uwagę opini krzykaczy dla których nie liczy się najbardziej profesjonalny z polskich testów - oni i tak nie kupią bloku więc mogą sobie krzyczeć że się nie podoba...

 

 

Rybciu mam nadzieję że nie jesteś na tyle ograniczony i rozumiesz co to oznacza że test był w pełni powtarzalny??

to chyba ty jestes ograniczony i twoja duma przyslania tobie fakt iz kilka osob stara sie udowodnic swoje racje, twoje bloki nie sa takie fajne jak o nich mowisz, tak samo storm... pysznisz sie nim do obrzydzenia, a test.... bez komentarza, odczyt z mobo i powtarzalne testy :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...