Skocz do zawartości
Gość Kyniek

Waterblocks By Kyniek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie chce zakładać nowego wątku

Mam bloki wodne takie http://ekwaterblocks.com/shop/product_info...products_id=119 ale karty mi się spaliły i nie mam gwarancji na nie i kupiłem http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...pelny,id,49434/ no i okazuje się że blok pasuje na tę kartę ale tylko można kartę z blokiem przykręcić na cztery śrubki z procesora bo karta nie ma otworów koło pamięci i pytam czy to wystarczy do dobrego chłodzenia pamięci a może jest jakieś rozwiązanie myślałem że wymienię kartę ale nie wiadomo czy będzie pasować tak super jak teraz ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kyniek, widze ze robiles topy podswietlane.

Co da lepszy efekt. Po 1 ledzie z obu stron czy np. dwie ale z jednej strony bloku aby uniknac plataniny kabli i zamaskowac je

 

to zalezy w duzej mierze od obrobki topu, i materialu, w kazdym w koncu inaczej rozchodzi sie swiatlo - sproboj podlaczyc kilka diodek i przystawic do scianek boczncyh, od spodu, od gory i sprawdz ktore ustawienie Tobie najbardziej odpowiada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jeszcze bo projekt mam w corelu a topy z plexi bedzie robil Maniakalny. Plexi pewnie z 8-10mm dam. Ale tez nie chce zeby swiecilo to jak choinka, raczej takie subtelniejsze podswietlenie razem z jakas mala grawerka typu "Prison Pro V2" gdzies z boku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jeszcze bo projekt mam w corelu a topy z plexi bedzie robil Maniakalny. Plexi pewnie z 8-10mm dam. Ale tez nie chce zeby swiecilo to jak choinka, raczej takie subtelniejsze podswietlenie razem z jakas mala grawerka typu "Prison Pro V2" gdzies z boku

zalezy jeszcze z jakiej plexy bedzie to robione, wylewanej czy tez nie...

 

jak dostaniesz topy to sobie sprawdz i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy użyszkodnik hehe i użytkownik tego forum witam wszystkich. Jestem Grzegorz. W niedalekiej przyszłości chcem założyć sobie wodne chłodzenie na całego kompa. Zestaw którego używam od wieków to : płyta MSI K7N2 Delta 2 na Nforce, procek AMD Athlon 2600 XP 1,9 GHz (Barton) Socket A, grafika Asus A9550 GE. Nie wiem czy to dobry sprzęt ale długo mi służy, jedynie co procek który co wymieniłem jest od niedawna poprzedni to był AMD Sempron 2700 1,6 albo 1,7 GHz nie pamiętam (wymieniony procek bo poprzedni zniszczyłem nieumiejętnym zakładaniem nowego chłodzenia). Ale cóż koniec tej historii.

Przejdę do sedna. Chcę złożyć w miarę nie drogi i wydajny zestaw chłodzenia WC. Narazie szukam bloczków pod swój CPU socket A, później grafika i chipset.

Z tego co zauważyłem jeden z was (Kyniek) reza takie bloczki. Jestem zainteresowany jednym z takich bloczków, ale oczywiście odpowiednim do mego procesora i przyszłych jego podkręceń (możliwych i rozsądnych podkręceń oczywiście).

Więc wysuwam zapytanie do kolegi Kyńka, czy jest wstanie wykonać takiego, albo jeżeli już ma na zbyciu odpowiedniego. Jeśli trzeba poczekam na wykonanie ale chciałbym dostać go do końca grudnia 2008.

Czekam na odpowiedź i pozdrawiam wszystkich rezaczy compów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miło, że zamierzasz złożyć klopa ... ale

zobacz cenę bloku klik

 

robienie też będzie kosztowało - a przynajmniej zapinka

 

klop będzie więcej wart niż twój komp - możesz oczywiście kombinować z używkami :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzięki za odpowiedź. Jak narazie szukam bloczka na procka ale nie wiem natrafiam na pewne problemy mianowicie mały wybór takowych pod orginalny socket A bez otworów montażowych, właśnie tu jest mój ból. Znalazłem pewną montażówkę pod moją płytę że będą praktycznie wszystkie bloczki pasować ale jest problem z dogadaniem się ze sklepem który takie coś oferuje ( http://mcs.pc.pl/produkt19.html ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...