Skocz do zawartości
Gość Kyniek

Waterblocks By Kyniek

Rekomendowane odpowiedzi

może kiedyś się pojawi test - najpewniej jak złożę własny tester... a do tego jeszcze długa droga :/ bo na testy do jet-pc nie będę wysyłał czegoś co już robione nie będzie - powód taki że tasty są płatne... dzień dziecka się skończył :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecna moge powiedziec ze bloki sa wykonane perfekcyjnie, i duzo lepiej niz ine home made ktore widzialem. (no moze poza blokiem Grzecha ktory jest na tym samym poziomie jakosci :) )

Kyniek, nie przesłałeś czasem jakiejś odpicowanej wersji? :wink: I małe pytanko - w razie zakupu można odebrać bloczki w Wawie?

 

@fireblade3 - informuj informuj, czekam na wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kyniek, nie przesłałeś czasem jakiejś odpicowanej wersji? :wink: I małe pytanko - w razie zakupu można odebrać bloczki w Wawie?

 

@fireblade3 - informuj informuj, czekam na wyniki.

1660944[/snapback]

U mnie każdy bloczek jest tak samo odpicowany :P - jak się robi seriami po paredziesiąt to każdy jest taki sam...

 

Indywidualnie odpicowane to były stare Prison Pro robione na zamówienie :rolleyes: i już niedostępne....

 

 

Na grafikę mam tylko jedynie na GF4 oraz GF6xxx - na ATI jeszcze niedostępne są... ale na dniach powinna być premiera uniwersalnego bloczku na grafiki wszystkie jakie są ;) oczywiście już trwają prace ale przygotowanie serii bloczków nie trwa z dnia na dzień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja sie wypowiem o bloczku Kynka i ogolnie o jego postaci ;)

 

Bloczek zamowilem w piatek. Jest to Prison Pro v2.

 

Pierwsze co mnie zdziwilo to odpowiedzi na kazde pytanie Kynka - widac, ze stara sie o klienta.

Drugi plus to czas realizacji. Paczka przyszla do mnie dzisiaj. Bloczki byly bardzo dobrze zapakowane, owiniete w gazety, tekture... i wpakowane do bombelkowej koperty ;)

 

To co zobaczylem po otworzeniu, po prostu zwalilo mnie z nog. Bloczek na zdjeciach jest fajny.... nawet bardzo fajny. Ale to, co widzimy na zywo... to jest czysta poezja.

 

Moj ojciec nie interesujacy sie w ogole chlodzeniem wodnym, jak zobaczyl podswietlony bloczek ( UV ) na moim biurku... podszedl, poogladal... i powiedzial "No.... to jest profesjonalna robota". Zgadzam sie z nim :)

 

Jak za taka cene... bloczek jest nie do pobicia. Nie chce tu siac jakiejs wojny antymisiowej....... ale szczerze chcialbym zobaczyc porownanie jego "Jeża" do Prisona Pro v2 ;) ( najlepiej w jet-pc ).

 

Do bloczku dostalem oczywiscie parostronicowy poradnik dotyczacy WC. Takie podstawy, ktore moga sie przydac wielu osobom, ktore zaczynaja swoja przygode z WC.

 

Spod bloczka jest wypolerowany na lusterko... sa na nim mikroryski, ale nie warto sie do nich przyczepiac - w koncu po co mamy pasty termoprzewodzace za 14-30 zl.

 

Wydajnosc bloczku bede mogl dopiero ocenic na dniach ( kiedy dokoncze czyscic nagrzewnice, zlutuje ja, i dostane reszte badziewi do wc. Jak bede mial czas to sie pochwale WC'tem ).

 

 

Reasumujac,

Blok kynka zagial mnie. Jestem bardzo zadowolony z kupna. Znam tylko pare informacji od kynka na temat jego wydajnosci... ale wiem, ze sie nie zawiode.

Czekam na recenzje z jet-pc.

 

Moja ocena bloczku to 10/10. Zwyciezca w kategorii POWER & ECONO.

ps: mialem juz 5 bloczkow w swoich lapkach... kazdy powodowal rozne nowe odczucia tj zadowolenie, ale ten jest po prostu zajebisty. :]

 

Polecam kazdemu. IMHO w tej cenie nie ma lepszego wb. Po prostu za te 100zl -> lepszej konstrukcji nie znajdziesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jestem w trakcie skladania pierwszego "zestawu". Priorytetem jest wydajnosc. Cena ma byc rozsadna. Ciagle lamie sie miedzy zakupem F2S v2 a wlasnie blokiem Kynka (X2P juz dawno sobie odpuscilem). Nie mam zamiaru nikogo urazac ani obrazac :P chcialbym sie tylko dowiedziec czy ktos jest w stanie obiektywnie(!) ocenic ktory blok bedzie wydajniejszy? w zestawie bedzie pompa 50Z-DC12 + chlodnica BIE oraz za jakis czas blok na GPU.

 

"Polecam kazdemu. IMHO w tej cenie nie ma lepszego wb. Po prostu za te 100zl -> lepszej konstrukcji nie znajdziesz" czy to moge uznac za obiektywna ocene? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie3sz miał niedługo test i r3ecenzje na jet-pc ;) to się zobaczy... pierwsze wypowiedzi Fiero już były zdaje się stronę temu ;) przewiń... ja nadal trzymam kciuki za Fiero by mu się wszystko co zaplanował udało szybciutko zrobić i by miał czas na przetestowanie wersji Pro (non Pro już ponoć ztestowana...)

 

od siebie dodam iż się staram by bloki były jak najwyższej jakości by utrzymać przy życiu legendę o jakości ;) i wydajności a przy okazji kombinuje jak tu obniżać koszty produkcji nie obniżając jakości - zgodnie z tą ideą powstał Prison V2 ;)

Edytowane przez Kyniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Polecam kazdemu. IMHO w tej cenie nie ma lepszego wb. Po prostu za te 100zl -> lepszej konstrukcji nie znajdziesz" czy to moge uznac za obiektywna ocene? :P

Tak, mozesz. Mnie i kynka nic nie laczy procz tego biznesu.

Uwierz, mialem w swoich lapkach domowe konstrukcje Amoniaka ( nie wiem czy ktos go jeszcze pamieta... sprzed paru lat jeden z pierwszych ludzi ktorzy robili bloczki na frezarce ;) ) potem jakas konstrukcja G, nastepnie przerzucilem sie na nukleona, w lapkach mialem rowniez spidera... abadona CPU, a teraz prison. Sa to wszystko zupelnie inne przedzialy cenowe, zupelnie inne klasy bloczkow... ale np za abadona cpu dalem 160zl... i bylo to stosunkowo niedawno ( 5-6 miechow temu ).

 

od siebie dodam iż się staram by bloki były jak najwyższej jakości by utrzymać przy życiu legendę o jakości ;) i wydajności a przy okazji kombinuje jak tu obniżać koszty produkcji nie obniżając jakości - zgodnie z tą ideą powstał Prison V2 ;)

imho moglbys obnizyc koszt dodatkowych diod ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff..... dziś podobno ma być test Prison Pro :rolleyes: :unsure:

 

kurcze... pełen napięcia jestem... czy bloczek stanie na wysokości zadania....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nawet co nie byłem zbytnio przekonany do Wc trzymam że bloczek zostanie napewno wyróżniony.

 

Ps byłem dziś 4300 osobą odwiedzającą twoją stonę :D

5zł rabatu aby zachęcić cię do WC :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde od jakichs 4-5miesiecy interesuje sie powazniej watercooling'iem (wczesniej sie tylko zachwycalem czyimis ukladami). Ale pierwszy raz z taka niecierpliwoscia czekam na test blokow :P zeby sie ino za duzo osob nie rzucilo bo sie bloczka nie doczekam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe :) wiesz Soker poprostu narazie nie mam zamiaru zmieniać kompa poprostu nie jest mi to potrzebne jedynie to co mnie czeka to upgrade obudowy albo zrobienie nareszcie Termoda który stanął z braku funduszy i sprzętu lecz teraz gdy wc staje się user frendly kto wie :) wc w obudowie po piecyku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm więc jak by to powiedzieć.... już Prison Pro V2 jest przetestowany... no i znam wyniki - narazie nieoficjalne są... ale wydaje mi się że lepiej jak by fiero zdradził je.... chyba że uzna że wypada poczekać do oficjalnej publikacji recenzji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje że muszę zrobić zapas Prison Pro V2 bo jak widać w podpisie mam na stanie zero sztuk :/ jedyny egzemplarz jest u Fiero... poprzednie 2 się jakoś sprzedały :/ i będę musiał jakoś na dniach zrobić dodatkowe zapasy bo jak zacznie się uczelnia to nie będę miał już czasu :( jedynie pociaszające jest że wersji zwykłej mam jeszcze zapasy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w karcie masz otwory do zamocowania bloczku?? jeśli się nie mylę to masz 2 otwory o rozstawie 80mm - zgadza się??

 

 

Jak tylko będą gotowe prototypy to nie omieszkam się pochwalić ;) i zrobie to niezwłocznie - przewiduje też że wraz z nowym bloczkiem na GPU będzie premiera bloczku na mostek północny.... możliwe że bedzie pasował na DFI ;) pracuje nad ty ale co wyjdzie to nie wiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to by wyglądało na to że GF4mx ma mocowanie jak ATI i GF3 a nie jak pełna wersja GF4

 

 

tak w ogóle to jesteś pewien że chcesz bloczek na grafikę?? Z tego co pamietam to na mx'y wystarczy wieki radiator i paywnie bo się prawie w ogóle nie grzeją.... zdaje się już NB się bardziej grzeje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...