Skocz do zawartości
Cloperflake

Proponuje Nowe Subforum W Dziale "inne Komponenty"

Rekomendowane odpowiedzi

@fipa15 wyobraz sobie, ze nie tylko jemu :P Akurat tez keidys o czyms takim myslalem. Bo ostatnio coraz wiecej osob przychodzi i pyta chociazby jaka kupic myszke :lol: Bo sie nie chce spojrzec kilka stron wstecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ok, widomo ze admini zrobia jak chca. Ale jesli dla Ciebie ilosc wypowiedzi w tym topicu jest miernikiem, to sie mylisz. Poprostu do dzialu "O serwisie i forum" nie zaglada tak duzo osob znowu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest miernikiem ostatecznym... jednak ma pewne znaczenie. Mysle, ze administratorzy odrzuca propozycje... Trzeba pamietac, ze zbytnie rozdrobnienie forum tez nie jest dobre... Chyba nic sie nie stanie, jesli zalozysz taki temat "Myszki, klawiatury, pady, joye itp", bedziesz go pilnował, zglaszal posty niepotrzebne moderatorom. Jestem zdania, ze z moderatorami idzie sie dogadac, przeciez to tez ludzie, a szczegolnie, kiedy przedstawisz im dobra propozycje (i nie mowie teraz o kracie ;] ), tzn uzasadnisz, ustalisz jakies zasady itd.

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez fipa15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdania, ze z moderatorami idzie sie dogadac, przeciez to tez ludzie, a szczegolnie, kiedy przedstawisz im dobra propozycje (i nie mowie teraz o kracie ;] ), tzn uzasadnisz, ustalisz jakies zasady itd.

 

Pozdrawiam!

1336969[/snapback]

To życze powodzenia... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakich napalencow? :> Poza tym ja wyrazilem tylko swoja opinie, a to ze moderatorzy zrobia co uwazaja za sluszne, to chyba oczywiste. Wiec skonczmy o tym gadac miedzy soba bo decyzja nie nalezy do nas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ja popieram coś takiego, jeżeli szanowni administratorzy sie zgodzą to można zrobić takie subforum, w którym będzie wszystko o myszach, klawiaturach, joyach i padach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał_misiek

Dla mnie pomysł bardzo dobry, ale bez tego subfora tez jest przecież dobrze. Ale jak administratorzy zgodzą się na otworzenie takiego subfora, to będzie większy porządek na forum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest miernikiem ostatecznym... jednak ma pewne znaczenie. Mysle, ze administratorzy odrzuca propozycje... Trzeba pamietac, ze zbytnie rozdrobnienie forum tez nie jest dobre... Chyba nic sie nie stanie, jesli zalozysz taki temat "Myszki, klawiatury, pady, joye itp", bedziesz go pilnował, zglaszal posty niepotrzebne moderatorom. Jestem zdania, ze z moderatorami idzie sie dogadac, przeciez to tez ludzie, a szczegolnie, kiedy przedstawisz im dobra propozycje (i nie mowie teraz o kracie ;] ), tzn uzasadnisz, ustalisz jakies zasady itd.

 

Pozdrawiam!

1336969[/snapback]

 

Marudzisz , myśle że jest to dobry pomysł skoro coś takiego jak subfora się pojawiły to powinny one objąc wszystkie działy

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co, za duzo pracy musialbys wlozyc w zglaszanie postow odbiegajacych od dyskusji w takim zbiorczym temacie? Lenistwo sie szerzy...

 

Zreszta widze, ze tylko ja jestem przeciwko, wiec odpuszczam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdybacie tutaj...

A wszystko bedzie na nic jezeli Para nie wejdzie w ten temat...

Od niego to zalezy... A czy będzie mu sie chciało?

Krata napewno go by zmobilizowała... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co, za duzo pracy musialbys wlozyc w zglaszanie postow odbiegajacych od dyskusji w takim zbiorczym temacie? Lenistwo sie szerzy...

 

Zreszta widze, ze tylko ja jestem przeciwko, wiec odpuszczam.

1338889[/snapback]

 

Zbirocze tematy mają to do siebie że po upływie pewnego czasu stają się tak rozległe że w praktyce wogóle nie przydatne, nieraz spotkałem się na forum z tym iż ktoś zakłada new topic mimo iż taki istnieje ale niesty 2k postów troche odstrasza, pozatym temat rozległy typu myszki bezsens i wjednym temacie będziesz się pytał o myche do gry za ok 300-1k zł i myche do wina za 30-40 zł

Nie chodzi o leńistwo tylko przejżystość, moim zdaniem dział Inne Komponenty powienien składać się z tylko i wyłacznie kilku subforów, dzięki czemu szłoby uniknąc zakładania podobnych tematów w tym działe i elektronice

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec:

:arrow: niech ktos zawoła Paranoika

:arrow: lepiej zalozyc temat tylko o myszkach "pro", bezsensem jest pytac sie o myszke na 30zł, poprostu idziesz i kupujesz

:arrow: mogloby byc dwa takie zbiorcze tematy: o myszkach, o akcesoriach do grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: niech ktos zawoła Paranoika

1339413[/snapback]

Taaa... Para bedzie tu (jezeli w ogóle :P) pewnie o 3 lub 4 rano... ;]

Ten człowiek nigdy nie spi...

 

Xan -> Wiec jednak zyjesz? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HA! ;]

Jest 23.56 ;]

 

Ogólnie raczej nie widzę potrzeby zakładania oddzielnego forum. Nie wydaje mi się, aby w związku z padami, joyami, myszkami i innymi duperelami było aż tyle tematów ;]

Poza tym od tego jest właśnie główna kategoria 'innych' ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spierać się nie będe przedstawiłem tylko swój punkt widzenia jak ja bym to zrobił ale chyba od tego jest właśnie ten dział czyż nie, a to czy zostanie to wprowadzone czy nie no cóż są admini i chyba oni wiedzą lepiej

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę - używaj większej ilości znaków interpunkcyjnych ;]

 

A ogólnie jeśli naprawdę zaistnieje potrzeba takiego działu to się go stworzy ;]

1339991[/snapback]

 

????

O co ci chodzi ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spierać się nie będe, przedstawiłem tylko swój punkt widzenia jak ja bym to zrobił, ale chyba od tego jest właśnie ten dział - czyż nie? a to czy zostanie to wprowadzone czy nie no cóż są admini i chyba oni wiedzą lepiej

A ostatniego zdania to już zupełnie nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

????

Mało czutelna heh

No to może lepiej przestane pisać, skoro pisze nieczytelnie i sory nie zachowuje interpunkcji, a może mam robić akapity??

Czepialstwo- tylko dlatego iż ktoś ma inną opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My sie wcale nie czepiamy, Para zwrocił Ci jedynie uwage, zebys pisal poprawnie.

 

Nie rob z siebie ofiary, tylko dlatego, ze nie bedzie takiego podforum w najblizszym czasie.

 

"Jak Cie widzą, tak Cie pisza" - w tym wypadku, jesli bedziesz pisal niezrozumiale, bez sensu, nie bedziesz uwazany za osobe kompetentną.

 

Twoja ostatnia wypowiedz tez nie jest w pelni poprawna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7. Staraj się pisać poprawną polszczyzną. Przed wysłaniem posta sprawdź, czy nie ma w nim błędów ortograficznych, interpunkcyjnych lub literówek. Jeżeli zobaczysz błędy już po umieszczeniu wiadomości na forum, użyj opcji "zmień", żeby je poprawić. Posty zawierające rażące błędy ortograficzne lub napisane całkowicie niezrozumiale mogą być usuwane z forum przez moderatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7. Staraj się pisać poprawną polszczyzną. Przed wysłaniem posta sprawdź, czy nie ma w nim błędów ortograficznych, interpunkcyjnych lub literówek. Jeżeli zobaczysz błędy już po umieszczeniu wiadomości na forum, użyj opcji "zmień", żeby je poprawić. Posty zawierające rażące błędy ortograficzne lub napisane całkowicie niezrozumiale mogą być usuwane z forum przez moderatorów.

1340044[/snapback]

 

To usuwaj!!!

Ale jeżeli ja pisze nie zrozumiale to chmmmm 70% tego forum nadaje się do kasacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...