Skocz do zawartości
Milo

Xbox Czy Nowy Procesor??

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nie mały problem posiadam 600zł na zbycie i teraz tak mam wybór albo kupic Xboxa za 800zł nie pytajcie skad tajne zrudło :lol: oczywiscie nowego w paczce tylko nie przerobionego albo Procesor AMD 2000+Xp tylko ze posiadam starą płyte Asus A7V133 i podobno Athlonik będzie słabo chodził na niej i nie wiem co kupic pomuzcie!!

PS.Ten post znajduje się na tym forum poniewaz chodzi o gry zeby nie było :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co bym wybrał, bo nie wiem do czego ci PC. ja kupilem sobie xboxa i nie załuje. Na duzym tv Halo jest wyśmienite i tyle konsoly Górą.

 

A co do ceny to juz normalna cena, na alegro mozna kupic za 800~900, a jak sie zroi jakies wieksze zakupy to konsole daja za jeszcze nizsza cene. Ale źródła nie podawaj- tajemnica - :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po hu.. zescie mi pomogli dobra moze jeszce będom jakies wpisy które zadecyduja co kupic a tak wogule wezcie pod uwage moją płyte główną!!czy zeczywiscie opłaca sie na nią dawac procka czy wogule zwiekszy mi wydajnosc!!

PS.Posiadam telewizor 30 Calowy i dobre kino domowe a to wezcie pod uwage dla Xboxa!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po hu.. zescie mi pomogli dobra moze jeszce będom jakies wpisy które zadecyduja co kupic a tak wogule wezcie pod uwage moją płyte główną!!czy zeczywiscie opłaca sie na nią dawac procka czy wogule zwiekszy mi wydajnosc!!

 

 

Ad. PS.Posiadam telewizor 30 Calowy i dobre kino domowe a to wezcie pod uwage dla Xboxa!!

Jak masz taki duży TV i dobre kino domowe to bierz Xbox i się nie zastanawiaj. Ja kupiłem tą konsolę, gram teraz w Halo i DOA3 i nie mogę się oderwać od grania :) Jest to w tej chwili najlepsza z konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, twoj sprzet do grania raczej sie nie nadaje, ale do pracy wedlug mnie jest w sam raz... jak zmienisz procka to w progsach nie bedziesz widzial wiekszej rozniacy... a jezeli chodzi o gry, to kup x-boxa, na kompie bedziesz uzywal np. progsow typu office itp. a na x-boxie grał :), ja bym bral na twoim miejscu X-boxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po kija ja nowa kare kupowałem graficzną ?? :wink: ale nie wiem jeszce bo moke jeszce myka zrobic mam zamiar sprzedac płyte główna starego procka i ramy jak mi to wyjdzie to chyba zmienie na nowa [płyte główną itd.. a jak nie to chyba Xboxa kupie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja bym kupił X-boxa , chodz GameCube kusi Resident Evil 1 remake, hmm ale zastanów się , jeżeli chcesz zmieniać kompa pod gry to Ci się to nie opłaca ,wyjdzie po pierwsze drożej, bo drugie, zawsze może sięprzytrafić ,że to a to tamto nie działa jak powinno, w HALO bym pograł, w DOOMa 3 nie wiem jeszcze , ale wiadomo ,że na max detail będzie działał na X-boxa, kurcze tylko nie wiem czy Unreal 2 będzie na konsole. X-box ma dużą moc i wsparcie od giganta więc nie upadnie :D Stawiam na X-box, Grafika na PSX2 trąci myszką , yyy.. padem :wink: nie ma co ukrywać PSX 2 jest z 2000 roku, roździelczość gier to , trudno uwieżyć ,ale widać np w nowym NFS ( wystarczy wejść na EA i porównać screeny z PSX2 oraz GC i X-box , na tej ostatniej DA BEST, na GC trochę gorzej na playstation buuu ) Gry na PSX 2 to podobno 640x200 w najlepszym wypadku, a nie ma FSAA... :P KUP konsolę i się nie przejmuj PC do pracy, takie moje zdanie, z każdym kolejnym dniem się w tym uświadamiam, choć nie ma konsoli :P, www, mp3, filmy, ale nie gry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam wziął X'a jest na niego naprawde kilka zajeb...istych gier (jak zobaczysz Dead or Alive 3 8O 8O 8O to szczena na podłodze - tekken4 wymięka), a oprócz tego Wreckless Jakuza Mission 8O 8O 8O najładniejsza samochodówko rozpierdułka (w stylu Driver'a ala GTA) jak ją zobaczysz to wspomnisz moje słowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł do mnie kumpel z Xboxem tylko nie miał wyjscia optycznego ani koncentrycznego bo on nie ma kina domowego i nie było dolby digital :( ale gry widziałem i grałem w najnowszego NFS w Władce Pierścieni i musze powiedziec ze jakos mnie nie zagieły takie sobie a jeszce NFS był na CD-RW ludzie <span style="color:red;">[ciach!]</span>a tragedia nie da sie grac jezeli Xbox to tylko dvd a dvd piraty na giełdzie po 40 zeta są kur... troche drogie no ale zobaczymy teraz ma przyjsc jeszcze raz ale z Halo i z DOA3 a co do Unreala 2 to nie ma problema chyba bo na tym kompie co mam teraz UT 2003 chodzi mi bardzo dobrze!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł do mnie kumpel z Xboxem tylko nie miał wyjscia optycznego ani koncentrycznego bo on nie ma kina domowego i nie było dolby digital :( ale gry widziałem i grałem w najnowszego NFS w Władce Pierścieni i musze powiedziec ze jakos mnie nie zagieły takie sobie a jeszce NFS był na CD-RW ludzie kurcze tragedia nie da sie grac jezeli Xbox to tylko dvd a dvd piraty na giełdzie po 40 zeta są kur... troche drogie no ale zobaczymy teraz ma przyjsc jeszcze raz ale z Halo i z DOA3 a co do Unreala 2 to nie ma problema chyba bo na tym kompie co mam teraz UT 2003 chodzi mi bardzo dobrze!!

UT2k3 ma min 10x mniej poligonów ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po hu.. zescie mi pomogli dobra moze jeszce będom jakies wpisy które zadecyduja co kupic a tak wogule wezcie pod uwage moją płyte główną!!czy zeczywiscie opłaca sie na nią dawac procka czy wogule zwiekszy mi wydajnosc!!

PS.Posiadam telewizor 30 Calowy i dobre kino domowe a to wezcie pod uwage dla Xboxa!!

 

QWA KOLES - TY SIE CHWALISH CZY SIE ZALISZ??

bierz x-boxa, potem se kupisz Atlona XP2600+ juz razem z nowa plyta gloowna, wstawisz se 3Gb ramu i bedzie GIT!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nie mały problem posiadam 600zł na zbycie i teraz tak mam wybór albo kupic Xboxa za 800zł nie pytajcie skad tajne zrudło  :lol: oczywiscie nowego w paczce tylko nie przerobionego albo Procesor AMD 2000+Xp tylko ze posiadam starą płyte Asus A7V133 i podobno Athlonik będzie słabo chodził na niej i nie wiem co kupic pomuzcie!!

PS.Ten post znajduje się na tym forum poniewaz chodzi o gry zeby nie było :D

Jeżeli tylko grasz to bierz XBoxa. Ja stawiam na PC, bo dużo gram w RPGi, a wiele z nich nie wychodzi na konsole. Inna sprawa, że konsole górują na PCetami przez jakiś rok, a potem PCety z powrotem stają się lepsze (wiele gier już wygląda lepiej na PC niż na konsole). Czyli w sumie co dwa lata powinno się wymieniać konsole tak samo jak konfig PCeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...