Skocz do zawartości
KeinXor

Via Epia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dwuprocesorowa EPIA DP, nowa propozycja od VIA, wydaje się być całkiem ciekawym rozwiązaniem link

link

A tu do obejrzenia działająca maszyna z czterema takimi procesorami link

Pare foteczek...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Pozdrawiam.

Edytowane przez KeinXor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy widział ktokolwiek testy wydajnościowe tego czegoś ? Bo goglując nie mogłem znaleść niczego konkretnego ....

1330864[/snapback]

Witam.

Jak narazie testów brak, coś nie kwapią się aby je wykonać, ja podejrzewam że wydajnością EPIA DP nas nie powali na kolana, ale sama koncepcja wykorzystania 2 cpu

jest jak najbardziej na miejscu usprawni to napewno pracę w wielona programami.

Pozdrawiam.

 

ps. trzymam ręke na pulsie jak wpadne na jakieś testy zamieszcze je tu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toć nowsze Epie (M700 itp.) mają już dość dobre sprzętowe wsparcie dla HD i możesz na nich bez problemu płynnie filmy oglądać (wg. danych producenta, testów nigdy nie czytałem, więc pewien jak to się sprawuje nie jestem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie rzecz biorac tematy zwiazane z produktami VIA zostaly przeniesione do dzialu "Plyty Glowne" gdyz EPIA - jako zgodna z x86 - nie byla, nie jest i prawdopodobnie nigdy nie bedzie alternatywna platforma.

 

W zwiazku z powyzszym prosil bym szanownych Kolegow o kontynuowanie dyskusji we wlasciwym dziale.

 

Dziekuje Dołączona grafika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...