Skocz do zawartości
germanski

Siema Pytanie Jesli Chodzi O Toya W Lodzi

Rekomendowane odpowiedzi

:mur: siema myslciie ze az tak wazny jest adres ip zewnetrzny mam dynamiczny i nic mi sie nie chce sciagac z emula dc itd a tyle walm mma boks dvd czeka ? a jesli sie sciaga nawet to maxymalnie z predkoscia 2 kb :o lol a powinno ze 60 ...

 

helpm e plzzzzzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm :D mam TOYA Internet ( kablowka ) lacze stale 650 kb/s ze stron sciaga mi smialo powyzej 70 kb/ s ale ejsli chce cos dl za pomoca EMule edonkey imesh DC TORRENT gdzie jest mnostwo super plikow , to lipa aob stoje ze pare godzin w kolejce a pozniej jedzie mi max ze 5 kb/s o torencie nie wspomne gdzie mam 1kb/s ....... a inni mowia ze dobrze im chodza ze sciagaja mnóstwo stufuuu a ja najwyzej 700mb przez pare dni .... czy jest taka roznica jak sie ma stale ip ? ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie bo też mam Toye i tez 650kb/s i caly czas ciagne ze stron 80-90 a z p2p to wiadomo, że ciągniesz tyle ile inni dadzą. Ale zawsze sie rozkreca i ciągnie z 70. :lol: U mnie pomogło wyłączenie zapory internetowej (jezeli macie winXP). Zależy też jaki macie antywir. Miałem pc-cillin i to on skutecznie blokuje transfery p2p, więc spróbujcie zobaczyc w ustawieniach firewall-antywir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol no super

 

powiedz mi tylko jaki masz transfer na emulu itd .. wazne !!!!!!!

 

czy masz high ID ?

 

czy oprocz prosby o pub ip to prosic o jakies przekierowanie portow itp ??? chcee sciagaac stuuuf z p2p emule dc etc torrenty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol super !!!! boze ale mozna sciagac: (

tylko tez limity masz :D

na EMULE tak samo dobrze ?? higd id czy low bo ni emasz publicznego ip  ...

1341489[/snapback]

Nie korzystam z mulka,bo juz sama nazwa daje wiele do myslenia B) ,wszystko co chce sciagnac mam na dc++,czasami korzystam z torrentow i tez idzie na maxa,tu jest najnowsza wersja dc++,pod nazwa Revconnect http://www.revconnect.com/ Edytowane przez Yeste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano dokladnie, ja tez nie narzekam, moze to nie pelne 1024 (pare kilobajtow brakuje) ale ciagnie jak talala ;] bez przesady - zawsze sie znajda krzykacze ktorym mulek nie ciagnie (imo beznadziejny protokol..) ale za przeproszeniem myslicie ze kogos obchodzi ze wam wolniej dziala p2p ?;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...