Skocz do zawartości
osek

Moja Buda....orange/black (większe Fotki I Filmik)

Rekomendowane odpowiedzi

dobra, to teraz możecie śmiało mnie krytykować.. I LIKE IT B)

zaczołem śakiś tydzień prawie temu... ale niestety- to na spray czekałem, no nigdzie włączników nie mogłem znaleźć ;/ albo kłopty ogóle ze sprzetem- raz z rozebranym molex'em włączyłem kompa.... zamarł na prawie dzień ;] kij wie dlaczego potem odrzył- ale- nie będę nażekał, więc:

 

zaczołem od frontu, niestety- najpierw szpachla z włókna szklanego za szybko stwardniała ;] (dzień zwłoki- sklep zamkniete) kupiłem zwykła- raz zeszlifowane (papiery: 120,11,250,800 pod wodą ofkors) ale tak jakoś nie zważając na rysy- pomalowałem i... zonk :mur: od nowa na całość szpachle- jaki będzie efekt- zobacze niedługo (w trakcie)

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

wyłączników, jak nie mogłem nigdzie znaleźć- tak dalej nie mogłem.. więc wziołem się za budzik ;] niestety- nie przeżył, i mam taki power i reset: naciska się diody:)

Dołączona grafika

 

bajzel prawie w całej chacie zrobiłem ;] od piwnicy aż po mój pokój na piętrze:

Dołączona grafika

 

teraz najlepsze: buda... coś tam na niej walnołem... mnie tam sie nawet podoba ;)

Dołączona grafika

to co jest na górze- to nie wiem co to jest ;) a na dole wbrew pozorom- jest to napis a nie obrazek, ofkors chiński- zgadnijcie co oznacza :-P

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

tyle zdjęć budy... ofkors przedni panel będzie cały czarny- a diody (cd, kieszenie) na czerwone....

Dołączona grafika

 

a po prawej przezroczyście.. tylko ze zdjęcia dużo nie widać ;]

Dołączona grafika

sorki, ale foty z tela, ajk skończe całość to załatwie cyfraka

pozdro

Edytowane przez osek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jak narazie to mi sie jak najbardziej podoba , ze smaczkiem robione i najwazniejsze z głową.Czekam na efekt końcowy . B)

 

A co do napisu to tam jest przypadkiem "Sajgonki - 7.99zł" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jak  narazie to mi sie jak  najbardziej podoba , ze smaczkiem robione i najwazniejsze  z głową.Czekam na efekt końcowy . B)

 

A co do napisu to tam jest przypadkiem "Sajgonki - 7.99zł"  :lol:

1323885[/snapback]

ehh,źle- nie sajgonki :P B)

 

aha,i na poczatku buda wyglądała podobnie do tej:

 

 

Dołączona grafika

 

teraz pytanie z innej beczki- jak mam "rozbroić" wiatrak ARCTIC COOLING- bo chce sie dobrać do diód, aby je ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>ć i wyłanczać kiedy mi sie zachce- czy moge na siłe wyjąć, ciągnąc za śmigła? da sie tak?

Edytowane przez osek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A daj fote tego wiatraka z boku i z tyłu jak mozesz , bo powinna byc pod naklejka taka nakładka ( pierscien) mocujaca wal wirnika w silniku , jesli uda ci sie ten pierscien zdjąc to powinno sie ładnie i kulturalnie dac wysunąc cały wirnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym roznie jest bo np.u mnie w AR-C fan pro tc nieda sie wyjac wirnika bo pod nakleja jest zaslepka "przygrzana" do reszty tzn. niema jak tego zdjąc co najwyzej rozwiercic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra Sand.. zobacze co się da zrobić, ale na oko to łątwo ten wiatrak się nie podda....

 

zapomniałem dodać, zasilke też zrobiłem:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

taśme do hdd też zrobiłem po swojemu, ale fotki narazie nie bedzie ;]

Edytowane przez osek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladnie wyszpachlowany front :) Mniam

Pomarancz pikny jest , ten kolor zawsze mi sie podobal , ale dlaczego niebieskie oploty do kabli :/ Poza tym tribal na topie fajny natomiast ten znaczek chinski z lekka nie pasuje do tego tribala no ale twoja buda , twoj gust :] Ten znak tam nie pasuje ^^

Edytowane przez HeatFighter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pare lat temu tez zabralem sie za moda codegena ^^ i wygladal dokladnie tak jak ten:

 

przed modem

 

Dołączona grafika

 

no i po modzie

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Scoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow, niexle ta Twoja wygląda.... szkoda że dopiero teraz widze- bo bym se kno od Ciebie ściągnoł ;)

czemu niebieskie? bo jechałem po nie aż do obi- najbliższy coś koło 50 kilometrów... chciałem czarne, ale nie było ;/ te tez ładne, co prawda nie bardzo pasują, ale zawsze ładniej jak przedtem :) - gołe kable B)

 

chciałem też dodać że mopda próbuje robić jak najmniejszym kosztem.. jak narazie- nie wychodzi <_<

Edytowane przez osek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osek - jak narazie dobra robota

 

powiedz mi tylko jaką metodą wykonałeś te obrazki chińskie na suficie i bokach budy

 

a wiatraka nie radziłbym rozbierać, później po złożeniu mogą być problemy z łozyskami, raczej przyjżyj się, które kable zasilają diody, a które wiatrak (w którymś miejscu muszą się rozchodzić) - odetnij te od diód i osobno podepnij - ja mam tak zrobione, i mogę regulować obroty wentyla, a diody palą sie cały czas maxymalną jasnością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osek - jak narazie dobra robota

 

powiedz mi tylko jaką metodą wykonałeś te obrazki chińskie na suficie i bokach budy

 

a wiatraka nie radziłbym rozbierać, później po złożeniu mogą być problemy z łozyskami, raczej przyjżyj się, które kable zasilają diody, a które wiatrak (w którymś miejscu muszą się rozchodzić) - odetnij te od diód i osobno podepnij - ja mam tak zrobione, i mogę regulować obroty wentyla, a diody palą sie cały czas maxymalną jasnością

1324918[/snapback]

właśnie włączyłem kompa, ale tym razem mobo ma swoje miejsce ;]

obrazy- na kartke i taśmą klejącą, ale spray nie przeszedł przez papier... i moja rada- dobrze poprzyklejajcie ten szablon bna bude, bo waląc spray'em to potrafił papier odfruwać i nie ciekawie to wygląda ;/ tak robiłem góre

dół- wyciołem ten zanczek w foli... dużo lepiej poszło, na zdjęciach nie widać, ale ten smok nie jest wycinany prostymi liniami lecz wyciołem go "w ząbki"

 

a co to wiatraka, to fakt- zostawiłem gościa, bo niezbyt chciał sie dac...

i nie ma osobno diód zasilających i osobno wiatrak ;/ ALL razem

 

niedługo zapodam fotki...

pozdro

Edytowane przez osek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam :P moj mod jak narazie jest jeszcze gorszy od twojego, ale juz niedlugo, poniewaz w weekend dostaje komp z naprawy, a w rekolekcje maluje :D iii bdzie MIODZIO, wtedy juz nikt mi nie powie "eeee taki sobie mod" :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam :P moj mod jak narazie jest jeszcze gorszy od twojego, ale juz niedlugo, poniewaz w weekend dostaje komp z naprawy, a w rekolekcje maluje :D iii bdzie MIODZIO, wtedy juz nikt mi nie powie "eeee taki sobie mod"  :blink:

1325767[/snapback]

ehh, czyli co tym razem będe miał ci zrobić?

mam już podświetlane mobo.. więc musisz sie mały naprawde starać B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no :wink:

jeszcze pozostaje tylko: katodka, okienko, kolorowe wiatraczki, kabelki w oploty, mod zasilacza, panel do sterowania wentylami, malowanku, szlifowanko, zakrycie napędów, dobre chłodzenie HDD i będziecie mieli wstępnego moda nadającego się na pokazanie światu :D

hehe.... a do tego potrzeba czasu, pieniędzy i ochoty... :wink: ale mam nadzieję że podołacie sprawie

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no :wink:

jeszcze pozostaje tylko: katodka, okienko, kolorowe wiatraczki, kabelki w oploty, mod zasilacza, panel do sterowania wentylami, malowanku, szlifowanko, zakrycie napędów, dobre chłodzenie HDD i będziecie mieli wstępnego moda nadającego się na pokazanie światu :D

hehe.... a do tego potrzeba czasu, pieniędzy i ochoty...  :wink: ale mam nadzieję że podołacie sprawie

 

pozdrawiam

1325916[/snapback]

no ej- już coś mam B)

ehh, nie no= ale jakby fundusze były z lekka większe to naprawde pomysłów masa....

tylko szkoda że jakiś jeleń mature wymyślił <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie tu jest pare problemow , które sa miedzy innymi opisane w innym topicu , co do fotek - niemam aparatu, ale moge powiedziec ze narazie dysk jest szlifowany recznie ( przezemnie) papierem 1500 i jeszcze pujde w gore tak gdzies do 2000-2200 zeby osiagnac efekt lustra, narazie 1500 oszlifowałem pokrywe dół (do elektroniki ) i boki , nastepna faza to rozkrecenie góry , co jest nie lada wyczynem jak sie ma mało narzedzi , prawdopodobnie bede zmuszony rozwiercic dwie sruby mocujace glowice i talerze ( niema obaw o ich działanie ) , potem bedzie odpowiednie wyciecie otworu w pokrywie ,a na koniec brat (szklarz ) wytnie mi z 3mm szkla pokrywe ( niebedzie sie rysowac , i magazynowac tylu ladunków elektrostatycznych, które moglyby niszczyc dane ). Jeżeli sie wszystko bedize jakoś dobrze wiodło predzej czy pozniej beda foty całosci. Jedyny bół ze nie moge pokaza przebiegu prac - jak dysk wygladał , a jak teraz mozna sie w nim czesac i przegladac :D . jak bedziesz chciał moge troche adresów podac, zastrzegam ze mod hdd to BARDZO RYZYKOWNA sprawa.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jasne- zapodawam linki jak leci ;]

troche czytałem o tym modzie... efekt odjechany na maksa... jeszcze jakieś diody do środka.... i miodzio mod ;]

co do aparatu- może opłacałoby sie jakiegoś kumpla, co ma telefon... fotki nie będą ekstra, ale napewno dużo dadzą

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ctl-best.de/include.php?path=co...5d1e2abe5c7a054

http://www.bit-tech.net/article/66/3

http://www.realitynet.pl/content.php?article.132 <--- mam identyczny dysk , tzn teraz juz nie bo go szlifuje powoli do "lustra" problem mam tylko z tymi zakichanymi srubami , ale jakos sobie poradze. jezeli sie niebedize dało w co wątpie to pozostanie przy wypolerowaniu :sad: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie, troche fotek, ale niesety znowu z tela i jakość pozostawia dużo do życzenia... ale lepsze to niż sam opis ;]

 

ogólnie wierzch

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

troche tego, co w środku:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

kabel IDE: matka mi plotła warkocze :wink: a ja potem klejem ;]

Dołączona grafika

słynny już włącznik i reset:

Dołączona grafika

i dalej środek:

Dołączona grafika

jeszcze w środku walne:Dołączona grafika ale zbytnio czasu nie było ;]

 

przyszedł Pan kontroler z zewnątrz i okazało sie że cudem komp działa, pozdro dla niego B)

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszło. Tylko mogłeś wszystko utrzymać w jednej tonacji, np. oploty na kable czarne a nie niebieskie, inny kolor IDE i jakiś inny wiatrak a nie niebieski ;) Poza tym dobra robota.

Edytowane przez Guciosław

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz, z tymi kablami to siła wyższa.. pisałem wcześniej...

co do ide- to tak jakoś wyszło, sam nie wiem czemu ;)

witrak- no niesety z regulacją (mus) musiałem tylko taki kupić... ale za niedługo potraktuje go lutownicą, bo nie mam dojścia do diód

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...