Skocz do zawartości
venepl

Mulenie,, Ahmm Utrata Systemu?!

Rekomendowane odpowiedzi

kilka dni temu pisalem ze po wymianie plyty z gigabyta na abita pozkazaly sie dziwne zamulenia... a poniewaz prestaly byc az tak widpoczne bylem pewnien ze wszyttko oprocz systemu wlaczajacego sie ponad minute jest wszytko pod kontrola... widocznie nie:( pewnego razy gdy uzytkowalem kompa spotkal mnie reset... bylo tylko pstyk i po tym jak przelecialo logo abita i pokazalo sie dmi data pool zabotowala tylko dyskietka i stracja cdrom... niesety system juz nie... wrzucilem plyte do cdka i wlaczam instalacje , wrzucam stery sata pod raida i patrze a dysk c: jest okreslony mianem nieznany... mowie coz system mi padl pewnie cos z pradem bylo nie tak... zdaza sie :( jednak nie... system zainstalowalem ustawile i po 3 dniach polozylem sie po poludniu spac... keidy wstalem zastalem kapletna katastrofe... siakies bledy gg i innych progsow... zamulania, ale kit mowie jak wroce od kumpla zobacze co sie stalo,,, jak sie okazalo nie bylo do czego wracac ledwie ruszylem myszka reset dmi data pool - (system down :"() no dobra mowie virii jakies pewnie przeszkadzaja instaluje winde... dla pewnosci antywira, keiro fir :mur: ewal zeby wykluczyc ingerencje osob trzecich... no i bash... po restracie systemu przelecialo logo (zajelo mu to jakies 60 sekund) i pokazal sie czarny ekran, kursor... mowie ehhh... druga instalacja systemu to samo... ekran czarny i znowu kursorek i dalej nic... a do tego system uruchamia sie strasznie dlugo... teraz udalo mi sie go wreszcie dopalic, jednak antywir nic nie wykazal (z nowym updatem antywira i system ma sp1) ale boje sie zresecic kompa bo jestem prawie pewny ze znowu tak sie stanie... co mam robic i czego moze byc to wina ?! :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... everest pokazuje napiecie stale na okolo 12.16 v co jest wlasciwie norma to ochylenie... nigdy napiecie nie spada :( a jak ktos mnie poinformowal z seriwsu w srodku mam rzcezy ktore nie wykorzystuja zasilacza bo maja okolo razem 300 w a mam zasilacz 350

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki maja duzo do opalania windy , niektore jak np. kontroler dyskow laduje sie przed pojawieniem sie logo z paskiem . Reszta laduje sie w trakcie przewijania paska. Przed pojawieniem sie napisu zapraszamy wszystkie sterowniki sa juz zaladowane ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z ineej beczki ? chodzi o soft zwany wirami ?

1. przeskanowałeś antywirami i nie ma "syfu" rozumiem...

2. hijackthis.de - rozumiem też nic wykazał ?

3. bo bywa że jak postawisz nowego systema zwanego XP-ekiem nawet po formtowaniu.. ba ! nawet na nowiusieńkim "pachnącym" twardzielu on podczas

instalki już łyka wiry...

4. moze jednak się grzeje procek. tudzież grafa ?

5. moze jakieś konflikty w menedzerze urządzeń ?

 

tak gdybam.tylko ... zwróc na to wszystko uwagę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bugi bugi... system muli nadal.. cos chyba jest walniete z rzeczy : ram lub zasilacz... ale dokladnie nie sprawdzilem bo nie mam miernikow ani nic ale jak wymienilem ram na geila, dysk na co prawda stary ale na IDE 40 gb i zasilke 400 w wrabalem zacelo dzialac, tylko teraz wszedzie gdzie sprawdzam moje urzadzenia to dzialaj... nie wiem co z tmy kurde jest ?! jesli ktos moze pomoc to prosze jescze raz napsiac.. nie wiem jakeis programy testowe etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...