Skocz do zawartości
kamilo23

Cinebench 2003 : Dyskusja: !

Rekomendowane odpowiedzi

Wyniki dodaje i porządkuje ale nie aktualizuje narazie więc prosze o wyrozumiałość :D

Tydzień temu wysłałem na PW zgłoszenie do rankingu;wynik jest też w tym wątku,czyżbyś zapadł w sen zimowy ?( :lol2: ) Edytowane przez Ricci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu wysłałem na PW zgłoszenie do rankingu;wynik jest też w tym wątku,czyżbyś zapadł w sen zimowy ?( :lol2: )

 

Narazie tak jak napisałme wyniki akualizuje czyli dodaje na liste tam twój wynik jest :wink: . Tylko nie wklejam na forum bo wszystko jest tak po jelonkowane ze nic byś się narazie nie wyznał. :wink:

Takze proszę o opanowanie nerwów :D

 

Nie zaspałem B)

 

EDITED

 

Kategorie AMD uporządkowałem i dodałem , jutro tak samo zrobie z AMD k8

 

BTW @Ricci w kategori ogólnej masz 8 miejsce a w AMD K8 7 miejsce

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

 

Macie 1 TYDZIEŃ na podanie mi wszystkich danych których wam brakuje.

 

Dane mi potrzebne są wyszczególnione w TOPICU z wynikami !!!!!!!!!!!

 

Jeżeli , ktoś nie da mi tego do 8 LUTEGO , automtycznie wynik usune z powodu braku wszystkich danych.

 

Skonsultowałem to z FiDO i on jest tego samego zdania co ja. Więc to nie tylko mój nakaz !!!!!!

 

Więc czekam !!!!!

 

:wink:

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E.. to nie wojsko.. to nie rozkaz.. po prostu jak nie uzupelnicie danych to nie zostaniecie przeniesieni i tyle.. nic wielkiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZAS MINĄ

 

Żeby nikt się teraz nie burzył :blink: , że jego wyniku nie będzie w rankingu <_<

miną? ale taka przeciwczogłgową czy przeciwpiechotną :lol: ;)

 

btw, co z tym rankingiem?

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie rozwiazanie jest proste.. ranking pojdzie od nowa bez przenoszenia wynikow skoro nikomu na tym nie zalezy ;]

Dla mnie to bardzo dobra informacja, pare godzin zaoszczedze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie rozwiazanie jest proste.. ranking pojdzie od nowa bez przenoszenia wynikow skoro nikomu na tym nie zalezy ;]

Dla mnie to bardzo dobra informacja, pare godzin zaoszczedze ;]

FiDO miła niespodzinaka :D

 

Zerknij na wyniki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jak czysto sie zrobilo ;) Tylko czemu moj wynik polecial :P Ale kij mu w oko.. i tak musze w koncu zainstalowac Win x64 i zrobic jakis normalny ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jak czysto sie zrobilo ;) Tylko czemu moj wynik polecial :P Ale kij mu w oko.. i tak musze w koncu zainstalowac Win x64 i zrobic jakis normalny ;]

Nie było linku i brakowało kilku danych :wink:

 

Ale chyba sie nie gniewasz :oops: . Usuwałem te wyniki gdzie brakowało danych i linku do obrazka.

 

Dobrze by było jakby ci co teraz są podali te nazwy płyt. ALe już nie mam siły prosić :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

czy ten czas 1minuta to to ten właściwy bo innego mi nie wyświetla >>KLIK<< czy może trzeba coś w opcjach pozmieniac zeby mi pokazywało czas w tej małej zakładce w lewym dolnym rogu ??

Masz wersję 9.5 (64bit). Używaj wersji 2003 (64 bit) to będziesz miał taki układ jak wszyscy - w lewym dolnym rogu. Edytowane przez atomel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wersję 9.5 (64bit). Używaj wersji 2003 (64 bit) to będziesz miał taki układ jak wszyscy - w lewym dolnym rogu.

oki dzieki tez tak myslałem mam juz wersje 2003 i dziwne zmiany dostałem, gratis 50 punktów dla proca a czas pogorszył sie o 1 sekunde screen Edytowane przez biegi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mi sie wreszcie udalo :P

Pobilem Atomel'a i zajolem 1 miejsce w rankingu...

Ale jeszcze postaram sie wysrobowac wynik ;)

Pozdrawiam.

Edytowane przez Drejfus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz gratulacje.

Napięcie na procku masz niskie, myślę że jeszcze 50Mhz dasz radę podciągnąć i uciąć jakieś 0,5 sekundy. Optymalizacja systemu to może jeszcze 1 sek? Wynik poniżej 26 sek jest w zasigu. Postaraj się zanim przyjdzie nasz kolega !STONKA! z Niemiec z prockiem X2 wykręconym na 3200MHz :lol2:

Edytowane przez atomel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz gratulacje.

Napięcie na procku masz niskie, myślę że jeszcze 50Mhz dasz radę podciągnąć i uciąć jakieś 0,5 sekundy. Optymalizacja systemu to może jeszcze 1 sek? Wynik poniżej 26 sek jest w zasigu. Postaraj się zanim przyjdzie nasz kolega !STONKA! z Niemiec z prockiem X2 wykręconym na 3200MHz :lol2:

Prędzej z Opkiem lub FX-60 niż z X2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O w dupen z kad on go wyciagnal?? przesiadam sie na WC wiec tez troche mi to da ale cudow juz nie zdzialam... a z tym 1.4v to musi byc jakis blad odczytu bo napewno tam ma jakies 1.525v

Edytowane przez Drejfus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły wynik na tym 805. Czekamy na 64bit. Będzie pewnie mniej niż 35sec. Tyle ma genghiskhan więc możesz być pierwszy w kategorii Intel.

Edytowane przez atomel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...