Skocz do zawartości
kamilo23

Cinebench 2003 : Dyskusja: !

Rekomendowane odpowiedzi

to na wyspach neta nie ma zeby wyslal ? Dołączona grafika

 

a tak btw to wynik do rankingu dodaj, a potem bedzia art,w koncu co to za roznica Dołączona grafika

dla kvana i romka jest roznica

a w anglii owszem neta maja ale co z tego jak sie do mnie nie odzywa :mur: niestety nie wiem kiedy przesle tego arta....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla kvana i romka jest roznica

a w anglii owszem neta maja ale co z tego jak sie do mnie nie odzywa :mur: niestety nie wiem kiedy przesle tego arta....

a to ^%&* jeden ;) a ppc sponsorowało mwam coś czy tak poprostu blokuja screeny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to ^%&* jeden ;) a ppc sponsorowało mwam coś czy tak poprostu blokuja screeny?

co ty sprzet nasz :lol:

tez tego nie kumam no ale najmniej mam do gadania bo arta nie pisalem i go na dysku nie mam

pozatym ze sprzet byl w 80% moj (proc mobo ramy itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ty sprzet nasz :lol:

tez tego nie kumam no ale najmniej mam do gadania bo arta nie pisalem i go na dysku nie mam

pozatym ze sprzet byl w 80% moj (proc mobo ramy itp)

 

krótko mówiąc Cie wysiudali :D dobra, EOT ;)

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tiotalny bezsens, [ciach!]lić ich i tyle skoro nie mogą sie wywiazać z jednego arta. Co to za wynik który jest nieopublikowany? to wynik którego dla swiata po prostu nie ma .....

 

gengish skoro sprzęt Twój to i wyniki powinny być twoje, pogadaj z kvanem i je po prostu opublikujcie i juz, z tym napewno sie uporacie szybciej niż z artem który w sumie już teraz będzie nieaktualny ze względu na C2D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no musze dodac cos od siebie w sprawie tego "wielkiego" wyniku na 930@LN2.

 

Ani jeden z Was nie jest w redakcji PPC, z tego co piszecie to portal nic nie sponsorowal/nie pomagal w wykonaniu tego wyniku a pokazac nie mozecie bo Romek nie pozwolil :blink: Eee nie kumam za bardzo :huh:

 

Aczkolwiek jak juz napisano wczesniej teraz to wynik jest od kant [gluteus maximus] roztrzaskac i tyle.

 

 

@ Hipo - a moze cos na 64 bit ? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no musze dodac cos od siebie w sprawie tego "wielkiego" wyniku na 930@LN2.

 

Ani jeden z Was nie jest w redakcji PPC, z tego co piszecie to portal nic nie sponsorowal/nie pomagal w wykonaniu tego wyniku a pokazac nie mozecie bo Romek nie pozwolil :blink: Eee nie kumam za bardzo :huh:

 

Aczkolwiek jak juz napisano wczesniej teraz to wynik jest od kant [gluteus maximus] roztrzaskac i tyle.

@ Hipo - a moze cos na 64 bit ? :wink:

 

zdaje się że jeden z członków teamu OC miał stać się red Pura i od razu miał debiutować artem ... może to przez to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Hipo - a moze cos na 64 bit ? :wink:

 

Jak mi powiesz jak zmusic cine do pokazania całego okna w rozdziałce 800x600 to chętnie ;) bo niestety ale XP64 nie pozwala mi ustawić wyzszej rozdziałki na S3 Virge ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi powiesz jak zmusic cine do pokazania całego okna w rozdziałce 800x600 to chętnie ;) bo niestety ale XP64 nie pozwala mi ustawić wyzszej rozdziałki na S3 Virge ;)

a inny programy te nie chca? przeca mozna wymusic ;] a czesc z 32bit na pewno chodzi w x64.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a inny programy te nie chca? przeca mozna wymusic ;] a czesc z 32bit na pewno chodzi w x64.

Mógłbyś rozwinać swoją myśl ? bo mimo najszczerszych chęci nie potrafie zrozumieć co chciałeś mi przekazać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś rozwinać swoją myśl ? bo mimo najszczerszych chęci nie potrafie zrozumieć co chciałeś mi przekazać.

;]

 

pytałem się czy inne programy tego nie chca (czyli czy inne programy do zmiany rozdziałki mogą to zrobić, mimo że windows nie chce) potem napisałem że przeca można wymusic (można zmusić windowsa do ustawiania odswierzania i rozdziałki wyższej niż umożliwie to karta/monitor - u mnie windows 32 bit tez to zle odczytuje - zmusic windowsa, le oczywiście przez jakis program). potem napisałem ze przynajmniej czesc programow tego typu pod 32bity powinna działac na 64 bity ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;]

 

pytałem się czy inne programy tego nie chca (czyli czy inne programy do zmiany rozdziałki mogą to zrobić, mimo że windows nie chce) potem napisałem że przeca można wymusic (można zmusić windowsa do ustawiania odswierzania i rozdziałki wyższej niż umożliwie to karta/monitor - u mnie windows 32 bit tez to zle odczytuje - zmusic windowsa, le oczywiście przez jakis program). potem napisałem ze przynajmniej czesc programow tego typu pod 32bity powinna działac na 64 bity ;]

 

Chodzi o to ze xp64 nie rozpoznaje mi S3 bo nie ma dla niej suppportu i daje max rozdziałke tylko 800x600, cine otwiera sie ale widze jakies 65% okienka, reszta jest poza pulpitem. Tam też laduje akurat kawałek okna z wynikiem czasowamy ........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze xp64 nie rozpoznaje mi S3 bo nie ma dla niej suppportu i daje max rozdziałke tylko 800x600, cine otwiera sie ale widze jakies 65% okienka, reszta jest poza pulpitem. Tam też laduje akurat kawałek okna z wynikiem czasowamy ........

No własnie otym mówie. Mam to samo z moja ati 8mb i wtedy używałem jakiegoś programu do wymuszania rozdziałki. Teraz nie pamiętam jak się nazywam, ale takich programów jest sporo i pewnie działają pod x64.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OD jutra biore sie do roboty za cinebench...

Tutaj moge sporo powalczyc, bo pamieci za bardzo sie nie uzywa do tego testu ;)

Ale pamietaj screen i wynik tylko dla mnie za linka :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hMMMM, chyba muszę instalnąć 64-bitowy OS żeby co podciągnąć :) na 32-bitowym narazie dojechałem do 22,2s B-) Przy okazji pytanko - na Vista x64 ktoś odpalał CB2003 64-bit ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hMMMM, chyba muszę instalnąć 64-bitowy OS żeby co podciągnąć :) na 32-bitowym narazie dojechałem do 22,2s B-) Przy okazji pytanko - na Vista x64 ktoś odpalał CB2003 64-bit ??

Jakie MHz do tych 22,2s ??

Proc Twój czy redakcyjny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie rewelacja i moje gratulacje! :wink:

Nawet jakbym mógł teoretycznie na FX60 osiągnąć zegar 3700 MHz to z prostej interpolacji (liniowej) wynika, że teoretyczny wynik możliwy do osiągnięcia na AMD w środowisku 64 bit byłby 20,8s. Ty przesiadając się na 64 bit z tym conroe osiągniesz pewno znacznie poniżej 17s. Dowodzi to, że nie tylko zegary procesora grają rolę. Conroe ma moim zdaniem wydajnieszą architekturę (design) niż procesory AMD niezależnie od technologi 65nm Intel vs 90nm AMD, która przekłada się na roznicę w zegarach. Intel ma aktualnie lepszy projekt. Nawet jak AMD zmieni technologię na 65 nm to bez ulepszenia architektury ich procki będą mniej wydajne.

Edytowane przez atomel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...