Skocz do zawartości
kamilo23

Cinebench 2003 : Dyskusja: !

Rekomendowane odpowiedzi

Piękne zegary. Gratulacje! Niestety do rankingu 9.5 nie jest brany pod uwagę ze względu na znaczne różnice w stosunku do cinebench 2003.

Domniemam, że nie będzie to dużą przeszkodą - link jest wcześniej w topicu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam, swego czasu uruchomiłem wersję 9.5 na bardziej sensownej płycie w kontekście pamięci/CPU jaką jest Blitz Formula. I przy ustawieniach 500x10 1:1 4-4-4-4-2T-alphy auto, wynik wynosił 8s.

 

Więc moim zdaniem ten bench coś kiepsko skaluje się z CPU/MEM, a dobrze sam nie wiem z czym... :)

Przy okazji zrobione, więc od mistrzów tutaj mnie nie wyzywać :banana:

Edytowane przez pmp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tych zegarach mógłbyś zejść jednak trochę niżej ;) jakieś 0.4s. Zresztą postawiłbyś 64bit OS...

Przeprowadziłem więc atak na urwanie 0.1s, wystarczyło parę MHz i CR1.

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, 32bit. Ma się to tak mniej więcej jak wPrime - ZTCP na lekko zoptymalizowanym OS potrafi ciutkę szybciej liczyć. Jezeli coś jest niestabilne, to się wyłącza albo wywala błąd.

 

2003 jak widać nie potrzebuje wielu sekund, więc nawet mocno wątpliwie stabilne 4 jaja 2003 moga policzyć. Dlatego wyzwaniem już jakimś jest wersja R10 bo to więcej niż 9 sekund :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toc i ja 64bit uzywalem, ale pamietam ze bylo duzo gorzej, nawet z yorkiem. vista bleee? :]

Pytanie czy masz Cinebencha 64bit, bo jak na systemie 64bit odpalisz program w wersji 32bitowej to nic to nie pomoże :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cinebench 2003 juz się kończy. Może warto już skoncentrować sie na R10?

 

Tutaj wynik i7 =39s to jest blisko 30% lepiej od poprzedniej generacji quadów Intela.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez atomel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

I7 wymiata tego nie da sie ukryc ;)

wrzucilbys cos do hwbota a nie meczyl cinebench :D masz odpowiedni sprzet i jeszcze triple channel :)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać zwyczaje z PCLaba już wchodzą w krew u Yoto ;-)... Koniec dyskusji na temat płyty, ważne że dla mnie jest OK. Dawać Cine.

Edytowane przez sobih

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...