Skocz do zawartości
kamilo23

Cinebench 2003 : Dyskusja: !

Rekomendowane odpowiedzi

Phi, sie chłopak nie zna, mysli ze wywalenie tapetki i kolorowego shella jest najważniejsze, otóż nie jest. I proszę sie odtegować od mojej windy i oceniania optymalizacji na wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO jakiego masz kompa że ci leci na 27s :blink: Ja bym jednak spróbował i zainstalował x64 bo coś mi się wydaje że chyba szykowało by się zamotanie w rankingu :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO jakiego masz kompa że ci leci na 27s :blink: Ja bym jednak spróbował i zainstalował x64 bo coś mi się wydaje że chyba szykowało by się zamotanie w rankingu :rolleyes:

Komp :lol2: FX-60 który chodzi na 3GHz . DFI EXPERT x 1GB G.SKILL @274MHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersji 9.5 nie uznajemy bo ma buga liczy sie wersja 2003 32bit i 64 bit :wink:

A więc dołączyłem do teamu a wyniki wysłałem oczywiście na prv. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko tyle że będzie niespodzianka w postaci wyniku z FX :blurp: . Jak tylko dojdzie sprzęt tej osoby to da wynik :D :mrgreen: I bedzie pewnie FX :26: X2 :zonk:

 

 

:ploom:

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że ściemniam czy coś tam.Wynik odam jak tylko załatwie x64 myśle że w połowie przyszłego tygodnia . Bo nie wiem czy jest sens wrzucać wynik na xp32 i później go zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że ściemniam czy coś tam.Wynik odam jak tylko załatwie x64 myśle że w połowie przyszłego tygodnia . Bo nie wiem czy jest sens wrzucać wynik na xp32 i później go zmieniać.

Narazie możesz dać z 32bit później go wyedytuje :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że ściemniam czy coś tam.Wynik odam jak tylko załatwie x64 myśle że w połowie przyszłego tygodnia . Bo nie wiem czy jest sens wrzucać wynik na xp32 i później go zmieniać.

nikt tutaj nie pisze o sciemnianiu czy o cos tam :) chodzi tylko o poprawnosc w metodzie benchmarkowania (czyt. dobra wersja programu).

przyklad :cinbench na fx60@2,9G

9.5 (32/64bit) 27/24

2003 (32/64bit) 34,3/26,5

pomijajac fakt, ze wersja 9.5 podaje tylko pelne sekundy, rozbieznosc wynikow pomiedzy wersjami jest tak spora, ze nie mozna ich "mieszac"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt tutaj nie pisze o sciemnianiu czy o cos tam :) chodzi tylko o poprawnosc w metodzie benchmarkowania (czyt. dobra wersja programu).

przyklad :cinbench na fx60@2,9G

9.5 (32/64bit) 27/24

2003 (32/64bit) 34,3/26,5

pomijajac fakt, ze wersja 9.5 podaje tylko pelne sekundy, rozbieznosc wynikow pomiedzy wersjami jest tak spora, ze nie mozna ich "mieszac"

Tylko że ta wersja mam problem z konsolą i dlatego nie używa sie jej. :wink: Chyba że już bug jest naprawiony :? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory, ale na tym obrazeczku to nic nie widac....

Masz tam wyżej taką lupke z + i rozmiar powiększony ( albo rzeczywisty), popatrz dobrze :wink:

 

 

 

chyba na 32 bit i 64 bit..........

Nie bedzie takiego podziału :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@riel

Zoptymalizuj sobie troche system:) moze da Ci to kilka dodatkoowych s... ramków nie puscisz o jeden dzielnik wyzej? jak nie masz w biosie swojej płyty to spróbój amd 64tweakerem puścićwyżej ramki. Fajny wyniczek tak pozatym, ale do dopracowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz tam wyżej taką lupke z + i rozmiar powiększony ( albo rzeczywisty), popatrz dobrze :wink:

its alive!? :lol2: heh, cieeekawe, ale to dziala.....

 

Nie bedzie takiego podziału :-|

imo dwa rozne programy w jednym rankingu to jest bezsens, ale jak kto woli.....

 

@riel

Zoptymalizuj sobie troche system:) moze da Ci to kilka dodatkoowych s... ramków nie puscisz o jeden dzielnik wyzej? jak nie masz w biosie swojej płyty to spróbój amd 64tweakerem puścićwyżej ramki. Fajny wyniczek tak pozatym, ale do dopracowania ;)

niestety w cine za duzo ramki nie dają :( zeby nie powiedziec nic......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety w cine za duzo ramki nie dają :( zeby nie powiedziec nic......

Troszkę dają, ale bardzij mhz niz timingi. Sa to jednak oczywiscie różnice rzędu 0,xx s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update (28,4).

SCREEN

Następny wynik będzie dopiero jak zrobię VCore moda bo Asrock pozwala tylko na 1,40V.

 

Pozdrawiam.

Proc bardzo fajny tylko swoją drogą co to za pomysł wkładać X2 do Asroka…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...