Skocz do zawartości
kamilo23

Cinebench 2003 : Dyskusja: !

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki :)

Niestety między mna a pierwszym jest przepaść nie do pobicia... przynajmniej na moim chłodzeniu :(

Gdybys mieszkal blizej to ta roznice by sie zniwelowalo.

 

Ja niestety ale nie dam rady sie wbic na 1 miesjce. Polskie boxy X2 :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta roznice by sie zniwelowalo.

Nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa... zmienie chłodzenie to zobaczymy :)

 

BTW, myślę że powinno się rozgraniczyc podkategorie na ilośc rdzeni. Trudno rywalizowac jednemu jajku z dwoma :)

Wyszedł tez juz Cinebench 9.5 w wersjach 32 i 64bit, wyniki są inne (gorzsze) niz w CB2003. U mnie np. wersja 32 bit daje lepszy czas niz 64bit (pod Win x64)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety między mna a pierwszym jest przepaść nie do pobicia... przynajmniej na moim chłodzeniu :(

 

Jaka tam przepaść?

O przepaści to można powiedzieć przy wyniku 100 sekund. Nie dołuj proszę innych uczestników rankingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O przepaści to można powiedzieć przy wyniku 100 sekund. Nie dołuj proszę innych uczestników rankingu.

Dobra :) nie jest przepaść ale wyrwa nie do przeskoczenia (przynajmniej na razie ) :mur: :lol2: :zonk:

Edytowane przez Jimmy007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy test FX60

Nie szkoda Ci było kasy na taki drogi proc? Chyba że służbowy :)

 

 

Wynik zaje.... :banana: , mogłbyś zrobic ten sam test ale na pamieci ustawionej tak jak u mnie, tzn 3-4-3-6 najlepiej na 260MHz i oczywiście przy swoim takcie proca i potem to samo dla pamieci ustawionej jak u Ciebie - czyli 2-3-2-5 ale na moich MHz - 2867. Ciekaw jestem jak pamięc wpływa na wydajnośc tego testu. Moje gskille nie idą na innych timingach (poza def 3-4-4-8) więc nie moge sprawdzić.

 

taki proc na AC... uhhhhhhh, ale wynik fajny i 3l0 :lol: przydalo by sie kilka(set?) mhz wiecej [;

Jaki proc :) przecież zrobił OC "tylko" o 400MHz. Opterony 165 chodzą na AC przetaktowane o 1000MHz i więcej i nikt nie robi z tego sensacji :rolleyes:

 

 

Tylko 7 dni byłem pierwszy w rankingu K8 :( :( :( chyba pora na zmiane chłodzenia .......

Edytowane przez Jimmy007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik zaje.... :banana: , mogłbyś zrobic ten sam test ale na pamieci ustawionej tak jak u mnie, tzn 3-4-3-6 najlepiej na 260MHz i oczywiście przy swoim takcie proca i potem to samo dla pamieci ustawionej jak u Ciebie - czyli 2-3-2-5 ale na moich MHz - 2867. Ciekaw jestem jak pamięc wpływa na wydajnośc tego testu.

Nie wpływa,

 

przynajmniej gdy ścigałem się na winchesterze nie wpływała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wpływa,

Jesli masz racje to ciekawe co wpływa na to ze na opteronie z 2x1MB kaszy, przy tym samym takcie co kolega tomall0, miałem gorszy wynik? On ma 2x 512KB kaszy, ale pamiec na 2-2-2-5 @ 236MHz a ja pamieć 3-4-3-6@260MHz ????

 

Musi cos spowalniać mojego kompa, albo tomall0 coś ma ustawione, może grafa inna? ale gfx nie owinien wpływać na czas renderowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz racje to ciekawe co wpływa na to ze na opteronie z 2x1MB kaszy, przy tym samym takcie co kolega tomall0, miałem gorszy wynik? On ma 2x 512KB kaszy, ale pamiec na 2-2-2-5 @ 236MHz a ja pamieć 3-4-3-6@260MHz ????

 

Musi cos spowalniać mojego kompa, albo tomall0 coś ma ustawione, może grafa inna? ale gfx nie owinien wpływać na czas renderowania.

pewnie masz nieoptymalizowany system i dlatego wolniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie masz nieoptymalizowany system i dlatego wolniej.

Nie wiem :) :( jak zacząłem mieszać w Services to mi sie win posypał i trzeba było na nowo go instalować... :mur: Ten x64 jest "troche" inny niż 32 bit

Edytowane przez Jimmy007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem :) :( jak zacząłem mieszać w Services to mi sie win posypał i trzeba było na nowo go instalować... :mur: Ten x64 jest "troche" inny niż 32 bit

jest troche inny ale optymalizuje sie tak samo. Jezeli jest czysty - swierzo instalowany, a nie uzywany na codzien to chyba cos innego jest powodem, ale nie mam pojęcia co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz racje to ciekawe co wpływa na to ze na opteronie z 2x1MB kaszy, przy tym samym takcie co kolega tomall0, miałem gorszy wynik? On ma 2x 512KB kaszy, ale pamiec na 2-2-2-5 @ 236MHz a ja pamieć 3-4-3-6@260MHz ????

 

Musi cos spowalniać mojego kompa, albo tomall0 coś ma ustawione, może grafa inna? ale gfx nie owinien wpływać na czas renderowania.

U mnie sys nie optymalizowany, świerza instalka xp64, tylko usługi w menedżerze powyłączane i priorytet na high, Edytowane przez tomall0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...