Skocz do zawartości
Stuku

Kupno Telefonów Od "hurtowników"

Rekomendowane odpowiedzi

1

2

 

Ten drugi - ani nie odpisuje na gg a e-mial ma przeciążony. Interesuje mnie link pierwszy - nie zalatuje wałem ??

 

Swą droga - sprowadzał ktoś z forum telefony własnie od "takich hurtowników" ??

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. a ano ceny bardzo atrakcyjne .. ;] z checia bym sobie cos kupil . .ale .. :] nie wiadomo czy to nie walek .. :(

1324823[/snapback]

własnie - ja chce na próbe zamówić dwa telefony - jak będzie ok zamawiam kolejne. Ale własnie mnie interesuje czy ktoś ma doświadczenie w kupywaniu z takich źródeł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: ceny faajneee...

A przy zamowieniu dostaje sie paczke za pobraniem... Wiec kasy nie stracisz.... :roll:

1325052[/snapback]

ale przysłowiową cegłe możesz dostać..... :? imho wałek jakich wiele....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dosc niskie ceny, nie podoba mi sie sajt strasznie malo profesjonalny i do tego te banknociki, jakbym widzial ogloszenia w sparwie kredytow.

 

szemrana firma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

ja bym chetnie wzial ta 7650 ale cos mi zalatuje walkiem ta cena. Jak ktos zrealizuje jakies zamowienie i bedzie zadowolony to niech napisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta miodna. Mam ochote na Motorole E398i kurcze tylko 350 zł !! Szok. Ale mi sie wydaje ze faktycznie moga to byc oszusci. Brak telefonu, adresu czegokolwiek. Namierzenie przez policje moglo by sie odbyc jedynie poprzez np konto bankowe wszak musi miec posiadacza. Tylko ciekawi mnie jedno czy przy przesylkach za pobraniem mozna otworzyc paczke i sprawdzic czy nie ma tam pustaka ? :D To jest wazne bo wtedy bedzie sie dalo ustrzec przed oszustem. Wszak dla studenta kwoty powyzej 300 zł sa zaporowe a wydac ja na cegle... to :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bede mial czas to przejde sie na poczte w najblizszym czasie i spytam sie kierownika placówki jak to jest z tymi przesylkami za pobraniem. Kurcze nie moze by tak zeby poczta sprzyjala potencjalnym oszustom, noo ale w koncu zyjemy w Polsce... :mur: :mur: :mur: wiec wszystko jest mozliwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie do niego z zapytaniem, gdzie można odebrać osobiście, może ktoś z forum mieszka gdzieś w pobliżu....

Jeśli koleś nie odpowie, albo będzie coś kręcił to niemal pewny oszust... Niestety przejechałem się już na allegro i trochę bardziej od większości podejrzliwy jestem i nie wierzę łatwo w "cuda"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziobak dobrze rozumujesz, wtedy kazdy z nas sie upewni czy mamy doczynienia z oszustami czy tez z dobra oferta. Swoja droga nr konta bankowego i nr telefonu, tez bym ulatwilo wszak gdy pan/pani zakladal/a konto w banku musial/a podac dane osobiste, ktore na zadanie policji lub prokuratury powinny byc ujawnione. Bo emaile to sobie mozna o dupe rozbic... :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziobak dobrze rozumujesz, wtedy kazdy z nas sie upewni czy mamy doczynienia z oszustami czy tez z dobra oferta. Swoja droga nr konta bankowego i nr telefonu, tez bym ulatwilo wszak gdy pan/pani zakladal/a konto w banku musial/a podac dane osobiste, ktore na zadanie policji lub prokuratury powinny byc ujawnione. Bo emaile to sobie mozna o dupe rozbic...  :sad:

1325874[/snapback]

chyba ze konto jest na slupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda. Przysluguje Ci prawo do otworzenia i sprawdzenia zawartosci paczki przy listonoszu. W momencie, gdy rezygnujesz listonosz pisze jakis formularz. Tak moj kumpel mial, tylko bylo to w momencie gdy kupowal przy uzyciu przelewu, ale wydaje mi sie, ze za pobraniem tym bardziej takie cos powinno funkcjonowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda. Przysluguje Ci prawo do otworzenia i sprawdzenia zawartosci paczki przy listonoszu. W momencie, gdy rezygnujesz listonosz pisze jakis formularz. Tak moj kumpel mial, tylko bylo to w momencie gdy kupowal przy uzyciu przelewu, ale wydaje mi sie, ze za pobraniem tym bardziej takie cos powinno funkcjonowac.

1326081[/snapback]

No tez mi sie tak wydaje, choc pewnie to zalezy tez od listonosza lub placowki, bo jezeli nie ma przepisow jasno dajacych nam prawo otworzenia przesylki to znajac zycie wiekszosc nie zgodzi sie na otwarcie, no coz w Polsce mamy przyzwolenie na oszustwa... pozniej sami narzekamy etc... kolo sie zamyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro będe na poczcie to sie zapytam. znajomy sąsiada podobno bierze telefony z takich hurtowni i sprzedaje. pogadam z kumplem i sie dowiem czegoś więcej. ludzie na allegro strasznie zachwalają te hurtownie i za 3/4zł sprzedają adresy, linki itp :) troche mnie te ceny intrygują.. pożyjemy zobaczymy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja miałem wałka przez tweaka i chciałem otworzyć paczkę przy listonoszu, to powiedział, że mogę ale to itak niczego nie zmieni jesli coś się nie będzie zgadzać. Najgorsze jest to, ze listonosz to znajomy moich rodziców...

 

W ofercie nr 2 zuważyłem jeszcze jeden szczegół. Zdjęcie każdego telefonu jest robione na innym stole. Moze się czepiam, ale...

Edytowane przez Sysak13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

Jest możliwy odbiór osobisty, ale wyłšcznie w wypadku zamówienia powyżej 10sztuk, ponieważ dostajemy wiele zamówień i nie jestemy w stanie przyjać każdego w naszym domu, dlatego tez proponujemy taki sposób płatnoci.

 

To chyba doć dogodny sposób.

 

moze ktos sie dowie cos wiecej na ten temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie ciekawie ale sie nie napalajcie, mi to smierdzi, przeciez jakby ktos mogl tak spowadzac to by na allegro interes rozkrecił, wiec bez przesady a moj kumpel z hurtowni moze telefony załatwić (dla znajomych) i mowil ze taka noki 3510i kosztuje 180 zł wiec te ceny sa jakies przewałki, wiec olejcie to nie dajcie sie wyrolować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

a ci kolesie co wystawiaja po 4 zl info o hurtowniach gdzie sa sprzedawane te same komory w tej samej cenie ?hmm? . Wygląda na wałek ale nie do końca. Jakby ktos z nimi przygadal i umówi sie na odbiór osobisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ci kolesie co wystawiaja po 4 zl info o hurtowniach gdzie sa sprzedawane te same komory w tej samej cenie ?hmm? . Wygląda na wałek ale nie do końca. Jakby ktos z nimi przygadal i umówi sie na odbiór osobisty.

1326404[/snapback]

W tym problem że na wiekszości aukcjach jest napisane wyraźnie że źródła nie były sprawdzane.

Druga sprawa : phones4u - nie odpisuje na gg i e-mial ma zapchany a foty są pożyczone z allegro - moim zdaniem odpada.

Czekam na odpowiedz z importshop.za.pl - jak coś dowiaduje się jak to jest na poczcie i jak będzie ok to zamawiam dwie 3510i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...