Skocz do zawartości
Stuku

Kupno Telefonów Od "hurtowników"

Rekomendowane odpowiedzi

to jest wał !! :) sprawdziłem. oczywiście nie na sobie ;) sprawdzcie sobie konta na allego http://www.allegro.pl/show_user.php?search=phones4u i http://allegro.pl/show_user.php?search=kynek2000. zostały zawieszone. a pozatym komentarz:

 

UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!niedostałem telefonu za który zapłaciłem koles zerwał kontakt w momecie wpłacenia pieniedzy i w dodatku ma wyłaczony telefon!!!!!!

 

to mówi samo za siebie..

 

:mur:

 

update:

z tej stronki http://www.allegro.pl/show_item.php?item=45042721 zaczerpnięta została fotka nokii 7650...

 

no coment

 

update2:

http://www.tele-kom.gsm.pl/ :mur:

Edytowane przez indywidualista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak widac wadim ma zawsze racje hehe, nie wierzcie w super okazje bo to jest POLSKA i tutaj kazdy mysli o tym jak najwiecej zarobic a nie jak ludziom taniej sprzedać, każdy chce kupić za grosze a sprzedać za tysiące, no taka jest prawda wiem na własnym przykladzie :) ale dla mnie priorytetem jest to zeby klijet dostał swój towar i nie narzekał, bardzo czesto handluje sprzetem i juz poł mojego miasteczka mnie odiwedza czy nie mam czegoś taniego :P oczywicie kumple i dziewczyny maja wszystko za tyle co ja kupuje ewentualnie koszt transportu a obcym troszke trzeba naliczać :P

Edytowane przez wadim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie otworzyc paczki, ani przy listonoszu ani na poczcie. Ostatnio do ciotki przyszla paczka za pobraniem 150pln nie wiadomo od kogo (?!) i chciala zobaczyc co w ogole jest w srodku. Kierowniczka powiedziala, ze albo placi i bierze paczke, albo nie, lecz otworzyc NIE MOZE. I tyle. Tak samo z listonoszem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, u mnie na poczcie (Grudziądz) jest na okienku naklejona karteczka na której jest napisane że jest możliwość komisyjnego otwarcia paczki. Zresztą, w kwitku który podpisuje jest napisane że "otrzymałem paczke ze zgodną zawartościa" czy cos takiego, a jak nie otworze to skad mam wiedziec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy temat. Moim zdaniem to zwykli oszusci: 1. Ich strona nie wyglada zbytnio profesjonalnie 2. Te ceny dziwnie niskie. Co do otwarcia przesylki to nie wiem jak jest w Poczcie Polskiej ale lepiej poprosic o wysylke jakims kurierem poniewaz w wiekszosci przypadkow mozna sporzadzic protokol otwarcia paczki przy dostawcy i jesli towar nie zgadzalby sie mozna odmowic jego pobrania(zaplaty za niego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta cudna, ale jednak zalatuje to. Jakbym miał kase to bym spróbował, ale chwilowo nic z tego. Dajcie znac jak cos.

1328352[/snapback]

No to sprawa wygląda tak : Ci "pesudo hurtownicy" nie odpiasali do tej pory na żaden e-mail. Więc rada na przyszłość :

 

- jeśli na allegro widzicie kogoś kto sprzedaje takie poradniki sprawdzcie opisy : jesli jest napisane że ktoś z tego nie korzystał odradzam zakup. Najlepszym źródłem informacji są osoby które już sprzedawały telefony i od nich trzeba w jakiś sposób wyciągnoć takie informacje. Z tego co mi wiadomo dużo telefonów sprowadzanych jest z Anglii - między innymi Nec'i 616 które na wyspach mają smieszną cene. Z wysp również się biorą wszelakie nokie np 3410 lub 3510i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Nec'i (okrutne dno, BTW) to Three rozdawal za poldarmo i dlatego mozna je bylo kupic w PL legalnie za smieszne pieniadze (cos kolo 300PLN). Tylko co z tego jak sim- locka sciagnac praktycznie sie nie dalo, a sam telefon to... tak, tak okrutne dno ;]

 

Co do TYCH hurtownikow- wal na kilometr. Osobiscie znam przypadki osob jezdzacych do UK po telefony i faktycznie CZASAMI da sie cos kupic i tanio i uczciwie.

 

W tym przypadku o takich zakupach zapomnijcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale różnie to bywa z otwieraniem paczki przy listonoszu. jedni mówią że mozna sobie paczke przy listonoszu otworzyć a inni nie. przeczytajcie sobie mojego wcześniejszego posta na tej stronie. to jest wał i nie ma co do tego wątpliwości. zdjęcia fonów są skopiowane z allegro!

 

nie dajcie sie na to nabrać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cashasty weź jak wolisz:

- cx65

- t630

- 6610i

każdy za 1zł, kolejnośc nie przypadkowa, choć fony bardzo podobne do siebie (nie z wyglądu ofkors ;))

 

btw. to chyba nie jest najlepszy temat do takiego posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktos zamówił tam telefon lub zna kogoś takiego to prosze o wysłanie czegoś na mój nr. gg czegoś typu co i jak czy wogule przysyłają te telefony czy to jest normalnie podpucha na maxa. MÓJ NR. GG TO 3527983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ludzie muwie wam zamuwiłem tam nokie 6600 no i co sie okazało.Telefon dostałem i wszystko było w poządku.Nie wiem jak wy ale ja chyba zamuwie jeszcze pare telefonów.

1435673[/snapback]

:lol: po zauważeniu tych błędów coś nie chce mi sie wierzyć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mi. Ale zebym uwierzy wystarczy pare forek typu zdjecie paczki i napisow na niej, jakies dowody pokwitowac, oczywiscie dj.bartez moze zamazac swoje dane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ludzie muwie wam zamuwiłem tam nokie 6600 no i co sie okazało.Telefon dostałem i wszystko było w poządku.Nie wiem jak wy ale ja chyba zamuwie jeszcze pare telefonów.

1435673[/snapback]

 

Prowokacja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...