Skocz do zawartości
s0lid

AMD Venice 3000+ Umarł Król, Niech Żyje Król?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewne wątpliwości co do podkręcalności 3000+/3200+ ... Dlaczego? 3500+ i 3800+ to seria CBBxx z kolei Vnice 3000+/3200+ to ABBxx... Obawiam się, że te drugie będą co najwyżej tak dobre, jak Winche 0450... zwłaszcza, że dotyka jest 2.7 GHz syndrom...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie sprzedam procka poki nie sprawdze jego mozliwosci....Wiem ze 2700 robi na 1.5 na AC (niska temp otczenia). Wody nie poskladalem do kupy. Ogolnie rzecz ujmujac...jak Venice nie zrobi 2.8 to mnie nie bawi ;P Poczekam na Duale na s939 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie szkoda bo Dual Core cos nie sprawdzaja sie w grach, wydajnosc jest nawet mniejsza :\ Jeszcze ich cena... jak za dwa procki, no ale poczekam i zobacze... moj winchester slaby jest :\ 300x8 na 1.56v robi

Edytowane przez binek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie sprzedam procka poki nie sprawdze jego mozliwosci....Wiem ze 2700 robi na 1.5 na AC (niska temp otczenia). Wody nie poskladalem do kupy. Ogolnie rzecz ujmujac...jak Venice nie zrobi 2.8 to mnie nie bawi ;P Poczekam na Duale na s939 :)

1428893[/snapback]

szkoda ze cena zwala z nog :(

 

Jak narazie szkoda bo Dual Core cos nie sprawdzaja sie w grach, wydajnosc jest nawet mniejsza :\

1428996[/snapback]

Nizsza wydajnosc w stosunku do .... czego? Jesli porownujesz 2,2GHz 2core do 2,2GHz Wincha i program nie kozysta z SMP to nie dziwne ze wydajnosc taka sama. A komp nie do damych gier sluzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

mnie tam poki co daleko do s939 ale powoli zblizam sie do s754 i starasznie martwia mnie wysokie ceny a64 s754 (2800+) 425zł...

 

pyt1. kiedy pojda w dół?

 

pyt2. ma ktos uzywke for sale po selekcji? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie dzisiaj "pozbyłem" się mojego winka z super serii 451 :) i nie wiem co począć. czy czekać (bez kompa) aż ceny spadną vience czy kupować za 700zł (trosze dużo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się cały czas gryzę czy 3200+ nie wziąć...180 piechotą nie chodzi ale z drugiej strony w arsenale jest mnożnik 10x...chociaż z trzeciej strony :wink: wcale nie jest powiedziane że wykręcą się lepiej od 3000+...ehh...osiołkowi w żłoby dano...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze duzo osob sie przesiada na venicjusza wiec czekam z niecierpliwoscia na testy ;) Btw ciekawe komu szczena opadnie z wrazenia od mozliwosci O/C nowego proca, a komu lezka w oku sie zakreci na wspomnienie starego dobrego winchesterka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość christie_

A ja się cały czas gryzę czy 3200+ nie wziąć...180 piechotą nie chodzi ale z drugiej strony w arsenale jest mnożnik 10x...chociaż z trzeciej strony :wink: wcale nie jest powiedziane że wykręcą się lepiej od 3000+...ehh...osiołkowi w żłoby dano...

1430511[/snapback]

a ja wlasnie sobie wzialem 3200, a co! ;) zobaczymy co z tym da sie zrobic.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie sobie wzialem 3200, a co! ;) zobaczymy co z tym da sie zrobic.. :D

1432727[/snapback]

Z NewEgg bierzecie? A jesli nie to czy ktos kiedys bral cos z NewEgg? Da sie w ogole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z NewEgg bierzecie? A jesli nie to czy ktos kiedys bral cos z NewEgg? Da sie w ogole?

1432863[/snapback]

Biorą od luksa z forum. Z newegg nie można niestety wysyłkowo do Europy (Polski) z tego co wiem... Pozatym dolicz sobie cło, wysyłkę i masz ccenę sporo wyższą niż 700zł u Luksa :) No chyba że masz tam jakiegoś znajomka i Ci jako prezent wysle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekaw jestem ile osób zacznie klnąc na Venice już za parę dni… eh co nie którzy sobie za dużo obiecywali kupując w ciemno… jedynym pocieszeniem jest to że Venicie się ma grzać jeszcze mniej niż Wini. Wbrew pozorom Wini się strasznie grzał, mogę to pokazać na swoim przykładzie:

 

2,5GHz na 1,55v i BOX wszystko biegało ślicznie.

2,6GHz na 1,55v i BOX to już 1MB w PI to max.

2,7GHz na 1,55v i BOX ledwo winda botowała.

A teraz:

2,7GHz na 1,55v i WC all śmigało, PI, Prime i co tam jeszcze chcecie.

 

Według jakiegoś testu (linka nie mogę podać bo nie pamiętam już) to Venice 2,4GHz grzeje się mniej niż Wini 2,2GHz… hym zapowiada się interesująco ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekaw jestem ile osób zacznie klnąc na Venice już za parę dni… eh co nie którzy sobie za dużo obiecywali kupując w ciemno…

1433011[/snapback]

Ja tam chyba kląć nie będę. Mój Winni full stable niecałe 2,6GHz robi więc nie będę za nim płakał... ale niektórym może się łezka zakręcić w oku za starym dobrym Winnim co np. 2844MHz robił :wink: ... swoją drogą Mardok niezły kozak z Ciebie że taką sztukę sprzedałeś i w ciemno Venice bierzesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak 2844MHz ale (cholera zawsze jest jakieś „ale”):

 

1. Na jakim V...

2. Z jaką temp na CPU...

3. I ile stC na dworze/pokoju...

4. I jak się grzał skubaniec...

 

Wiec wcale nie było tak różowo jak na sygnaturce widać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zobacze jak wam sie kreca i grzeja te venice i moze sie skusze ale zapewne znacznie pozniej poniewaz nie mam narazie kasy bo che kupic ram bo jade i tak asynchronicznie a chce zachowac synchronie:D

a mi nawet nie che wejsc do windy moj winin na napieciu 1,65V o co chodzi?

 

 

uptade

http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=10699 looknijcie

Edytowane przez pcmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...