Skocz do zawartości
s0lid

AMD Venice 3000+ Umarł Król, Niech Żyje Król?

Rekomendowane odpowiedzi

a ja wam powiem ze gral to calkeim niezly sklep mieszkam akurat neidaleko grala w gdasnku i tam kupilem swojego venice 3000+ box 21tydz, skoro piter sprzedaje przez skelp to nie macie o co sie martwic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem ze gral to calkeim niezly sklep mieszkam akurat neidaleko grala w gdasnku i tam kupilem swojego venice 3000+ box 21tydz, skoro piter sprzedaje przez skelp to nie macie o co sie martwic

1685937[/snapback]

Ja sie nie martwie, tylko ktos cos powie niesprawdzonego, jakąś plotke, a potem nie potrafi konkretnie wymienic szczegółów kto , co jak itd, a człowiek jest potem oszkalowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co LiveStrong, wybitnie głęboka i przemyslana wypowiedź.... :rulez:

 

Jeśli chodzi o PITer'a to jest na tym forum juz bardzo długo i prowadzi solidne interesy, więc nie robcie żuru tam gdzie go nie ma.....

Edytowane przez Hanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co LiveStrong, wybitnie głęboka i przemyslana wypowiedź.... :rulez:

 

Jeśli chodzi o PITer'a to jest na tym forum juz bardzo długo i prowadzi solidne interesy, więc nie robcie żuru tam gdzie go nie ma.....

1687259[/snapback]

co do wypowiedzi na forum to widze ostatnio wybitny spadek "wydajnosci z hektara mózgów" i LiveStrong jest dla mnie tego przykładem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem ze gral to calkeim niezly sklep mieszkam akurat neidaleko grala w gdasnku i tam kupilem swojego venice 3000+ box 21tydz, skoro piter sprzedaje przez skelp to nie macie o co sie martwic

1685937[/snapback]

to czemu tak czesto do grala jezdzi policja moj kumpel wtopil niezla kase w tym sklepie zrobiony w bambucho jak w historiach z allegro a tych przypadkow jest wiecej poczytaj sobie na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co LiveStrong, wybitnie głęboka i przemyslana wypowiedź.... :rulez:

 

Jeśli chodzi o PITer'a to jest na tym forum juz bardzo długo i prowadzi solidne interesy, więc nie robcie żuru tam gdzie go nie ma.....

1687259[/snapback]

solidny interes jest wtedy gdy ktos zamawia musztarde a nie proca

cwaniaczkow w polsce mamy nadmiar

a czy ty przypadkiem nie pracujesz w gralu bo to niektore wypowiedzi podchodza mi pod jakas sekte broniaca wlasnych interesow ala radio maryja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

solidny interes jest wtedy gdy ktos zamawia musztarde a nie proca

cwaniaczkow w polsce mamy nadmiar

a czy ty przypadkiem nie pracujesz w gralu bo to niektore wypowiedzi podchodza mi pod jakas sekte broniaca wlasnych interesow ala radio maryja

1687603[/snapback]

vadzior wyhamuj trochę swoje wypowiedzi bo przeginasz, zaczynasz obrazać ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czemu tak czesto do grala jezdzi policja  moj kumpel wtopil niezla kase w tym sklepie zrobiony w bambucho jak w historiach z allegro a tych przypadkow jest wiecej poczytaj sobie na forum

1687490[/snapback]

Co ty teraz probojesz udowodnic ? swoja glupote ?

 

Policja jezeli juz to robi tam zakupy, od takich problemów, które sobie wymysliles sa sady, PIH i.t.d

 

Niech towoj kolega dalej kupuje na allegro bo tam jest wolny rynek dla baniaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

solidny interes jest wtedy gdy ktos zamawia musztarde a nie proca

cwaniaczkow w polsce mamy nadmiar

a czy ty przypadkiem nie pracujesz w gralu bo to niektore wypowiedzi podchodza mi pod jakas sekte broniaca wlasnych interesow ala radio maryja

1687603[/snapback]

Proponuję byś utemperował swoje emocje i nie obrażał mnie na łamach tego forum. :angry: Nie wiesz kim jestem, nie znasz PITera, ani innych ludzi broniących jego racji. Wielu z Nas, wiele rzeczy kupowało za pośrednictwem czy tez bezpośrednio od kolegi PITera i po prostu mamy takie a nie inne zdanie. Po drugie proponuję najpierw zorientować się jak długo na tym forum są osoby , które szkalujesz i jaki bagaż zaufania/ poszanowania/ uznania mają u innych forumowiczów. Jak chcesz idż po prostu do MM i walnij sobie Venice BOX, tam zawsze wszystkie latają na 3 GHz Prime Stable.... PITer robi selekcję i powinniśmy się cieszyć , ze jest taka możliwość by mieć okazję kupienia selekta,a nie walenia w ciemno i potem szlochania po kątach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za OT ale od postu nr 3572 zauwazylem ze temat watku powinien miec chyba zmieniona nazwe z Venice 3000+ Umarl.... na Kup w tym sklepie albo tutaj gdyz aczkolwiek lecz nie na pewno..... :mur: :mur: z takimi postami to moze byscie poszli gdzie indziej ? Bo raczej duzo one do tego watku nie wnosza :D . Tylko sie nie zloscie na mnie za tego posta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za OT ale od postu nr 3572 zauwazylem ze temat watku powinien miec chyba zmieniona nazwe z Venice 3000+ Umarl.... na Kup w tym sklepie albo tutaj gdyz aczkolwiek lecz nie na pewno.....  :mur:  :mur: z takimi postami to moze byscie poszli gdzie indziej ? Bo raczej duzo one do tego watku nie wnosza  :D . Tylko sie nie zloscie na mnie za tego posta  :D

1689898[/snapback]

juz od 119 stron nie ma co wnosic do tematu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wszystko co było warte powiedzenia na temat tego CPU zostało powiedziane i to kilka razy i nic nowego się nie wymyśli póki AMD (o ile w ogóle) nie wypuści nowej rewizji tego procesora. Prawda jest taka że im nowszy Venice tym gorszy w dziedzinie O/C i to było by na tyle…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wszystko co było warte powiedzenia na temat tego CPU zostało powiedziane i to kilka razy i nic nowego się nie wymyśli póki AMD (o ile w ogóle) nie wypuści nowej rewizji tego procesora. Prawda jest taka że im nowszy Venice tym gorszy w dziedzinie O/C i to było by na tyle…

1691406[/snapback]

Mądrze prawi... polać mu, a do wyjścia nowej rewizji proca zamknąć temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za OT:  Musztardę dawal w promocji, nie załapałes sie na promocję  :)

1692726[/snapback]

Po pirwsze to nie byla musztarda tylko majonez(WINIARY)!!!

 

Po drugie dostawal go co drugi klient zamiast procka, bylo to w pierwszych dostawach!!!

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E6 to mega kupa werszyn Veniców od AMD - E3 ownz :wink:

 

Takie pytanko.... widział ktoś w Polsce E6 2.7ghz 1.4v stable :lol: ?

1693785[/snapback]

to może dla ułatwienia ktoś zaznajomiony z tematem napisze od którego tygodnia produkowane są E6 (do którego były E3)

i jakie są najgorsze wyniki oc E3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E6 to mega kupa werszyn Veniców od AMD - E3 ownz :wink:

 

Takie pytanko.... widział ktoś w Polsce E6 2.7ghz 1.4v stable :lol: ?

1693785[/snapback]

Tak, mialem takiego, do 2.8 potrzebowal 1.47v.

 

to może dla ułatwienia ktoś zaznajomiony z tematem napisze od którego tygodnia produkowane są E6 (do którego były E3)

i jakie są najgorsze wyniki oc E3 ?

1693877[/snapback]

mialem E3 z 33 tygodnia, najstarsze E6 jakie mialem okazje testowac to 21 tydzien i byl najlepszy z E6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro drałuję do sklepu po 3200+ Venice i zastanawiam się czy brać pierwszy z brzegu czy selekcjonować... Uprzedam, że w o/c nie bawiłem się NIGDY, więc sytuacja jest co najmniej groźna:) A tak zupełnie poważnie, to czy opłaca mi się ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> byle jaki procesor (4speed.pl) czy poprosić obsługę o "trochę" czasu i wygrzebać coś fajnego o ile coś jeszcze zostało? Wiem, że to zaboli, ale czy ktoś miałby czas i nerwy żeby przedstawić oznaczenia Venic'ów i z grubsza opisać które do o/c się nadają, a które nie? Z góry dzięki wszystkim zainteresowanym za pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka stron wczesniej dalem linka do oznaczen procesorów byly tam venice opteron i kilka innych wystarczy poczytac

 

teraz nie masz szans zeby dostac pierwszego z brzegu dobrze krecacego sie, no chyba ze komus sie gdzies zapocdzial w magazynie i akurat go dostaneisz ale nie licz na to, jak nie bedziesz podkrecac kup pierwszego z brzegu i tak deafultowo maja sporo mocy, jak lubisz ryzyko kup pierwszego z brzegu i proboj podkrecac, jak masz kase i chcesz podkrecac szukaj dobrych serii, to tez wczesniej pisalo ze e3 z tyg 17 i 21 ostateczeni e6 z 21, ostatecznei ale to juz bys musial miec duze szczescie pogadac ze sprzedawaca ze chcialbys cos tam sprawdzic na procu i popatrzec na serie i kupic w normalnej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...