Skocz do zawartości
s0lid

AMD Venice 3000+ Umarł Król, Niech Żyje Król?

Rekomendowane odpowiedzi

Kto mnie wołał :?:  :wink:

Tak załatwiłem już sobie dostawy 3000+ 3200+ i 3500+ wyszstkie procki BOX'y z 3 letnią gwarancją.

1417258[/snapback]

Ile szt. masz tych 3000+ i czy przewidujesz sprowadzenie wersji OEM, ew. kiedy - BOX-owy cooler mnie nie "jara"... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile szt. masz tych 3000+ i czy przewidujesz sprowadzenie wersji OEM, ew. kiedy - BOX-owy cooler mnie nie "jara"...  :wink:

1417397[/snapback]

Tyle ile zamówień tyle procków ;)

Co do OEM'ów to naprawdę nigdzie nie ma, jak by się dało to bym odrazu załatwił. Ale zauważcie, że BOX to 3 lata GW, a OEM tylko 1 rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za taka cene to se moze w tylek wsadzic.

1412501[/snapback]

Człowieku, ja nie mam takich dewiacji jak ty i sobie procka w tyłek nie wsadzam. Jak Ciebie to jara to zostaw to dla siebie, bo nie każdego interesują twoje analne przeżycia z prockami. Pewnie najbardziej lubisz FX'y na s940 bo mają najwięcej nóżek, a na bank to takie dwa sobie odrazu w tyłek pakujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, ja nie mam takich dewiacji jak ty i sobie procka w tyłek nie wsadzam. Jak Ciebie to jara to zostaw to dla siebie, bo nie każdego interesują twoje analne przeżycia z prockami. Pewnie najbardziej lubisz FX'y na s940 bo mają najwięcej nóżek, a na bank to takie dwa sobie odrazu w tyłek pakujesz.

1417642[/snapback]

On najbardziej lubi procki pod Slot1, bo są duuuże... :lol:

 

Co do procka to ja się chyba wstrzymam i poczekam na OEM-a, tak jak pisałem cooler jest mi zbędny, a gwara 3 lata też się nie przyda. Proca pewnie nie będe miał już po roku (max). Zresztą kto trzyma proca 3 lata? Jedyny plus 3-letniej gwar. to stosunkowo duży atut przy późniejszej odsprzedaży sprzętu.

No chyba, że OEM-y będą bardzo "leniwie" wchodzić na rynek... to wtedy kto wie... :wink:

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość christie_

Ile szt. masz tych 3000+ i czy przewidujesz sprowadzenie wersji OEM, ew. kiedy - BOX-owy cooler mnie nie "jara"...  :wink:

1417397[/snapback]

no tez bym oem wolal. sporo boxowych wiatrakow do a64 na allegro sie pojawi hehe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość christie_

No nie bardzo ktos bedzie chcial sprzedac boxowy wentyl zeby stracic gwarancje  :wink:

1417856[/snapback]

o masz, hehe no tak, ale czlowiek glupi.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

700żł za boxa, to już wg mnie jest dobra cena jak narazie. Mając do wyboru ze skklepu jaiegos "twardziela" 3200 za 700zł, to ja wole 3000. Tylko czy ktos juz ma te proce, jak sie kręcą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie spragnionych Venice maniaków ;)

 

Co powiecie na taką cenę?

 

http://www2.newegg.com/Product/Product.asp...N82E16819103532

 

Trzeba zuważyć, że to cena na jednym z tańszych rynków świata...

 

Polska... do nich nie należy ;-)

 

Spekulacji ciąg dalszy...(oczywiście co do cen 8) )

 

Pozdrawiam

 

PS. może się ktoś do stanów wybiera? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sie pochwale :D . Ja juz swojego venice'a zamówiłem, teraz czekam na dostawe i... 3ghz on board :wink:

1418116[/snapback]

 

Żebyś się nie przeliczył.... :wink: Lato przyszło i ciepło się robi, tak więc AC sie kompletnie nie sprawdzi. Po drugi skąd masz pewnosć, ze zamówiony Venice nie będzie niemiłym zaskoczeniem?

 

Już powoli zaczyna mnie męczyć to cąłe podniecanie się Venice. Nikt procków nie ma, nikt nic nie pokazał, a całe zamieszanie zrobiono na podstawie kilku testów z boardów zachodnich , tudzież testów ludzi chłodzących je FC. Jak małe dzieci normalnie. Trzeba poczekac troszkę, aż będzie z czego wybierać, jak się dowiemy jakie serie w przybliżeniu są bardziej skonne do OC.

Edytowane przez Hanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zachodnich tak, ale nie tylko na FC tez i na AC w dodatku chyba na zalmanie to było. Jak na razie rekordowy Venice jaki „wyłapałem” to robił 1MB PI na def napięciu i 2900MHz na AC czyli bardziej niż fajny wynik…

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zachodnich tak, ale nie tylko na FC tez i na AC w dodatku chyba na zalmanie to było. Jak na razie rekordowy Venice jaki „wyłapałem” to robił 1MB PI na def napięciu i 2900MHz na AC czyli bardziej niż fajny wynik…

1423782[/snapback]

A jaką mamy pewnosć, ze nie był "wyselekcjonowany"? Żadną. Interloper też miał Winnie co 2,9 GHz robiły, a rzeczywistosć pokazała , ze były to wybitne egzemplarze. I tak też będzie z Venice. Będzie z 70% "normalnych, a reszta nada sie w mniejszym lub większym stopniu do OC. Nie chcę byc złym prorokiem ,ale sporo osób przejedzie się na kupnie Venice "od ręki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hanu:

A przeczytaj ty mój post zaraz nad twoim…

 

Zresztą chyba wyraźnie zaznaczyłem ze to był „rekordowy” Venice…

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hanu ma racje nie jedna osoba przejedzie sie na tym procku! kurcze przeciez nie kazdy egzemlarz ma sklonnosci leciec ok 2,8Ghz tak samo bylo z bartkami i winchesterami nie kazde proca kreca sioe wysmienicie ja mialem keidys bartka 2500+ ktory leciał max 196fsb!!! ale zmienilem go na mobila selekcjonowanego prez raptora i bylo zajebiscie, trafila mi sie okazja kupna winchestera i trafil mi sie bardzo dobry egzemlarz jak na ten czas (miesiac temu) i leci 292x9@1,5V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hanu:

A przeczytaj ty mój post zaraz nad twoim…

 

Zresztą chyba wyraźnie zaznaczyłem ze to był „rekordowy” Venice…

1424403[/snapback]

Spoko, spoko :wink: Skłonny byłem dodać jedynie wsparcie dla Twojego postu, co by za dużo nadziei nie wiązano z nowym steepingiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie wiecie czy dual core amd oparte jest o 2 venice czy 2 winczesterki ?? czy mzoe o cos jeszce innego ?

w sumie to maja miec po 1mb cache na rdzen wiec chyba jednak bedzie cos innego ..sandiego ?

Edytowane przez POWER BY AMD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...