Skocz do zawartości
s0lid

AMD Venice 3000+ Umarł Król, Niech Żyje Król?

Rekomendowane odpowiedzi

a co do segregacji - wielkie mi cos poswiecac czas wystarczy popatrzec na  serie i obadac 4 cyferki i juz sie wie co daje dany proc ( no nie do konca bo trefne  selekcjonowanych tez sie zdazaja)

 

pozdro

1425540[/snapback]

taaa

nic nie wiesz to sie nie odzywaj lepiej

/a tak na marginesie mój proc z podpisu poszedł za 680/

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Ziku ma rację. Wszyscy by chcieli najlepiej za darmo takiego Winnie. Znajdź tu w obecnych seriach takiego co zrobi te 2,65 GHz, a to już  niezły wynik. Za 350 zeta to żaden szaleniec nie będzie sprzedawał. IMHO dobra sztuka powinna być w cenie nówki sklepowej. 350 to rzeczywiście selekcjonowany.... ale Barton.

1425486[/snapback]

produkt kosztuje tylko tyle ile ktoś sprzedajacemu za niego oferuje - sprzedajacy sprzedawać nie musi - niech mu sięproc kisi w szafie :) nikt nikogo do sprzedaży nie zmusza :) t osprzedajacy chce siępozbyć towaru i ma tylko jeden sposób - sprzedać - a jak jest małe zainteresowanie to ma z tym kłopot .... kupujący moze olać bo i tak na rynku jest procesorów w diabły a zaraz allegro zostanie zalane Winchesterami i to wcale nie byle jakimi i ceny spadną na łeb na szyję :)

 

 

Moim zdaniem każdy kto skąpi powienien sobie liczyć na szczęście i kupować w sklepie :D

Dobrze kręcąca się sztuka powinna być droższa od tej na półce sklepowej - bo niby miałby ktoś za frajer poświęcać swój czas na segregację ??

1425498[/snapback]

i właśnie - wolę tam w sklepie bo i w sklepie mogę zamówić selekcjowanego :)

 

hm :) dobrze kręcąca sie sztuka moze być droższa od zwykłej z półki ale po pewnymi warunkami .... musi być z 1 ręki - czyli ze sklepu a nie po 5 właścicielu ... niczym się nie różnić od nowiutkiego procka, mieć pełną gwarancję na pełny okres 12 miesięcy dla OEM i 36 miesięcy dla BOX ... jeśli BOX to musi być do tego wentylek (pro forma) bo w razie problemów bez wentyla nie przyjmują zwrotów gwarancyjnych ....

 

skoro ktoś ma procek BOX - któremu zostało tylko połowe okresu gwarancyjnego i żąda za niego tyle co za nowy to niech się wypcha .... niech sobie idzie do sklepu w którym go kupił i powie im że chce np. Venice za dopłatą ... co siestanie? w sklepie powiedzą mu, że jako że sprzęt jest używany, z nepełną gwarancją - ni to OEM ni BOX - to mogą mu dać za niego najwyzej 50% ceny z faktury :) ... i niech sie cieszy ... bo jak w sklepie nie ma znajomego to więcej i tak nie dostanie :) ... no i warunek taki, ze nowego Viniego też musi kupić w tym samym sklepie a jeśli chce selekcjonowanego to niech zabuli :) i wychodzi na jedno .... kupa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

produkt kosztuje tylko tyle ile ktoś sprzedajacemu za niego oferuje - sprzedajacy sprzedawać nie musi - niech mu sięproc kisi w szafie :) nikt nikogo do sprzedaży nie zmusza :) t osprzedajacy chce siępozbyć towaru i ma tylko jeden sposób - sprzedać - a jak jest małe zainteresowanie to ma z tym kłopot .... kupujący moze olać bo i tak na rynku jest procesorów w diabły a zaraz allegro zostanie zalane Winchesterami i to wcale nie byle jakimi i ceny spadną na łeb na szyję :)

i właśnie - wolę tam w sklepie bo i w sklepie mogę zamówić selekcjowanego :)

 

to jeszcze zdradź jakiż to sklep selekcjonuje procki :lol: (pewnie Pana Kazia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem… nagle ludzie zaczęli „płakać” ze cena za selekcjonowanego Winiego jest za duża i marzy im się Wini 2,8G za 350zł kurde fajnie… jak już znajdziecie takiego za taki „kesz” dajcie znać biorę 3…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i właśnie - wolę tam w sklepie bo i w sklepie mogę zamówić selekcjowanego :)

1425824[/snapback]

hehe ja akurat znam sklepy gdzie sprzedawcy nie wiedza nawet jak nazywa sie nazwa kodowa rdzenia procesora ktory sprzedaja o selekcji to pewnie nawet nie slyszeli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze zdradź jakiż to sklep selekcjonuje procki  :lol:  (pewnie Pana Kazia)

1425829[/snapback]

Nie no swojego czasu 4speed selekcjonowane winchestery miał :) Ale to czysty przypadek bo chłopaki sobie wybierali najlepsze, a resztę też dobrze się kręcących sprzedawali jako selekcjonowane :) Mowa offkoz o OEMach :) Ale zwrotów nawet za połowę ceny to ja jeszcze nie widziałem w sklepach :D Lub wymiany z dopłatą na nowszy model :D No może poza skynetem, ale oni mają oprócz normalnego sklepu jeszcze skup/sprzedaż używanych części. Więc to trochę inazcej wygląda :) No ale przyznaj Yoto, pofantazjować można ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem procek jest wart tyle, ile jest wart dla kupujacego i ile jest on gotow za niego zaplacic :-P

1425863[/snapback]

I o to właśnie chodzi ! Nic więcej nie mam do dodania…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomyślcie!

Kto Ci sprzeda procesor Winchester po selekcji za 350 PLN,

Hehe no na przykład ja - tyle że mój wini jest po selekcji "negartwnej" :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość christie_

Hehe no na przykład ja - tyle że mój wini jest po selekcji "negartwnej"  :-P

1425891[/snapback]

a gdzie zaczyna sie ta negatywna? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja swojego proca(negatywnie selekcjonowanego, podpis) sprzedałem dzisiaj za 635zł więc nie tak tanio :) taka szansa zdarza się raz na milion :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość christie_

procek który z ledwością wyciąga 2ghz:)

1425989[/snapback]

to sa takie? ;)

moj newcastle nie taki zly jak widze.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze że niektórym ludzią się w głowach poprzewracało, jaki jest sens tracenia kasy 2.6 winchester sprzedawany z nazwą handlowaą tą z "+" kosztowałby ok 3oooPLN jeśli dla kogoś danie za taki procesor 7ooPLN to zły biznes to niech sobie łeb do klozetu wsadzi i spuści wode może wtedy ta gorączka w pogoni za MHz mu troche spadanie...

 

proc dobrze się kręcący na kilkuletniej gwarancji, sprzedawać poniżej ceny sklepowej ? rozumiem że to ma być tak organizacja harytatywna ala czerwony krzyż ? rotfl....

Edytowane przez HQ12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

tylko w opisie nie rozumiem jendego - jak krecic wyzej nie pozwalaja mu pamieci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chetnie bym sie przesiadl na Venice, ale to dopiero jak pojawia sie procki na polskim rynku i beda sprawdzone, to takze zalezy za ile bede mogl sprzedac swojego a ile bede musial dolozyc... Jak widze wiekszosc overclockerow tutaj na tweaku planuje przesiadke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko w opisie nie rozumiem jendego - jak krecic wyzej nie pozwalaja mu pamieci ?

Przecież może wybrać dzielnik pamięci 200/100 czy inaczej 2:1 więc jak pamięci mogą blokować? Może ktoś wyjaśnić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak poczytasz FAQ to moze kiedys do tego dojdziesz. A co do proca PITRA to bym osobiscie nie bral takiego golego :D

1426461[/snapback]

 

Goly i wesoly :)

 

Ale uwierzcie mi trafiaja sie wariaci. Wcale mi nei zalezy na sprzedazy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież może wybrać dzielnik pamięci 200/100 czy inaczej 2:1 więc jak pamięci mogą blokować? Może ktoś wyjaśnić?

1426485[/snapback]

Dokładnie przecieżto nie XP-ek gdzie najwydajniej jest w synchro... kolega chyba żyje w poprzedniej epoce :wink:

 

Goly i wesoly :)

 

Ale uwierzcie mi  trafiaja sie wariaci. Wcale mi nei zalezy na sprzedazy :)

1426646[/snapback]

Oj musi to być MAX wariat! :lol: Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...